Jump to content

Moto Zajednica

Ništa od tolerancije na brzinu od 150km/h

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 326 postova
  • Lokacija: Bujanovac
  • Motocikl: BMW S1000RR, Yamaha R6

"Možete vi da vozite našim autoputevima brzo koliko želite, ali ne zaboravite da ćete da biti kažnjeni ako prekoračite 130 kilometara na sat. I tako će biti sve dok važi aktuleni zakon", prokomentarisala je prva potpredsednica Vlade Zorana Mihajlović za "Blic" navode da bi toleranicija na brzinu mogla biti povećana na 150 kilometara na sat.

Ipak nam putevi nisu dobri, kaže Zoka :D

 

A-hk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b
WWW.BLIC.RS

"Možete vi da vozite našim autoputevima brzo koliko želite, ali ne zaboravite da ćete da biti kažnjeni ako prekoračite 130 kilometara na sat. I tako će biti sve dok važi aktuleni zakon"...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2715 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ono sto se pisalo i sto je ovaj doticni izjavio je tesko sranje! 

Ogranicenje je 130 a vi mozete do 150??

Pa jel mi imamo zakon koji kaze 130 ili nemamo? 

Jel to bio javni poziv da se zakon sme prekrsiti bez posledica?

Totalni fijasko.... 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 326 postova
  • Lokacija: Bujanovac
  • Motocikl: BMW S1000RR, Yamaha R6
2 minutes ago, abarth_maniac said:

Ono sto se pisalo i sto je ovaj doticni izjavio je tesko sranje! 

Ogranicenje je 130 a vi mozete do 150??

Pa jel mi imamo zakon koji kaze 130 ili nemamo? 

Jel to bio javni poziv da se zakon sme prekrsiti bez posledica?

Totalni fijasko.... 

Koliko sam Zoku shvatio, ona jeste za EU standard ali nemamo satelite koji prate naše vozače :ph34r:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1294 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Logicno da nema nista od toga. Cak postavljane i nove kamere na autoputu, kako bi putovanje delili na segmente i tako ne bude cuveno "stanem na kafu i smanjim prosecnu" Nego da bedu u narodu skrenu na nebitnu temu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 326 postova
  • Lokacija: Bujanovac
  • Motocikl: BMW S1000RR, Yamaha R6
6 minutes ago, MaxiS said:

Logicno da nema nista od toga. Cak postavljane i nove kamere na autoputu, kako bi putovanje delili na segmente i tako ne bude cuveno "stanem na kafu i smanjim prosecnu" Nego da bedu u narodu skrenu na nebitnu temu...

Tablica ispod repa i pungas, mene na naplatnoj pre par dana zamolili da im pročitam br tablice, što će reći da funkcioniše  :lol2:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 326 postova
  • Lokacija: Bujanovac
  • Motocikl: BMW S1000RR, Yamaha R6

primetio sam pre par nedelja da ovde ima puno hejtera koji na sve imaju negativan komentar, pa reko da im dam zanimaciju, dok čitam normalne teme :Bandolero:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 606 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: mali Versys prodat, u potrazi za sledecim

I ja sam za malo tolerancije.

 

Ako neko popije casicu vise, da ne kaznjavaju odmah, nego neka tolerisu granicu sa 0,2 na 0.5. Ipak je to mali broj, ej bre, pa iza zareza se nalazi. Znas koiko je to sitno.

 

A i za to sto na motor moze samo dvoje da sedne... Ako bi se pozadi nasle 2 devojcice od po 50 kg, onako sitnije... pa nemojte drugovi milicajci odmah da pisete. Nego, opomenite i recite mu da nije lepo da na R6 on vozi 2, a da neko ide sam od kafica do kafica. Nije u redu...

 

Lepo ja rekoh pre koju godinu. Ovde zakoni nisu zakoni vec vise smernice kako nesto treba raditi. Pa ne treba se valjda k'o pijan plota drzati svake reci u zakonu?

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2378 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
8 hours ago, Acko017 said:

primetio sam pre par nedelja da ovde ima puno hejtera koji na sve imaju negativan komentar, pa reko da im dam zanimaciju, dok čitam normalne teme :Bandolero:

Znaci hoces da kazes da si juce dosao na forum i sad se sprdas sa nama!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2378 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Za sve te tvoje teme postoji ovo 

 tu stavis sta si primetio da ti je zanimljivo ili slicno. Ili ako te nesto nervira 

 a cak ako te nesto nasmejalo i za to postoji resenje  

a ako ti je jako dosadno umesto sto jebes nas mozes da citas viceve u ovoj temi 

 

 

A ako bi da se poigras sa Desankom 

 

Toliko od mene, nadam se da sam ti pomogao malo da vidis kako radi forum.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Cela Srbija se bavi temama tipa " Neki pajser iz vlasti izjavio nešto ". Da li se to jede ? Da li se to pije ? Da li ću ja i moja porodica bolje da živimo od te izjave? Naravno da ne. Ako neko nešto uradi za ovu zemlju, i da ja to vidim kao materijalno ili bilo koje drugo poboljšanje, onda u redu . Ovako " Jel si čuo šta je pajser izjavio ?" pa se cela zemlja nekoliko dana bavi time, onda samo potvrđujemo svoju viševekovnu primitivnost i neobrazovanost.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3475 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 9 sati, Acko017 je napisao:

Tablica ispod repa i pungas, mene na naplatnoj pre par dana zamolili da im pročitam br tablice, što će reći da funkcioniše  :lol2:

Ma normalno, propisi su samo za budale!

A kada te budu "plavci" zamolili da odeš sa njima na tehnički pregled i kada ti budu skinuli tu tablicu (zato što nije ispravno postavljena) i kada te nakon toga i sudija za prekršaje "zamoli" da zbog te tehničke neispravnosti (ili nečeg drugog) uplatiš par stotina evrića, onda nam se ponovo javi ovde i posavetuj nas kako da se ponašamo.

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Vala u ovoj zemlji jesu! Oni koji nisu budale se prolaze sa nanogicom za gazenje tj ubistvo ili nisu ni vozili ili rade sta hoce itd itd... Kako letos plavci nisu zaustavili i iskljucili iz saobracaja, nego su bili u pratnji kada su se u mladenci po centru Beograda vozikali u kabrioletu od par stotina hiljada evra bez tablica?? Ja gledao svojim ocima i stajao u koloni jer su isti ti plavci blogirali saobracaj dok prodju golupcici.... Kada zakon bude se primenjivao za sve onda mozemo da se delimo na budale i ove druge....

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Meni nije jasan Drobnjak sa tom izjavom.

Pre kamera se znalo da je ograničenje120, ali da te presretač ne dira do 140. I to je OK, tako je i po EU uglavnom.

Ali da to službeno lice preko medija objavi zvanično, e to ne mogu da shvatim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Dnevnopolitički poeni.

"Javne" tajne su mahom svima poznate. Tolerancija je itekako prisutna, ovde, bez obzira na sve još uvek živi po koji čovek.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Ni posle 35 godina vozačkog staža .... ne mogu da shvatim ljude koji se "oslanjaju" na" toleranciju" od strane policije, sudije ne bitno i još na sav glas smatraju da su u pravu jer "je normalno" tolerisati "do neke granice ....  Kao što pokušavam da shvatim ali mi i dalje ne ide ljude koji se zalažu za recimo "provlačenje" itd... Majko moja da li je moguće da ima ljudi koji tako razmišljaju a postupke pravdaju "kako je Pera ubio čoveka i nije odgovarao npr.." ... Ovo je zemlja korupcije i mita, polusveta koji kupuje diplome i dobija položaj .... ali da li to znači da i ti treba da se stopiš sa tim bezmozgovićima? da ne poštuješ zakon, da budeš bez morala i vaspitanja ..? Ne znači. Svako je kovač svoje sudbine i kad tad ga stiže pravda. Božija ili pravna..

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1685 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 9 sati, dragan d je napisao:

Ni posle 35 godina vozačkog staža .... ne mogu da shvatim ljude koji se "oslanjaju" na" toleranciju" od strane policije, sudije ne bitno i još na sav glas smatraju da su u pravu jer "je normalno" tolerisati "do neke granice ....  Kao što pokušavam da shvatim ali mi i dalje ne ide ljude koji se zalažu za recimo "provlačenje" itd... Majko moja da li je moguće da ima ljudi koji tako razmišljaju a postupke pravdaju "kako je Pera ubio čoveka i nije odgovarao npr.." ... Ovo je zemlja korupcije i mita, polusveta koji kupuje diplome i dobija položaj .... ali da li to znači da i ti treba da se stopiš sa tim bezmozgovićima? da ne poštuješ zakon, da budeš bez morala i vaspitanja ..? Ne znači. Svako je kovač svoje sudbine i kad tad ga stiže pravda. Božija ili pravna..

Tolerancija moze da postoji,ali nije obavezna.Kad sam pre nekog vremena izjavio nesto skoro pa slicno tebi,bio sam poprilicno ispljuvan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650

Pitao sam instruktora kamiona u Sloveniji baš za tu toleranciju i rekao mi je da kod njih postoji i da je 10%. Što će reći ako je ograničenje na autoputu 130, neće ih dirati ako naguraju na 140. U Bosni tolerišu "10 preko", što mu dođe isto i malo bolje pri ograničenjima ispod 80. I još da dodam da kamere takođe imaju toleranciju od 10 na sat, to sam lično provjerio motorom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
1 hour ago, popovich said:

Pitao sam instruktora kamiona u Sloveniji baš za tu toleranciju i rekao mi je da kod njih postoji i da je 10%. Što će reći ako je ograničenje na autoputu 130, neće ih dirati ako naguraju na 140. U Bosni tolerišu "10 preko", što mu dođe isto i malo bolje pri ograničenjima ispod 80. I još da dodam da kamere takođe imaju toleranciju od 10 na sat, to sam lično provjerio motorom.

Ti ako planiras da ti trosi 3 litre na 100 km nemoj o 150 km/h ni da razmisljas. Cak ni tih 10 vise, mnogo je rizicno za povecanu potrosnju goriva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja