Jump to content

Moto Zajednica

Odlican komp-moj

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 33 minuta, Pevac je napisao:

Jok ja,otkud to?

ovaj procesor je 30 evra skuplji od mog,raspalo staro kuciste,moj ima terabajt prostora naspram pisljivih 128 gb raspalog ssd-a,amd grafika od 4 gb mrtvi radeon uporedjujes sa mojom grafom?A 50 evra razlike?Hajde molim te nemoj vise nista da pises.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Ne uporedjujem samo naso oglas i dodao dole grafu sa koja je bolja od tvoje

Nemoj se nervirati kolega nema potrebe,zelim ti da prodas to za 1000e nista nemam protiv

A o hardveru hmm...znam po nesto ;)

  Taj Sendy je dobar samo "nama entuzijastima" radi OC-a ,moze on jos da sluzi daleko od toga ali za te pare mnogo bolja konfa moze da se uzme

  Nema ljutis,svako dobro :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ova grafa koju navodis je ista po cenovnom rangu kao i moja,ima iste performanse na uporednom testu,pa opet ne razumem poentu.Da kupis onu konfig od 550 evra znatno losiju od moje,pa da kupis jos ovu grafu,pa da prodas onu...Stalno potencirate da moze jeftinije.Molim nadjite jeftinije bas moje komponente,pa onda govorite.Drugo,ovde kupujte od kolege koji svaku nepravilnost uvazava,i sa kojim moze i da se dogovori cena,pricate kako sam zacepio i onda navodite neke razlike od par hiljada dinara...A niste kupci,vrtimo oglas na dve strane bezveze.Jeste ovo je stariji komp,ali cena komponenti je na oglasima bas ovakva.Evo da bih vas smirio,stavljam cenu 500 evra,ali verovatno vi mislite da je to previse jer ima jeftinije...

500 evra,izvinjavam se svim kolegama bajkerima jer sam hteo da neljudski profitiram na vama.

500 evra je cena.

  • Hvala 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Kolega napisao sam gore ,post se odnosi na vasih 350e vs 220e za grafu.Ja licno bih mozda uzeo u razmatranje CPU ali ako je "dobar"primerak za OC,ni jednog trenutka nisam hteo da mislis da ti ubijam cenu cak naprotiv ,prodaj  za vise bice mi drago.

     Imao sam Taj CPU koji je iso na 5.2ghz i fino terao igre sa 980-ti grafom mada ja nisam gejmer.

Jos jednom zelim da sto pre prodas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700

Izvinjavam se na off-u ali moram da napisem nesto i nadam se da ce admini da procitaju. 
Clan sam vise foruma sto domacih to i stranih. Na vecini foruma (osim ovog) postoji  pravilo u oglasnoj sekciji da je zabranjeno komentarisanje cene. To pravilo ne stoji tu bezveze i sluzi da prijateljski nastrojeni clanovi foruma ne bi ocas posla postali neprijateljski bez potrebe a sve zato sto je nekom dosadno pa kuca po oglasima bezveze.

Pisao sam o ovome vise puta pa cu napisati jos jednom. Ljudi, ako vam se cena ne svidja, kliknite na onaj X u gornjem desnom cosku i zaobidjite oglas. Zasto trolovati coveku oglas bez potrebe a pritom ocigledno niste ni zainteresovani da kupite. Da bar delujete zainteresovani pa da vas razume covek da hocete da oborite cenu.

Inace, Sashac je jedan ozbiljan i jako korektan covek. Nazalost nisam jos imao prilike licno da ga upoznam ali jesam trgovao sa njim i meni je delovalo da covek zna sta prodaje, zna koliko to vredi i sto je najvaznije spreman je da izadje u susret ako treba.

Tako da stvarno mislim da komentari tipa moze to jeftinije nisu na mestu.

I verovatno ce opet neko da se nadje pametan pa da kaze: ako nece komentare neka zakljuca temu.

Pa majku mu... zar smo na to spali? Jel toliko ne mozemo da drzimo jezik za zubima zarad necega sto je davno postojalo a zvalo se kultura.

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 2
  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4301 postova

Solidan je procesor moze i danas da gura novije igre ali ne bas najnovije na ULTRA i HIGH. 2600K jedan od najboljih procesora Intela sto se overclocka tice, jos ako se ubode silikonske premija... Ja imam nesto jaci 3770K, za igre dovoljan uz dobru grafu, ali ako se radi multimedija, render, Ryzen je pocistio Intel u zadnjih godinu-dve tako da su i cene Intela pale. (ovo govorim globalno ne nase oglase).

Imam apsolutno istu ram memoriju kao ti, malo bolju plocu, tacnije Z77 Gigabyte, hard+ssd... pa mogu otprilike da ocenim performanse. 

Graficka je odlicna tu nema sta.

Konfiguracija je polovna i kao takva pretpostavljam da nema garanciju, tj. istekla je ili ipak imas garanciju na odredjene komponente?

Takodje, procesor je ovde blagi bottleneck sa ovom grafickom karticom tako da se sa ugradnjom bolje mogu dobiti bolje performanse u gamingu (kao i brzim ramom). 


 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre 12 sati, francuz69 je napisao:

Izvinjavam se na off-u ali moram da napisem nesto i nadam se da ce admini da procitaju. 
Clan sam vise foruma sto domacih to i stranih. Na vecini foruma (osim ovog) postoji  pravilo u oglasnoj sekciji da je zabranjeno komentarisanje cene. To pravilo ne stoji tu bezveze i sluzi da prijateljski nastrojeni clanovi foruma ne bi ocas posla postali neprijateljski bez potrebe a sve zato sto je nekom dosadno pa kuca po oglasima bezveze.

Pisao sam o ovome vise puta pa cu napisati jos jednom. Ljudi, ako vam se cena ne svidja, kliknite na onaj X u gornjem desnom cosku i zaobidjite oglas. Zasto trolovati coveku oglas bez potrebe a pritom ocigledno niste ni zainteresovani da kupite. Da bar delujete zainteresovani pa da vas razume covek da hocete da oborite cenu.

Inace, Sashac je jedan ozbiljan i jako korektan covek. Nazalost nisam jos imao prilike licno da ga upoznam ali jesam trgovao sa njim i meni je delovalo da covek zna sta prodaje, zna koliko to vredi i sto je najvaznije spreman je da izadje u susret ako treba.

Tako da stvarno mislim da komentari tipa moze to jeftinije nisu na mestu.

I verovatno ce opet neko da se nadje pametan pa da kaze: ako nece komentare neka zakljuca temu.

Pa majku mu... zar smo na to spali? Jel toliko ne mozemo da drzimo jezik za zubima zarad necega sto je davno postojalo a zvalo se kultura.

Ajd i ja da OFFujem ,Sashac sorry.

Ali mi se ovaj post jako dopao!
Jesi kupac?Pošalji čoveku PP, SMS, Pozovi... obrazloži zašto misliš da je skupo, pitaš da li može jeftinije.. ako se dogovorite, OK, ako ne, opet OK.
Eno i kolega punoletnu Afriku ponudio za 3100. Skoro sam se prevrnuo kad sam video cenu.
Ali šta imam da komentarišem, može da stavi i 5000. Neće nikad prodati, ali to je njegova stvar, a ne naša.

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2379 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Od kad se update cs:go jako mi koci i moram na low detaljima da igram, premisljam se za neki novi komp, uleteo bih u ovu pricu da se nisam preselio sad i spizdio sve pare. Ah te zene! 
 

ako se ne proda dok skupim kes ulecem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 2 sati, drmilan_ je napisao:

Od kad se update cs:go jako mi koci i moram na low detaljima da igram, premisljam se za neki novi komp, uleteo bih u ovu pricu da se nisam preselio sad i spizdio sve pare. Ah te zene! 
 

ako se ne proda dok skupim kes ulecem

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

A da Sashac i onaj monitor i kuciste sto poklanja nije suvise zacepio? Jbg, bas je mogao da zatakne i po 100 evrica na svaku komponentu, zar ne? Sram ga bilo sto nije!
Da mene bas-bas svrbi da nekome porucim da mislim da je nesto zacepio, ja bi mu poslao PP. Ali to sam ja...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 4 sati, perlx je napisao:

Mene svrbi da mu izotimam ovu grafiku koja je totalno bzv boje i koci prodaju racunara :D

:P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

A sta ti mislis da ja merkam u ovom oglasu?
Ma ni celom kompu ne fali nista, ali sam se pre koji mesec ponovio sa i5 8400, pa mi ne treba...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

To je ono sto ja pricam.Uvek se nadje neko da soli po oglasu,i ja stavim jos jeftinije od jeftinijeg,i svi kvazikupci-komentatori se razbeze...Ko bi svetu ugodio...:tras2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 10 sati, BIGDADDY je napisao:

jel smo na kraju rascerupali Saletovu konfiguraciju emoji973.pngemoji3060.png

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

:rat3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja