Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Challenger i Virago 250

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Challenger

Znamo da je Challenger kopija Viraga 250. Zanima me tačno kojeg Viraga, koji model i koje godište.

 

Pitam zbog problema sa elektronikom. U zadnje vreme teže pali. OK, hladno je i akumulatoru je teže. Bio sam na vrhu Avale i ugasio se. Nije mogao da upali. Ubacim u prvu i na nizbrdicu ga pokrenem. Ali se opet gasi kad pustim gas. Sijalice se priguše kad palim. Kad sam se spuštao niz Avalu imao je čudan zvuk iako je išao dobro osim ako pustim gas. Sreća pa živim blizu Avale.

 

Pošto akumulator pravi probleme obično kod startovanja, sumnjam na regler ili svećice. Planiram da naručim sa Alija, ali mi je problem da znam koji model.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Нек иде живот, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vulkan 800 некада био Keeway Supershadow 250

Ово како си написао указује да ти је умро акумулатор , прво би проверио који је напон у аку. затим пуњење . Ако ти је рикнула нека од две ставке аку или реглер онда ће ти врло вероватно рикнути и намотаји , немој га возити док не решиш аку или пуњење . Инсталација је мање вероватна али крени од ове две ставке .

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Mužlja
  • Motocikl: Suzuki GSF 600s

Model je Virago 250 ccm 1988-2007god (moze i od 125cc, ista im instalacija). Moze se naci sa samim dzekom na telu reglera ili iz tela izlazi parce kabla sa dzekom. Zavisi koji model ide na chelengera, posto nisu im na ista mesta rupe za srafljenje.

U slucaju da se ispostavi da su aku i regler dobri, moguce je da te elekrtonika (TCI) zeza. Koliko je meni poznato, to im je mana.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja