Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za 2020

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ako sam dobro razumeo...moto2 i 3 se voze...a GP ne!?

Primadonama pada imunitet prilikom prelaska u najvišu klasu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Vozaci iz moto2 i moto3 su vec na terenu u Kataru. Ovi uveli karantinu za sve sa temperaturom na aerodromu, pa niko neće da rizikuju dvonedeljni "odmor" u arapskoj zemlji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure
Ako sam dobro razumeo...moto2 i 3 se voze...a GP ne!?

Primadonama pada imunitet prilikom prelaska u najvišu klasu.

Nije bas tako, obrazloženje je sledeće: Zbog restrikcije putovanja koju je donela vlada Katara, a zbog kojih je zabranjen dolazak putnika iz zemalja u kojima je lociran virus ne dozvoljava se dolazak ekipa i opreme iz Italije. S obzirom da dosta ekipa ima svoje sedište u Italiji, otkazana je MotoGP klasa. Moto2 i Moto3 klasa će se voziti s obzirom da su oni sad testirali u Kataru, tako da su kompletni timovi već doputovali i neće se seliti do početka šampionata.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Budem li dobio korona virus, +ebaću mu sve po spisku zbog otkazivanja prve trke. Ima takva antitela da stvorim da ću da dam da mi isisaju svu krv i naprave vakcinu. Čeka od novembra trku i sad da je otkažu?! Pa Bože imali te

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
MEYM__AX72924-scaled.jpg
BJBIKERS.COM

Upravo je stiglo zvanično obaveštenje organizatora da je MotoGP trka u Kataru otkazana! Epidemija Korona virusa nažalost je uspela da se umeša i u MotoGP

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Markez se jedini obradovao. Em honda ne funkcioniše dobro u Kataru, em ima još više vremena da se oporavi, samo se nasmejao kad je čuo da je otkazana trka. Molim pobornike teorija zavera da kažu kako je DORNA ovo uradila zbog Markeza pa da polemišemo malo i da povedemo raspravu na 46 strana

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Pa da počnemo.

Ja zaista ne umem da "pročitam" ovu akciju sa virusom. Daleko bio..

..ali zaista ne mogu da se otmem utisku da novonastalu situaciju svako oblikuje prema svom nahođenju i potrebi trenutka. Za politiku, ekonomiju...i šta sve ne. Događaju se uporedo dve potpuno dijametralno suprotne stvari....opšta hiterija i ova naša "polna bolest". Da treba mečki na rupu...ne treba, naravno...ali ovo selektivno kraćenje je baš bez veze.

Zašto WSBK nije otkazan? Dukati gde se pravi....u Zanzibaru?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 2 minuta, pronto je napisao:

 

Zašto WSBK nije otkazan? Dukati gde se pravi....u Zanzibaru?

Moje jedino objašnjenje je to da je WSBK ekipa doputovala u Australiji još prošle nedelje zbog testova koji su voženi od 24. februara. Samim tim oni putuju iz Australije za Katar i dok stignu tamo biće više od dve nedelje kako su posetili Italiju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5730 postova

Svaka vlada ili ti ko vec u Kataru donosi odluke sama donosi odluku kako ce da se postavi. Ozzije boli uvo kao i nas ali ove seike ima sta da brine jbg. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
On 14.2.2020. at 21:15, saxomofon je napisao:

 

Не знам одакле ми ово цитирање човека, случајно узнемиравам...

 

Елем, Озије боли увце јер је код њих преко 30 степени, па вирус не опстаје. Само да нама дође лето, заиграће мечка и пред њиховим вратима...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2478 postova
  • Lokacija: Zemun

Drago mi je zbog smarača koji 2 meseca svaki dan odbrojavaju uz prigodnu sliku vozača čiji se startni broj poklapa sa brojem preostalih dana do prve trke.

 

~“Ovaj i ovaj zna koliko je još ostalo”~
 

E pa izgleda da ne zna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova

Funfact: Da li ste znali da je prodaja Corona piva opala od kada je na snazi korona virus. Iz kompanije apeluju da se ne moze dobiti korona ako se pije njihovo pivo ali avaj :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Malo pre se vratio sa sastanka zbog korona fiasko situacije. Glavonje iz matične baze na video konferenciju doveli 2 lekara, dobili smo uputstva koje mere da preduzmemo ukoliko budu indikacije zaraze u firmi. Zabranili do daljneg sluzbena putovanja. 

 

Ja cu mojima sutra da pustim sa YT prvorodjenog i onog doktora, preventivne mere = rakija i sapun.

 

Sad bez zajebavanja, pocinje panika u srednjoj i zapadnoj Evropi. 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja