Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svima

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Pozdrav svim forumasima, zovem se Marko, pratio sam forum do sada anonimno :) , ali obzirom da sam polozio za a kategoriju (probna vozacka iako imam b kategoriju bar 20 godina), red bi bio da se pridruzim. Do sada vozio skutere do 50cc ali od proleca prelazim na nesto jace.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Zdravo Marko, dobrodosao. Slobodno napisi malo više o sebi, odakle si, koliko godina imaš, čime se baviš itd

Pozdrav


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Iz Beograda sam, malo sam mator obzirom da imam b kategoriju bar 20 godina :-) imam 40 godina, radim kao dezurni tehnicar u jednoj telekomunikacionoj kompaniji. Kao sto rekoh do sada vozio samo 50cc malagutija f10, mbk booster-a i keeway matrix. Sada je plan da se, na prolece, predje na npr piaggio x10 500cc ili malaguti spidermax 500cc.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Iz Beograda sam, malo sam mator obzirom da imam b kategoriju bar 20 godina :-) imam 40 godina, radim kao dezurni tehnicar u jednoj telekomunikacionoj kompaniji. Kao sto rekoh do sada vozio samo 50cc malagutija f10, mbk booster-a i keeway matrix. Sada je plan da se, na prolece, predje na npr piaggio x10 500cc ili malaguti spidermax 500cc.

Neću ništa da ti sugerisem ili nabacujem kao MUST ali svakako neki trening bezbedne vožnje će ti unaprediti umeće vožnje a samim tin povećati uživanje tokom vožnje. Jer ništa lepše kad voziš opušteno a nasuprot tome jako je neprijatno kad nisi skroz siguran pa onda sednes napet na motor i u grču. Verujem da dosta njih zbog toga i odustanu i ne spoznaju nikad draž vožnje motorom.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja