Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem auto iz C segmenta

Recommended Posts

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Kao što naslov kaže tražim nešto iz "Golf" klase:

 

- od 2014 god

- do 100000 km

- redovno servisiran u ovlašćenom, sa kompletnom istorijom

- od prvog vlasnika

- kupljen kod nas

- dizel

 

Prednost:

 

- megan

- c4

- oktavija

 

Kontakt: 061/2225581

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Od ova tri koja prednjace,oktavija je best buy
Ali je i najskuplja. Ako je budzet ogranicen na primer na 8000, za te pare ce kupiti makar 3 godina mladjeg Francuza i u boljoj opremi nego Skodu. Mada to se posle odrazi pri prodaji gde na Skodi dosta manje gubi.

Sto se mene licno tice,takodje ide glas za Skodu. Nem se tu sta pricati,to je vec dokazan auto,nema greske.


Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

best buy polovno je ono što je u najboljem stanju...........nisam ni na seat (leon) alergičan............

 

oktavija bi najviše odgovarala, jeste, ali bedž mi ne igra najveću ulogu............

 

tražio sam i zvao sa PA, išao da gledam neke primerke..............ne znam, nit smrdi niti miriše..................

 

gledao na placu welt auto.............većina bivše rentalke.............

 

neke auto kuće kao PSC cene demo vozila više nego novo.............

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
best buy polovno je ono što je u najboljem stanju...........nisam ni na seat (leon) alergičan............
 
oktavija bi najviše odgovarala, jeste, ali bedž mi ne igra najveću ulogu............
 
tražio sam i zvao sa PA, išao da gledam neke primerke..............ne znam, nit smrdi niti miriše..................
 
gledao na placu welt auto.............većina bivše rentalke.............
 
neke auto kuće kao PSC cene demo vozila više nego novo.............
 
 
Auto plac Moscow ima dobra kola i pristupacne cene. Gledao sam kod njih Octavie za oko 9 000 € ima 2015 i mladje mozda.
Moj paso je kod njih uzeo Insigniu auto nema greske. Jos jedan poznanik je uzeo C5 pre nekoliko godina isto nije imao problema sa autom.

U principu slazem se da znak ne igra ulogu. Nije ni meni. Kupio sam Daciu Logan 1.5 dci 2014to ,pre skoro 2 godine, tad sam je platio 5 150€,auto bez ulaganja,sedi i vozi i stvarno je tako i bilo. Medjutim sad kad ocu da je prodam ne ide. Da li su gadljivi na Daciju ili im je vrtoglavlo pala cena ali mene ni za 4 550€ niko nije pozvao. A na oglasu sam za to godiste najjeftiniji. Tako da,ipak treba gledati znak iz nekih drugih prakticnih razloga.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

Mali off: sva vozila jednako gube na vrednosti, ali u procentima. Skoda ce posle par godina kostati vise od, recimo, citroena istog godista ali je i skuplja za nabavku. Kada sam ja uzimao auto, najjeftiniji golf u srbiji je bio oko 5k eura skuplji od vozila iste klase drugih proizvodjaca. Samim tim je logicno da ce automobil od 20k eura posle 5 godina biti skuplji od automobila koji je kostao 15k eura, iako su procentualno izgubili isto. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR
1 hour ago, Jupiter said:
79c5419200d7-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Renault Megane Berline1.5dci expers, 2015. godište, Hečbek...

 

Ovaj? 

 

 

Brate mili, od ovog čoveka izvući neku informaciju, kao da radi u CIA i da je auto projekat NASA............navodno vozila žena, navodno zbog parking udarca menjana vrata i u drugom slučaju zbog parkinga menjan komplet prednji branik..............

 

Možda svratim sutra, videću..........

 

Kupujem auto, ali brate DAJ MI NEKU ISTORIJU, a ne da ti izvlačim reči iz usta...............jbte!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd
29 minutes ago, Marko011 said:

Brate mili, od ovog čoveka izvući neku informaciju, kao da radi u CIA i da je auto projekat NASA............navodno vozila žena, navodno zbog parking udarca menjana vrata i u drugom slučaju zbog parkinga menjan komplet prednji branik..............

 

Možda svratim sutra, videću..........

 

Kupujem auto, ali brate DAJ MI NEKU ISTORIJU, a ne da ti izvlačim reči iz usta...............jbte!

 

To mi je prijatelj. Možda nije neki prodavac, ali je tako kako ti je rekao. Pustiću ti posle PP. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 724 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Peugeot 308 HDi 100 NAV, 2016. godište, Hečbek, Dizel 1560 cm3, vozilo prešlo 150000 km, Požega. Putnička vozila - Polovni Automobili
pre nego sam kupio auto, proveravao sam km na par njihovih auta uvek je bila ok.

Poslato sa COR-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Skoda pored cene ima samo jednu manu,dosadna je unutra. Francuz je tu mnogo lepsi sa vise opreme i dzidzabidza. Imam u kuci dva francuza,imao sam i oktaviju. Auto je kao nekadasnji golf 2. Kupis,sipas i vozis vozis...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Treba mi samo nešto od tačke A do B i nazad do A :) (ca. 80km dnevno), da li je oktavija, megan, leon meni je potpuno svejedno, jer sam vozio i bolje i lošije, ovo je neka zlatna sredina koju mogu da ostavim ispred zgrade i mirno da spavam.

 

Da se samo ja pitam, kako bi mi bilo interesantno za svaki dan, uzeo bi I30N koji sam probao letos...............fantastičan hot hatch............ali za to što meni trenutno treba neisplativ............

 

Jedino kod 308ce imam predrasude zbog volana,..............nisam ga probao, u mom okruzenju niko nema ovaj model............nisam sitan, a svi koji su +185cm se žale da imaju problem da podese sedište (makar je takav mit po stranim forumima).............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Treba mi samo nešto od tačke A do B i nazad do A  (ca. 80km dnevno), da li je oktavija, megan, leon meni je potpuno svejedno, jer sam vozio i bolje i lošije, ovo je neka zlatna sredina koju mogu da ostavim ispred zgrade i mirno da spavam.

 

Da se samo ja pitam, kako bi mi bilo interesantno za svaki dan, uzeo bi I30N koji sam probao letos...............fantastičan hot hatch............ali za to što meni trenutno treba neisplativ............

 

Jedino kod 308ce imam predrasude zbog volana,..............nisam ga probao, u mom okruzenju niko nema ovaj model............nisam sitan, a svi koji su +185cm se žale da imaju problem da podese sedište (makar je takav mit po stranim forumima).............

Javi se kad god da probas 308, kapiram da si iz BG-a..

 

Ima jedna stvar, ne bi da započinjem temu Francuz VS Čeh, ili ne daj Bože Nemac..

 

Škode se kod nas prodaju kao sumanute, pa ćeš lakše naći primerak, kakav tražiš, kupljen ovde za pristojnom kilometrazom.. 308 su sve skoro iz uvoza, sa oooozbiljnim kilometrazama(300 000km+), isto važi i za C4, za ostale ne mogu da tvrdim, ali ovo potpisujem. I pored toga ta kola deluju očuvano unutra, što umnogome govori o kvalitetu izrade, dok kod Škode koliko sam imao prilike da vidim na par primeraka 2012.+ dosta toga se guli, deluje ofucano i slično..

 

P.s. - Kod mene na poslu (Peugeot Srbija iliti Euroimpex), trenutno ima 2008 1.2 110hp turbo benzinac sa 3 cil i automatskim menjacem, vozila vracena iz nekog najma, imaju oko 10 000km na satu i po finoj ceni, tako da ako te interesuje pisi pa cemo da sredimo nesto..

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150
Pre 13 sati, ProMaster je napisao:

P.s. - Kod mene na poslu (Peugeot Srbija iliti Euroimpex), trenutno ima 2008 1.2 110hp turbo benzinac sa 3 cil i automatskim menjacem, vozila vracena iz nekog najma, imaju oko 10 000km na satu i po finoj ceni, tako da ako te interesuje pisi pa cemo da sredimo nesto..

 

 

Jel to 308 ili 208?

I ako imas pojma, kakva mu je potrosnja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Jel to 308 ili 208?
I ako imas pojma, kakva mu je potrosnja?
Evo slike..
Od nekih 6,7L na otvorenom, do nekih 9,10 u gradu, ali to su baš ekstremni slučajevi. Uglavnom je kombinovano oko 7, 7.5L .1df570d1daccda5777b1be4049bb3619.jpg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Koja je cena?

Poslato sa COR-L29 pomoću Tapatoka


Oko 14 500, verovatno da je moguće malo korigovati, stari su 5,6 meseci, imaju produženu garanciju, mislim oko 5 godina..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Čuo sam se sa tvojim kolegom iz prodaje,............to je ta cena...........active oprema, automatik, felne,..........izmedju 17-26 hkm, 6 meseci stare, banka bila prvi vlasnik..........rentalke dok nisu dobili poručena vozila............ok je priča..........mada mi je čudno da nema pozadi senzore, jer se apsolutno ništa ne vidi................manuelna klima kao iz 90ih, ali dobro, ne možeš sve da dobiješ :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Čuo sam se sa tvojim kolegom iz prodaje,............to je ta cena...........active oprema, automatik, felne,..........izmedju 17-26 hkm, 6 meseci stare, banka bila prvi vlasnik..........rentalke dok nisu dobili poručena vozila............ok je priča..........mada mi je čudno da nema pozadi senzore, jer se apsolutno ništa ne vidi................manuelna klima kao iz 90ih, ali dobro, ne možeš sve da dobiješ
 
 
Senzori se lako dobiju na poklon.. ;)

Da, ovo su Activi, ali su bili i u Allure opremi, ali sa manuelnim, cena oko 11500e, otišli za 3 dana..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja