Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav sa južne pruge

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Tomos APN 4 MS

Pozdrav svima, zovem se Aleksandar, imam 25 godina i živim u Pirotu.
Po struci sam mašinac, automehaničar, pa sam po završetku išao na dokvalifikaciju za mašinskog tehničara za kompjutersko konstruisanje, ali ne radim ni jedno ni drugo, bavim se video produkcijom, konkretno video montažom (tako da ako nekome bude trebala neka konsultacija oko video produkcije, tu sam da pomognem koliko mogu).

Što se tiče motora već određeno vreme pratim forum i imao sam u planu da kupim neki motor, ali nakon što mi je deda preminuo od njega sam nasledio Tomos APN 4 MS iz 1980te godine, tako da je trenutno to motor koji posedujem i na kome ću raditi. Prva stvar koju treba uraditi je registracija samog motora i iskreno se nadam da će biti moguća registracija na žute tablice jer u suprotnom ću morati na obuku pošto od kategorija imam samo AM (što se tiče motora).
Kao vozač i kao osoba sam dosta staložen, ne volim brzu vožnju već sam više za neku normalnu vožnju uz uživanje. Ne volim "nabudžene" motore već sam više ljubitelj klasičnog i originalnog izgleda, pa je i to jedan od mojih ciljeva u nekoj budućnosti, da sredim da Tomos izgleda kao što je izgledao 80-te kad je izašao iz fabrike, naravno uz manja odstupanja u korist funkcionalnosti.

P.S. Ala se raspisah, to bi bilo nešto ukratko o meni. Nadam se da ću biti koristan član foruma i da ću naučiti dosta novih stvari ovde.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Dobro ti nama došao drug i kolega! Nadam se da nema mnogo posla oko APNa, bar on nije komplikovan...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Dobro nam dosao :zdravo:

Svakako ti kreni na polaganje "A" kategorije, ne moze da skodi,  jer apetiti brzo rastu, vec posle nekoliko voznji na APN-u ubrzo ces hteti da predjes na neku 125icu ili 250ku

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Tomos APN 4 MS

Hvala svima na dobrodoslici.

 

Pre 13 sati, Mr.Piplfoks je napisao:

Nadam se da nema mnogo posla oko APNa, bar on nije komplikovan...

Po mojoj nekoj proceni stanje je 3.5/5, vizuelno ima malo rdje i mesta gde se skinula farba, a mehanicki je u skoro pa odlicnom stanju. Nisam ga previse vozio, u nedelju sam ga dovezao iz sela bez ikakvih problema, ali jednom prilikom pre nekoliko nedelja se ugasio kad sam sa devojkom pokusao da izadjem uz malo vecu uzbrdicu u selu, tako da pretpostavljam da ga nesto "muči".

 

 

Pre 5 sati, Biker-Boy je napisao:

Svakako ti kreni na polaganje "A" kategorije, ne moze da skodi,  jer apetiti brzo rastu, vec posle nekoliko voznji na APN-u ubrzo ces hteti da predjes na neku 125icu ili 250ku

Sigurno da hocu u nekoj buducnosti, e sad videcemo u voznji sa Tomosom da li ce zadovoljavati moje potrebe za voznjom po gradu i okolini ili ce biti preslab. Ali svakako da ce biti dobra osnova za ucenje i sticanje iskustva u voznji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Odlično i profesionalno ... super.. Ima tu posla ali jemerak da se sredjuje. Na bubanj potoku kod nas ima subotom prodaja delova. Ima čovek tezgu samo za Tomosove delove..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja