Jump to content

Moto Zajednica

Ništa od tolerancije na brzinu od 150km/h

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650
6 minutes ago, Pingvin37 said:

Ti ako planiras da ti trosi 3 litre na 100 km nemoj o 150 km/h ni da razmisljas. Cak ni tih 10 vise, mnogo je rizicno za povecanu potrosnju goriva.

Ja i kad zavrnem na 120 tu i tamo, malo dalje spustim na ograničenje i opet se to izjednači. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
1 minute ago, popovich said:

Ja i kad zavrnem na 120 tu i tamo, malo dalje spustim na ograničenje i opet se to izjednači. ;)

Blago tebi ti ga zavrces do 120. Ovaj moj oldtajmer u drugoj brzini kad presaltam vec je na 120. :) Al zato trosiiii.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 46, 619 postova
pre 13 minuta, Pingvin37 je napisao:

Blago tebi ti ga zavrces do 120. Ovaj moj oldtajmer u drugoj brzini kad presaltam vec je na 120. :) Al zato trosiiii.....

Mi :BJB-Kawasaki: 120 u prvoj  :lol3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650
18 minutes ago, Pingvin37 said:

Blago tebi ti ga zavrces do 120. Ovaj moj oldtajmer u drugoj brzini kad presaltam vec je na 120. :) Al zato trosiiii.....

Ma nek ti ideš 388km/h u šestoj preko Brankovog mosta, to je bitno. Pa kol'ko troši da troši, samo da si ti numero uno.

Znaš kako kažu - il' si lav ili nisi. Za litar benzina ispred svih! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
1 minute ago, popovich said:

Ma nek ti ideš 388km/h u šestoj preko Brankovog mosta, to je bitno. Pa kol'ko troši da troši, samo da si ti numero uno.

Znaš kako kažu - il' si lav ili nisi. Za litar benzina ispred svih! :moto3:

Ni sam ne znas koliko si se izlupetao.

 

Sipaj gorivo staro je nekoliko meseci, pretvorice se u vodu. I preporucujem ti Ipone Plastic Shine preparat. 

 

Laku noc.

 

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987
pre 6 minuta, drmilan_ je napisao:

Mozda ima nesto da proda kao i ostali

Onda opravdano :). Još 64 posta, i eto prvog oglasa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Analog Man, 341 postova
  • Motocikl: ​​​Nisam član od 28.10.2022.
16 minutes ago, drmilan_ said:

Mozda ima nesto da proda kao i ostali

Jel' prodaješ i usisivače pored televizora?

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
6 minutes ago, Blueser said:

Jel' prodaješ i usisivače pored televizora?

Aj ne budi smesan, poredjenje ti je ravno 0. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Nazalost izgleda da ovaj forum postaje mesto za nabijanje postova ako ne postova onda kompleksa svakako, ili ti licnih frustacija, egoizma i tzv. hejtovanja. 

 

Kako god okrenes novi trendovi na netu na ovaj forum stizu uveliko i to je izgleda normalno. Neke stvari ne mogu da se zaobidju ocigledno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650
54 minutes ago, drmilan_ said:

Mozda ima nesto da proda kao i ostali

Ma ne, samo hoću uz kafu da vam uvalim i ventilatore.

A sad piši pod ordevr "Brena za četiri osobe", ja potpisujem. :Bokilic:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
14 minutes ago, Pingvin37 said:

Nazalost izgleda da ovaj forum postaje mesto za nabijanje postova ako ne postova onda kompleksa svakako, ili ti licnih frustacija, egoizma i tzv. hejtovanja. 

 

Kako god okrenes novi trendovi na netu na ovaj forum stizu uveliko i to je izgleda normalno. Neke stvari ne mogu da se zaobidju ocigledno...

Ovaj forum je skrenuo sa putanje, sto je vise ljudi to je sve gore. Drzi me ovde to sto jos uvek ima dobrih ljudi koji hoce da pomognu a ne samo da uvale nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650
46 minutes ago, Pingvin37 said:

Nazalost izgleda da ovaj forum postaje mesto za nabijanje postova ako ne postova onda kompleksa svakako, ili ti licnih frustacija, egoizma i tzv. hejtovanja. 

 

Kako god okrenes novi trendovi na netu na ovaj forum stizu uveliko i to je izgleda normalno. Neke stvari ne mogu da se zaobidju ocigledno...

Poštovani kolega, sad da ti otvoreno kažem da moraš svoje lične frustracije da zadržiš za sebe i ne projektuješ svoje karakterne mane na mene. Nov sam na forumu (iako sam se prijavio prije nekoliko godina) pa sam htio da te ignorišem ali eto opet se javljaš i znam da ne možeš da podneseš da sam te javno poklopio zato što si se javio u ovu temu samo da mi soliš pamet jer tvrdim da je moja potrošnja takva kakva jeste jer sam je LIČNO IZMJERIO. I ne izvlačim te podatke iz mašte. A ako ti smeta što ja ZNAM I MOGU štedljivo da vozim kad hoću, reci to psihologu jer meni tvoji sarkastični komentari ne trebaju. A ako hoćeš i na brzinu, da idemo u neki kanjon da vidimo ko je spretniji i brži, ja sa 650cc ili ti i tvoja Yamaha od 1300cc koju vjerovatno mlatiš 250 po ravnom i misliš da si neki spretan motociklista a ja neki goljo samo zato što štedim gorivo kad treba.

 

Te komplekse i lične frustracije o kojima pričaš i koje projektuješ na mene, liječi kod gorepomenutog psihologa. I nemam dlake na jeziku pa ti to sad, pred svima, otvoreno kažem. Ali bez uvreda i psovki, već kulturno i elokventno. Ja imam argumente, ti imaš provokacije. Ništa drugo mi nisi ni uputio osim provokaciju za provokacijom. I onda ti nešto pričaš?! Ako imaš nešto lično protiv mene zbog nečega što sam rekao, onda budi čovjek pa to otvoreno kaži, nemoj da perfidno plasiraš dubioze na moj račun u očigledno provokatorskim komentarima. To se na engleskom zove "flame baiting", znači podmuklo me vučeš za jezik jer nisi dovoljno čovjek da svoje mišljenje izneseš javno jer se plašiš da će drugi da misle loše o tebi. I treba da misle, evo ja te uopšte ne poznajem a već loše mislim o tebi. Eto sad drugi nek sude o tvom i mom ponašanju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650
3 minutes ago, drmilan_ said:

Ovaj forum je skrenuo sa putanje, sto je vise ljudi to je sve gore. Drzi me ovde to sto jos uvek ima dobrih ljudi koji hoce da pomognu a ne samo da uvale nesto.

To je bio citat iz Tesne Kože u namjeri da se našalim... :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
On 3/7/2020 at 1:00 AM, popovich said:

Poštovani kolega, sad da ti otvoreno kažem da moraš svoje lične frustracije da zadržiš za sebe i ne projektuješ svoje karakterne mane na mene. Nov sam na forumu (iako sam se prijavio prije nekoliko godina) pa sam htio da te ignorišem ali eto opet se javljaš i znam da ne možeš da podneseš da sam te javno poklopio zato što si se javio u ovu temu samo da mi soliš pamet jer tvrdim da je moja potrošnja takva kakva jeste jer sam je LIČNO IZMJERIO. I ne izvlačim te podatke iz mašte. A ako ti smeta što ja ZNAM I MOGU štedljivo da vozim kad hoću, reci to psihologu jer meni tvoji sarkastični komentari ne trebaju. A ako hoćeš i na brzinu, da idemo u neki kanjon da vidimo ko je spretniji i brži, ja sa 650cc ili ti i tvoja Yamaha od 1300cc koju vjerovatno mlatiš 250 po ravnom i misliš da si neki spretan motociklista a ja neki goljo samo zato što štedim gorivo kad treba.

 

Te komplekse i lične frustracije o kojima pričaš i koje projektuješ na mene, liječi kod gorepomenutog psihologa. I nemam dlake na jeziku pa ti to sad, pred svima, otvoreno kažem. Ali bez uvreda i psovki, već kulturno i elokventno. Ja imam argumente, ti imaš provokacije. Ništa drugo mi nisi ni uputio osim provokaciju za provokacijom. I onda ti nešto pričaš?! Ako imaš nešto lično protiv mene zbog nečega što sam rekao, onda budi čovjek pa to otvoreno kaži, nemoj da perfidno plasiraš dubioze na moj račun u očigledno provokatorskim komentarima. To se na engleskom zove "flame baiting", znači podmuklo me vučeš za jezik jer nisi dovoljno čovjek da svoje mišljenje izneseš javno jer se plašiš da će drugi da misle loše o tebi. I treba da misle, evo ja te uopšte ne poznajem a već loše mislim o tebi. Eto sad drugi nek sude o tvom i mom ponašanju.

Ne trebas mi ti da mi kazes da sam lud i da sam los covek. To znam i bez tebe. 

 

Jel si zadovoljan odgovorom?

 

Aj razguli sad. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650
1 minute ago, Pingvin37 said:

Ne trebas mi ti da mi kazes da sam lud i da sam los covek. To znam i bez tebe. 

 

Jel si zadovoljan odgovorom?

 

Aj razguli sad. 

Ja da razgulim? Nisi ti dobar s glavom, druže.

De malo premotaj stranicu unazad pa vidi u koju si temu došao da postuješ nebuloze i provociraš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
2 minutes ago, popovich said:

Ja da razgulim? Nisi ti dobar s glavom, druže.

De malo premotaj stranicu unazad pa vidi u koju si temu došao da postuješ nebuloze i provociraš.

Ja ti upravo rekao da nisam dobar sa glavom a ti to opet konstatujes. Nema potrebe to smo vec utvrdili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
4 minutes ago, milos-v said:

@Pingvin37do juce covek bio nemi posmatrac,sad resio do dovede forum u red pa provocira po gomili tema  :)

Mora nesto da proda sto posto juri covek pravac na 100 postova pri brzini 150 km/h i potrosnji od 2.95. Sta da ti kazem. A pritom i psiholog, psihijatar. 

 

Sto bi rekli danasnji klinci "ide gas". 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja