Jump to content

Moto Zajednica

Valencia test 2019.

Recommended Posts

  • Drug član, 1430 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950
pre 16 minuta, Robin Hood je napisao:

 

Aleks da bude konkurencija Marku? Moje lično mišljenje je da je Aleks jedan sasvim prosečan pilot u tom cirkusu, nikakva konkurencija.

Nisi razumeo moju metaforu sa prikolicom.

"Ako bude 93 pobedjivao nece smetati kao i do sada u HRC da motor broj 2 ( nekada 4,26,99) da prikolica 73 ima prosecne rezultate.

Mada ako mene pitaš ja bih voleo da nas on sve demantuje. 

Neće 93 za 15 milkića u Ducati jer ima prikolicu, to sam hteo reći, sada su zaključani bar neko vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Granado nagrađen za odlične vožnje u MotoE. Druga stvar je što je Abraham advokat, pa je presavio tabak i pokrenuo rat sa Avintiom jer još uvek ima važeći ugovor sa 2020.

 

Druga stvar je što je prognozirano da Zarko možda neće voziti ovaj test, čak iako je potpisao sa Avintiom. Razlog je taj što još oseća posledice od kako ga je pokupio Lekuonin KTM. Povredio je ligament u desnoj nozi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1430 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Sada kada pogledaš kontrast i moć i uporediš otkaz koji dobiješ na e-mail iako si spakovao sve prnje u kupio kartu za Jerez koji počinje samo dan kanije i MM93 uticaj na HRC da zaposle Batu.

A zezali smo farmera i pecaroša kada je otišao, pored toga što je lactose intolerant izgleda da ima slab želudac za razne svinjarije u ovom cirkusu 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Markez pao u poslednjoj krivini. Bilo je bojazni da je opet povredio rame, ali posle pregleda rečeno je da je sve ok.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja