Jump to content

Moto Zajednica

BMW R 850 RT pitanja

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 752 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

R850 RT ima i sa starom maskom kao od 1100 u sa novijom kao od 1150. Mislim da prati njihova godišta početka odnosno prestanka proizvodnje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre 11 sati, Guliver je napisao:

R850 RT ima i sa starom maskom kao od 1100 u sa novijom kao od 1150. Mislim da prati njihova godišta početka odnosno prestanka proizvodnje.

Ufff, prelep je ovaj ristajling... Meni je i 1150 prelep, ali ga u Srb hebe registracija. A ovaj rt850 se uklapa i estetski, i zapreminski/registraciono u ono, sto sam sebi odredio kao parametre.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: BMW R1100GS, Honda CBX 1000 BIG SIX

E Wulfy, ako trazis taj restilizovani RT 850 sa macijim farom, vidi ovako, prvo ABS jeli servo ako jeste uveri se da radi i ulje obavezno zameni kociono. Sto se tice delova ima ih nije to problem. Obrati paznju na diferencijal, hidraulicno kvacilo je skupo, tj cilindar kvacila negde oko 150e je bila cena za nov. Stariji model 850 i noviji nemaju iste stapove napred kao i kocnice. Koja je kilometraza tog motora??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja