Jump to content

Moto Zajednica

MOTO DEDA-MRAZOVI 2019

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Blok 70 NBgd
  • Motocikl: KTM Super Adventure 1290, Honda Africa Twin CRF 1000, Transalp XL600V

Slobodno krenite.... ništa se ne brini.... kolona se ne kreće brzo

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Blok 70 NBgd
  • Motocikl: KTM Super Adventure 1290, Honda Africa Twin CRF 1000, Transalp XL600V

Nema ništa od kiše sutra.... malo oblaka. Nemojte da vas to spreči.

Svi na motore!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Asanja (Srem, Obedska bara)
  • Motocikl: Honda Vfr 1200xd

Da li postoji mogucnost da se danas na okupljanju preda donacija i uzme odelo, za nas koji smo se organizovali u poslednji cas?  Bez da idem u banke i poste... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Naleteh na nase kolege, stao da vidim jel sve ok... Krenuli ka Sremcici ali nazalost, na Yamahi stradalo kvacilo. Cekaju kombi da pokupi Yamahu, pa ce krenuti obojica na Suzani :) srecno drugari

 

Screenshot_20191221_123424.jpg

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Narode, imam predlog za sledecu godinu.

 

Kako radim u velikoj firmi, a znam bar jos 10ak kolega na 2 tocka koji su u istoj firmi, da za sledecu godinu, organizujemo i sakupljanje igracaka unutar firme. Meni nije problem da ja to sve sakupim, skladistim i prenesem do Sremcice kada bude bila sledeca Deda Mrazijada :)

 

ako vam se svidja predlog, njih vec nekoliko iz moje firme se slozilo sa mnom, tako da ce organizacija biti laka

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Jel se zna u kakvom je stanju dečko koji je imao nezgodu?

 

Vidim da su mnogi zalutali danas, pa su umesto šume i staze došli na vožnju ovakvog tipa i prvenstveno cilja.. Šteta je što nauka do danas nije našla načina da operise to nešto u ljudima što ih tera da budu kreteni.

 

No, da ne mracim, bilo je lepo i nadam se da je i onima kojima je sve ovo bilo namenjeno, bar malo bilo lepo i zanimljivo..2c96932ce68c4ff3e6c1c1a7b46b7b0c.jpg&key=c9313c7a551b784e8e418acc82ae3b632d40277d627c7eea29325518f528ca6a5468d70ee6162664cb7dcfbd3fe9d362.jpg&key=73dd0e55393a6faa1352c954ef0502de7c4ab9c1feb76abc7f06ed8d99564d3b21510930f8132db667d4f46f53b63506.jpg&key=e47885f8525f912460a76a4be7c62342b87d6000cead5a7dd451bc8d637e361e

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 11
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peda tek 250

Htedoh napisati pre mojih slika bas komentar ali se ugasi telefon (prazan) 300 i kusur bajkera i 3 budale koji necene cilj naseg skupa, kulturu grupne voznje, organizatore, decu, sebe a sto je najgore neko da gleda sa strane rekao bi da su to bajkeri i zbog takvih sistavaca imaju ljudi otpor prema nama! Ako vam je do brzine postoje staze za to,ako vam je do planine i voznje Offroad-a nasa zemlja ima u izobilju takvih puteva i staza!  A kad se skupimo onda to mora da se ispostuje!
 

inace je Retard ( nemojte osudjivati moj recnik dok neprocitate nastavak teksta) pao na 100m i manje od jedne zene i momka sa troje dece a igrom slucaja to su moja sestra i brat moja deca, tri Andjela, moje sve sto imam i za sta zivim!  Da li treba dalje da pricam ihod dogadjaja da je pao 100m ranije.

 

Da li ta ‘’gospoda’’  razmisljaju da MUP moze da nam zabrani sledece godine skup ako se tako nesto ponovi da mogu da ga ocene kao nebezbedan skup sklon nasilnickoj voznji sa ugrizavanjem bezbednosti ucesnika u saobracaju i na trotoaru. 


Pamet u glavu i da vas Bog pozivi inace sa tim razmisljanjem ....? Ko zna!
 

 

 

 

Hvala svima na paznji! Od srca !

  • Sviđa mi se 13
  • Hvala 1
  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European
pre 23 minuta, Rade koenig je napisao:

inace je Retard ( nemojte osudjivati moj recnik dok neprocitate nastavak teksta) pao na 100m i manje od

jedne zene i momka sa troje dece a igrom slucaja to su moja sestra i brat moja deca, tri Andjela, moje sve sto imam i za sta zivim!  Da li treba dalje da pricam ihod dogadjaja da je pao 100m ranije.

Potpuno te podržavam, i protiv sam svakog nedoličnog ponašanja na motoru, u saobraćaju uopšte. Uostalom stvar je organizatora da to primeti i suzbije. Zbog par njih, ljaga pada na stotine dobrih i humanitarnih ljudi

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Potpuno te podržavam, i protiv sam svakog nedoličnog ponašanja na motoru, u saobraćaju uopšte. Uostalom stvar je organizatora da to primeti i suzbije. Zbog par njih, ljaga pada na stotine dobrih i humanitarnih ljudi
Probali su redari i radili sve što su mogli, ali sa marvom se ne može.. U K.Milosa, se ubi čovek da usmeri sve u jednu traku, on se okrene , a ovi već pun gas i opet po starom..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

Žalosno je što ljudi bar u ovakvim akcijama nemaju imalo poštovanja. Ma ne krivim redare, bio sam u puno akcija motorista i znam da daju sve od sebe

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS
Potpuno te podržavam, i protiv sam svakog nedoličnog ponašanja na motoru, u saobraćaju uopšte. Uostalom stvar je organizatora da to primeti i suzbije. Zbog par njih, ljaga pada na stotine dobrih i humanitarnih ljudi


Predivno je videti ovoliko kolega sa zajedničkim ciljem, da obradujemo svu onu decu koja nas isčekuju cele godine. I to uvek treba imati u vidu. Hvala svima.

A kad sledeći put vidite kolegu ili “kolegu” kako narušava dobru nameru većine, sami mu skrenite pažnju. Ne čekajte da to neko drugi uradi. To čekanje celo društvo već puno košta.

Bravo svima.
  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja