Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za 2020

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Zašto? Bagna nije mnogo bolji od Zarca do sada, ima samo 3 boda prednosti, mada, ruku na srce, imao je onaj kvar kada mu je podijum bio u šaci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 3 minuta, Biker-Boy je napisao:

Zašto? Bagna nije mnogo bolji od Zarca do sada, ima samo 3 boda prednosti, mada, ruku na srce, imao je onaj kvar kada mu je podijum bio u šaci.

Banjaja je mlađi, malo više koristi mozak od Zarka, plus je Italijan.

 

Koliko god da gotivim Zarka, kada bih pravio šampionski tim, pitanje je da li bih birao Zarka. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
pre 8 minuta, Jovan Ristic je napisao:

Banjaja je mlađi, malo više koristi mozak od Zarka, plus je Italijan.

 

Koliko god da gotivim Zarka, kada bih pravio šampionski tim, pitanje je da li bih birao Zarka. 

Od trenutne ponude, Ja bi uzeo Zarca definitivno, čovek ima dve moto2 titule, zna šta treba za šampiona, ima muda i ne jebe 5% nikog na stazi, uće u okršaj s najjačima bez pardona.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Upravo sada, Biker-Boy je napisao:

Od trenutne ponude, Ja bi uzeo Zarca definitivno, čovek ima dve moto2 titule, zna šta treba za šampiona, ima muda i ne jebe 5% nikog na stazi, uće u okršaj s najjačima bez pardona.

Isto tako ume da bude nekonstantan i da pravi nepotrebne gluposti. Niko ne spori njegov talenat, već njegovu neizbaždarenost

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Verujem da će konstantnost doći vremenom kad skroz uđe u štos sa Dukatijem, da podsetimo, ovo mu je bila tek 7-8 trka na Dukatiju, a sledeća trka je Le Man, kontam da će tu da se pokaže 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Paolo Campinoti je rekao da su hteli Žarka da dovedu još 2017, eto, ipak na kraju... Inače, slažem se da je više pokazao od Peka, ako gledamo rezultate po vremenu provedenom na mašini. Peko je tek negde u Australiji prošle godine nešto pokazao, do tada je samo padao. Žarko se dosta ranije pre njega ali i Lorenca navikao na mašinu. Nije pao ni na jednoj trci njegovom krivicom (Austija je i dalje?) do Katalunje (mada teško to možemo da računamo kao njegovu grešku), ipak mislim da mu je bolje rešenje Pramac i da iz drugog plana pravi rezultate. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1
pre 22 minuta, Biker-Boy je napisao:

7 godina između Zarka i Banjaje, nije neka velika cifra, skoro pa zanemarljivo.

Ja kapiram da si ti sasrkastican...?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Po meni Zarko nije kriv za Dovijev pad u Katalunji, Petrući mu dao mošu i desilo se. Kad je Rins dao istu takvu mošu Quartararu u engleskoj, pao Quarta a Dovi preko njegovog motora u šljunak, aDukac se zapalio, niko nije krivio Quartu. Dešava se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Nisam rekao da je Zarko kriv za pade njega i Dovija, jednostavno se desilo. Problem je što se njemu često desi, odnosno toliki je maler da je uvek upleten u neki incident. Opet moram da kažem da ga gotivim i jedan je od retkih koji je vozio Yamahu, KTM i Hondu u MotoGP u, tako da će Ducatiju značiti sigurno, a i brz je vozač. Kad je okej u glavi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
10 hours ago, Vaske4s said:

Ja kapiram da si ti sasrkastican...?

 

On to posmatra iz Rossi-eve perspektive iz koje je razlika zanemarljiva.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja