Jump to content

Moto Zajednica

MOTO DEDA-MRAZOVI 2019

Recommended Posts

  • Drug član, 1734 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Koliko god voleo da dodje do toga o čemu pričate, ne volim da kod ovakvih stvari i pomislim da bi neko i pomislio da onu decu uskrati i za jednu čokoladicu koju dobiju u ovakvim ili sličnim akcijama, a kamo li nešto više.

Aj da pričamo o načinu na koji da se "naše malo" dostavi njima.

Sent from my Mate20Pro using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Online,bez kupovine moto odela koja inace nemaju gde da se nose. Vise para ce da se sakupi direktno za decu. Neka proporucena cena bude kao i do sada 1.000rsd ali nema odela koja se dobijaju,vec ceo iznos za donaciju. Kao i do sad ko zeli uplati vise. Ostavite nam uputstva za uplatu i to je to. 

Mislim da je najjednostavnije.

Mogu se napraviti paketici kao i do sad,nekolilo ljudi je to radilo ranije,drzi se preporucena distanca. Organizovanim prevozom se odnesu paketici do njihovog magacina. Mislim da je to najjednostavnije i najsigurnije resenje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

A da uplatimo svi nekome od nas po 1000 din, sakupimo sav novac na gomilu, odemo u Swiss Lion ili Soko Stark i za sve pare kupimo paketice, ubacimo u kola i odnesemo? Npr skupljamo pare od danas do 20og, i onda do 25og kupimo i odnesemo... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Kako god da se odluci ja ucestvujem,a mislim da zbog situacije nije realno da se okupljamo u gradu,a jos manje da grupno idemo u sremcicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
13 minutes ago, milos-v said:

Kako god da se odluci ja ucestvujem,a mislim da zbog situacije nije realno da se okupljamo u gradu,a jos manje da grupno idemo u sremcicu.

Moze neko na sebe da uzme pare od svih koji bi da ucestvuju, da ode da kupi sve to i da odnese :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha TDM 900, Yamaha RD 250, Honda CB500, Aprilia Scarabeo

ZA!!!!!!
Moze Ducati kombijem da odveze paketice, a ni šunj po gradu par krugova u kostimima nezavisno!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: BMW R1200 GS

Mislim da je LackyVladano dao najbolje resenje...cekam rasplet. Organizatori su na potezu.

Sad nesto razmisljam : A da odemo motorima do ograde doma i parkiramo se uzduz cele ogarde 

i turiranjem i sirenama pozdravimo drugare, da im damo do znanja da nisu zaboravljeni, dok neko iz organizacije bude predavao paketice.

Sta mislite ?

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Belgrade
  • Motocikl: R1200GS
On 12/9/2020 at 9:48 PM, miskomi said:

Mislim da je LackyVladano dao najbolje resenje...cekam rasplet. Organizatori su na potezu.

Sad nesto razmisljam : A da odemo motorima do ograde doma i parkiramo se uzduz cele ogarde 

i turiranjem i sirenama pozdravimo drugare, da im damo do znanja da nisu zaboravljeni, dok neko iz organizacije bude predavao paketice.

Sta mislite ?

Ja sam isto to imao na umu ali onda razmislim, kako li ce to tamo njima da izgleda i da li ce biti problem, mozda ih uzbudimo previse, mozda pozele da izadju, mozda napravimo problem jos veci. Treba sve uzeti u obzir. A ideja je isto da se okupimo negde i snimimo video, montiramo i posaljemo im. Nemam pojma, stanu bajkeri svi negde u obliku srca ili tako nesto.. kao video cestitka nove godine sa porukom vidimo se uskoro nismo vas zaboravili. Samo razmisljam na glas :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1954 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Predlog...

Možda bi bilo ok da se kontaktira uprava ustanove i da se dogovori saradnja oko paketića.

 

Kupe se paketići ili šta je u planu. Odnese se njima najnormalnije i ostavi. Neko iz uprave se zamoli da okupi klince u dnevnom boravku, na TV-u (predpostavljam da imaju u boravku) se priključi recimo laptop. Otvori se Jitsimeet ili Zoom ili slična aplikacija...svi koji učestvuju u poklonima se uključe u live, slično kao na webinaru.

 

Klincima se tad daju pokloni a vi možete tome da prisustvujete, takođe klinci mogu direktno da vas vide i da razgovaraju sa vama.

Bude lep gest bez kontakta ali opet sa kontaktom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 673 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

Situacija je takva kakva jeste. Verovatno se ove godine neće organizovati "Moto deda mrazovi", to je moje mišljenje. Ova pošast ( Covid-19 ) mnogo toga je promenila. Kad je već takva situacija, predlažem da svako , shodno svojim mogućnostima, uplati donaciju nekoj ustanovi u Srbiji i siguran sam da ćete se divno osećati , jer ste bar malo pomogli nekom.

Kome treba kontakt za donacije u zavodu u Sremčici : Jelena Vuković  011/2526-245.

A možete donirati i za decu obolelu od raka , udruženje " Uvek sa decom " ( gde i ja skromno doniram mesečno i puno mi je srce zbog toga ), Raiffeisen Bank 265–1610310004281–79, a možete poslati i poklone na adresu udruženja.

Gde god da donirate, stići će vas radost davanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6
On 13.12.2020. at 2:06, ninja636 je napisao:

Ja sam isto to imao na umu ali onda razmislim, kako li ce to tamo njima da izgleda i da li ce biti problem, mozda ih uzbudimo previse, mozda pozele da izadju, mozda napravimo problem jos veci. Treba sve uzeti u obzir. A ideja je isto da se okupimo negde i snimimo video, montiramo i posaljemo im. Nemam pojma, stanu bajkeri svi negde u obliku srca ili tako nesto.. kao video cestitka nove godine sa porukom vidimo se uskoro nismo vas zaboravili. Samo razmisljam na glas :)

Ovo mi najbolje zvuci za njih. Da osete deca da ih nismo zaboravili, barem da ih obrdujemo videom. Bice to velika radost za njih. I uplatom njima donirati koliko ko moze.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: RD07 '93., šareno govedo..
Ovo mi najbolje zvuci za njih. Da osete deca da ih nismo zaboravili, barem da ih obrdujemo videom. Bice to velika radost za njih. I uplatom njima donirati koliko ko moze.
Dobra ideja, snalazimo se kad je svaka druga opcija zabranjena

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: R1200gs

Prošle godine mi je bio prvi put da budem na Dedamrazijadi i zaista je bilo fantastično iskustvo. Godina kakva je takva je, smatram da treba format da prilagodimo situaciji i da bi bilo jako bzvz da se od bilo kakve akcije odustane. Možemo da im direktno uplatimo novac a da se mi skupimo i snimimo pozdrav i kraću vožnju. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja