Jump to content

Moto Zajednica

Skuter problem trzanje i gašenje

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Pozdrav , imam problem uzeo sam skuter Peda et 50cc 4t sa cv karburatorom , imam ga oko pola godine i sve je radilo ok.. medjutim sad se javilo trzanje i gašenje u vožnji. Produvao sam dizne , kupio novu svecicu, zamenio el saug medjutim i dalje trza. Svecica je crna kao da je bogata smeša ali sve je standardno na njemu.. jel imao neko sličan problem? Hvala unapred...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4386 postova
Pozdrav , imam problem uzeo sam skuter Peda et 50cc 4t sa cv karburatorom , imam ga oko pola godine i sve je radilo ok.. medjutim sad se javilo trzanje i gašenje u vožnji. Produvao sam dizne , kupio novu svecicu, zamenio el saug medjutim i dalje trza. Svecica je crna kao da je bogata smeša ali sve je standardno na njemu.. jel imao neko sličan problem? Hvala unapred...
Купи нови карбуратор, попустиле су преградне куглице измеџу канала због агресивних адитива које стављају у води да би постала бензин и сад имаш недозвољену комуникацију меџу канала за ваздух и канала за гориво. Смеса је богата и нема шансе да се доведе у ред, не губи здравље и купи нови карбуратор.(под услов да си стварно све проверио ко што кажеш)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Još nisam proverio cdi , a nemam kako da ga proverim dok ne kupim drugi.. tako da ostaje još to, takodje u vožnji puca iz auspuha i kad dam gas u početku odradi kao grrrr i onda tek počne normalno da radi..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja