Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za 2020

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Zaboravio si da dodaš da je trebalo preživeti stres posle onog rušenja od strane Pedrose.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
28 minutes ago, Jovan Ristic said:

Zaboravio si da dodaš da je trebalo preživeti stres posle onog rušenja od strane Pedrose.

Mislim da su mu Puig i Pedrosa, u zamenu za Pedrosin život, obećali rušenje Rossi-a u Valensiji... srušio se sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Ko je uspeo da uzme  titulu (da ih pobedi) dok su vozili Rosi, Stoner, Markez ? Odgovor je lak :sampion: !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 38 minuta, Biker-Boy je napisao:

Lorencu kapa dole, jedini koji je uzeo titulu pored Markeza

Đavola bi uzeo da mu Markez nije pomagao samo da Rosi ne osvoji.

 

Kad je bal, nek bal :D 

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 3
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05
Pre 3 sati, Jovan Ristic je napisao:

Đavola bi uzeo da mu Markez nije pomagao samo da Rosi ne osvoji.

 

Kad je bal, nek bal :D 

A Rosija su ostalih 16 propustili ,hehehehehe. Njemu niko nije pomagao. :lol3:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 2 sati, to crank je napisao:

Al sam se istovarili posle 10 dana konstipacije!! 

Tebe nema, nema i onda bum, bum, bum. Kao Robin Hod

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ako ne uspeju da statuju u Brnu 1. Avgusta, ugovoren start na Red Bill ringu 15. Avgusta. 

 

 

schermata-2020-04-26-alle-14-15-55-15879
WWW.GPONE.COM

MotoGP: F.1 and MotoGP will both start from the same circuit, the...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad
On 4/26/2020 at 9:57 PM, Biker-Boy said:

Ja nisam uopšte pominjao  Agostinija, on je priča za sebe, vozio je u nekom skroz drugom vremenu.

Ali zato Rossi i Mark mogu da se upoređuju jer su iz iste ere, u zadnjih 6-7 godin, voze zajedno.

 

Druže, ja tebe nisam nazivao kojekakvim imenima ili bilo šta drugo, zato molim da se uzdržiš, da nebi i ti dobio neku titulu, recimo titulu apsolutnog seratora. :sampion:

Pozdrav i sve najbolje :D

Vidi volim Rosija al si se isprdeo za medalju...   Agostini nije vozio motor pa nemoze da bude u klasi sa ova dva zabavljaca publike ?

Pa on je vozio nesto sto pola planete vise nebi znalo da vozi .... Lawson, Sheen ,Hailwood ... jbt Sheen pre trke cigara i cuga , muda do plutona + IOM .... ovi su vozili srcem dok svim novim generacijama menadzeri i sponzori diktiraju sta i kako da rade , PR menadzeri sta da kazu , kako da gledaju kameru, kakvu frizuru da furaju .... a Sheen bolenje mosnica :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Druže, a da nisi možda i ti jeo pasulja a?  :lol:

Pa Rossi je vozio skoro pa istu spravu kao i Lawson, 2taktni, V4, 500ccm Honda :P

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6713 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Čovek je napravio brend MotoGP, on sam je hodajući brend, doneo je gomilu para i omogućio drugima da debelo naplate svoje trke. Markez jeste trenutno dominantan, ali još uvek nije brend kao što je Rossi.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad
7 minutes ago, Biker-Boy said:

Druže, a da nisi možda i ti jeo pasulja a?  :lol:

Pa Rossi je vozio skoro pa istu spravu kao i Lawson, 2taktni, V4, 500ccm Honda :P

Po kubikazi i principu rada ali svetlosnu godinu noviju je vozio mladjani Vale .. Rosi je vozio NSR 500  koji je mnooogo sofisticiranija masina nego pre 1990. V4 Big bang sa oko 200 ks .....  usavrsen motor , ogibljenje itd .... na papiru slicne a ni blizu , a o gumama da ne pricamo

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ako cemo tako i ako sam Rossista , Stoner bi taj NSR 500 tako dobro vozio da dok bi oni vozili Qatar CS27 bi bio vec na Suzuki zavrsavao sezonu  i ta ista NSR500 tvrdim da bi i sad bila konkurentna za postolje dok za model pre 1990 nisam siguran ... dokaz tome ti je endurance trka kad su neki kraljevi (zaboravio sam ko ) vozili VFR750 ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Znas li da je 1990 ta honda dobila aluminijumski ram ? Da je Doohan posle povrede 1994 godine napisao istoriju sa tim motorom koju niko nikad nije ?

 

Rossi je poceo da vozi 1998 , a u kraljevsku klasu usao pre tacno 20 godina  , taj motor je bio savrsenstvo u odnosu na onaj iz 1989 kad se sve menja i ostalo je istorija

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Imali su ti 2T motori preko 200ks i pre 1990. Komercionalni motocross motori YZ, RM, CR, KX, KTM, Husqvarna od 250cm su i ranije imali 55-60ks. Samo pomnoži puta 4, pusti internet. Onu čuvaju taj podatak o snazi, ko zmija noge 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Kanda je doslo do zabune,

ja ne kazem da je Rossi najbolji, samo kazem da je od Markeza bolji, za sada,

a pred Markezom je jos dosta sampionata, mlad je, vreme ce pokazati. 

U mojem svetu, ja vise cenim vozace koji su pobedjivali na razlicitim masinama, to je realniji prikaz vestine vozaca.
Meni je Lawson veca faca sa 4 titule (3 Yamaha, 1 Honda) nego Doohan sa 5 titula na jednoj te istoj Hondi, mada ne sumnjam da bi uzeo i na Yamahi da je otisao u Yamahu, ali nije, treba imati petlju, 

petlju koju su imali Lawson i Rossi, koji su kao tekuci sampioni napustili svoj pobednicki tim i otisli u protivnicki, i uzeli titulu prve godine, e to se zove hrabrost, i znanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Vozaći su zbog para prelazili na drugog proizveđača a ne zbog nekog dokazivanja. Rosija je Yamaha skoro izbacila. On ode u  Ducati uzime veliku lovu isto kao i Lorenco ! Kad M.M.  bude imao 10 titula, preći će i on negde, naravno za ogromnu lovu ! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Naravno da i lova igra ulogu, ceo svet se vrti oko love, ali opet, treba imati muda.

Mada ne kontam zasto mislis da je Yamaha skoro izbacila Rossija, kad je u sezoni 2010 pre prelaska na Ducati bio treci u ukupnom plasmanu iako nije vozio 4 trke zbog one gadne lomljave noge.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja