Jump to content

Moto Zajednica

Fiat Punto 2 1.2 8V, 2001. godište

Recommended Posts

  • Advanced Member, 1787 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Punto je u odličnom stanju, redovno servisiran. Trenutna kilometraža 163250km (uvežen sa 121000, ja sam prvi vlasnik u Srbiji). Veliki servis rađen na 134000km (vodena pumpa, PK kaiš, set zupčastog kaiša, dihtung poklopca ventila, svi filteri, ulje), zadnji mali servis pre 5000 (na 158500km, ulje i svi filteri, svećice, zamenjene obe sajle ručne kočnice, zadnje kočione pločice, zadnji kočioni cilindri, ulje u kočnicama). Prednje pločice menjane pre 10000km.

Registrovan još 11 meseci, do kraja oktobra 2020.

Manuelna klima, vazdušni jastuci za vozača, suvozača kao i bočni vazdušni jastuci. Volan je podesiv po visini. Vozačevo sedište podesivo po visini, takođe ima i podešavanje lumbalnog dela. Ispravan City servo. Unutrašnjost je izuzetno dobro očuvana (nepušački auto). M+S gume

Moguća (i poželjna) svaka vrsta provere. Prenos vlasništva je obavezan. Molim vas da ne nudite zamene pošto mi ta opcija apsolutno ne odgovara.

 

Cena je 1200€. Kontakt na 064/2742128, od 11h pa na dalje. Ukoliko se ne javljam na telefon pošaljite SMS ili poruku ovde preko foruma pa ću vas kontaktirati kada budem u mogućnosti.

 

7YQziF5.jpg

 

57YSi4l.jpg

 

zxTKdiG.jpg

 

iwm6oem.jpg

 

xfI59tj.jpg

 

ZwFnHHo.jpg

 

m0XYSOa.jpg

 

hYTV61J.jpg

 

a3hQGDO.jpg

 

wto5BN3.jpg

 

gcCZBIb.jpg

 

Mc40H20.jpg

 

2cLf3U9.jpg

 

8TCfEZn.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja