Jump to content

Moto Zajednica

MOTO DEDA-MRAZOVI 2019

Recommended Posts

  • MK "Triumph" Zaječar, 331 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CB 1300F

Kasnim malo sa izveštajem :) Mi smo najlepši događaj godine odradili poslednjeg decembarskog vikenda. 

 

Moto-klub-Triumph-Manifestacija-Moto-Ded
WWW.TIMOCKA.RS

„Moto Deda Mraz” naziv je tradicionalne humanitarne akcije...

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650CS
Da li je bilo negde na bjb objavljeno. Hocu da obidjem sve deda mrazeve koje mogu po srbiji al nikako nemogu naci info gde i kad :-( i onda promasim. Sledece godine dolazim sigurno :-)
Slažem se. Bilo bi lepo da može negde da se sumiraju dogadjaji. Meni je baš krivo što nisam bio kada je jedna grupa obišla bolnicu za obolele od raka. Posto imam ličnih iskustava sa ljudima koji se bore protiv ove opake bolesti i mogu samo da nagadjam kako im je. Voleo bih da svojim prisustvom i doprinosom barem malo ublažim bol koji osećaju, makar na tih par sati našeg boravka. Isto bih voleo nekako da se zahvalim doktorci Danici Grujičić koja brine pre svega o pacijentima i bolnici pa onda tek o sebi.
Nikola@Wizard666, ako imaš neki predlog, ja sam za!!!

Sent from my COL-L29 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki - ZZR500

Cao svima, mozda najlakse ovde da pisem na temu Moto Dedamrazovi (Korona 2020), ima li nekih mogucnosti da se organizuje, znam da su okupljanja svedena na minimum?

 

Mozda nije losa ideja organizovati nesto kao sto je Solo Ride uradjen za Distinguished Gentleman's Ride

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • JEDAN ŽIVOT - DVA TOČKA - BEZBROJ SITUACIJA, 130 postova
  • Lokacija: Beograd-Kula
  • Motocikl: Honda - VFR 800 V-tec

Pratim! I nije lose ovo da se provozamo, da se ostave paketici ispred ili da napravimo krug po dvoristu i nazad.. verujem da vredi i da se organizuje samo par nas, deci ce sigurno znaciti kad nas vide i cuju, kao i svake prethodne godine! :hack:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Uvek za. Ovo možda nije loše, krug po dvorištu, bez druženja, ostavimo paketiće i nazad. Samo koje paketiće ? Nema lutrije zbog ove situacije, kako novac prikupiti ? Deda jedva čeka da provoza sanke.:hack:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2070 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Paketice, kao i donacija za iste moze biti organizovana kao i pre.
Uplatimo ili kupimo jos bolje "deda mraz odela", spakuju se paketici od ljudi koji nisi "pozitivni" i sa upravom se dogovori primo predaja. Obavezno snimi " klip" koji mozemo da vidimo.
A mi se toga dana provozamo, isturiramo, slikamo obavezno sa maskama i odemo zadovoljni svojim domovima na rucak.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Podržavam akciju da se tradicija zbog dece nastavi, stavicemo maske i svima srca puna.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2070 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Mi smo kao vozaci jedinke i pored kaciga nije nam tesko da navucemo i pokrivke za "usta i nos" koje inace nosimo.
Okanovica i MUP molimo za podrsku jer u ovom vremenu samo ruznih vesti potrebne su nam i lepe vesti kako bi barem malo uticali na oporavak zdravog razuma.
Hvala

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Leicester , Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM900

Akcija je dobra ali joj nije vreme jer:

-"stavićemo masku i..." rekoše i oni koji idu da se pričeste, odaju počast pokojniku i oni koji idu u prodavnicu da iskoriste popust. Zaštita nije samo stavljanje maske u određenom trenutku.

-spakuju se paketici od ljudi koji nisi "pozitivni" - a kako se zna ko nije pozitivan? To i jeste glavni problem ove pandemije, ne zna se ko virus nosi

- Услуга домског смештаја пружа се корисницима који услед физичких, интелектуалних или тешкоћа у психичком функционисању имају потребу за интензивним и целодневним надзором,  - Ko zvanično sme da odobri akciju u kojoj bi se već ugroženi dodatno izložili i virusu?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA
20 minutes ago, rast said:

- Услуга домског смештаја пружа се корисницима који услед физичких, интелектуалних или тешкоћа у психичком функционисању имају потребу за интензивним и целодневним надзором,  - Ko zvanično sme da odobri akciju u kojoj bi se već ugroženi dodatno izložili i virusu?

Potpuno tačno. Nije se igrati sa virusom. Bio sam bolestan, žena, dete, skoro mesec dana ne izlaska. Nikako ne smemo da ugrozimo naše drugove u Sremčici.  Ako može nekako na daljinu, bez kontakta onda sam za ali ako to nije moguće i ako treba da se oslonimo na našu savest nošenjem maski onda nisam za akciju jer koliko se sećam prošle godine smo imali čak i nesreće u koloni, ljudi nisu mogli da se obuzdaju u turiranja i vožnji na zadnjem točku. Ne verujem ljudima više, a cena ulaska virusa u Dom je previše visoka. 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Trebalo bi neko iz Administracije da vidi šta će biti povodom ove teme i da okači na site sa tačnim preporuka i smernicama oko skupljanja novca i eventualnog odlaska ispred Doma. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

Bila sam motorom pre dve nedelje do njih...

Htela sam da ih iznenadim onako izdaleka, ali samo sto sam prišla kapiji covek iz obezbedjenja mi je pokazao rukom da nema zadrzavanja.. Odmahnuo i pokazao da odem ...

Neka deca koja su bila u daljini cuvsi motor su pocela da vicu od srece..

Ali apsolutno nista vise od toga nije bilo moguce..

Posle mi je bilo zao jer mi se cini da sam izazvala kontra efekat .. 

Gledaju iz daljine, vriste ,izgleda da sam ih uznemirila vise nego obradovala.. ne znam ali to nisam htela da izazovem kod njih .. 

 

Eto informacija iz prve ruke , kako je sada ne znam..

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki - ZZR500

Moj komentar nikako nije bio da radimo kao sto su tokom sahrane patrijarha. Ja se slazem da nema potrebe dolaziti ispred doma, cak naprotiv, ideja jeste da se novac prikupi i da se pokloni posalju kombijem kao i prosle godine. Svi domovi su zatvoreni za obilazak, samim tim odlazak do tamo mislim da nije u mogucnosti, moj predlog je bio da se novac sakupi i oragnizuje solo voznja po gradu svako na svoju strani u dedamrazovim odelima tako bismo skrenuli paznju javnosti da iako je pandemija ne znaci da nema potrebe iznenaditi i obradovati decu bez da ih dovodimo u opasnost.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Nema sanse da ja ne dam svoje misljenje o ovoj temi...

 

GOPR1812.jpg

 

(za one koji ne znaju kako izgleda "PRAVI DEDA MRAZ"  :nanana:  ja sam ovaj najdeblji  :BJBDedaMraz: )  :lol: :lol: :lol:

     PO MENI je cilj "deda mrazova" da usrecimo i pomognemo deci u Sremcici, a ne da se mi okupimo po svaku cenu. Dakle, mislim da bi najkorisnije u ovoj situaciji bilo skupimo finansijski prilog domu i kupimo slatkise kao i do sada.

     Razlika bi bila samo u tome da se ti slatkisi dostave domu kao sto su i kupljeni, u kartonskim kutijama, a ne da se pakuju. Da 2-3 coveka odu i odnesu donaciju nekoliko dana pre nove godine. I za vozace ostalih kombi-dostava namirnica domu nema garancija da nisu pozitivni, pa u cemu je onda problem? A plus sto ce nasi clanovi koji to budu dostavljali imati kontakt samo sa magacionerom doma, a ne sa decom.

     Nakon toga, neka zaposleni u domu organizuju podelu slatkisa. a za druzenje cemo sacekati neka lepsa i bezbednija vremena.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1729 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Trenutno nemam motor, ali imam želju da učestvujem u akciji, doniranjem...

Ako se otvara nova tema, molim nekog da me slobodno taguje, kako ne bih propustio..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1134 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Joj koliko ja ne verujem ovim clanovima partije i stranackim direktorima nasih ustanova.
Posebno u Sremcici gde je bilo afera ihahaj,gde su uzimali pare namenjene deci pa posle i stvari i potrepstine.

Nemojte da punimo direktorima džepove,dajte da kupimo sta treba deci( i od toga ce uprava uzeti dobar deo).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja