Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za 2020

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Emmet:

 

If Alex Marquez isn't on a Honda in MotoGP in 2020, Marc Marquez won't be on a Honda in MotoGP in 2021.

 

So a reliable source says Alex Marquez tests the LCR bike, but races with Repsol Honda for 2020.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
1 hour ago, MOTOM said:
This is interesting. Catalan journalists reporting that Alex Marquez will do the test on Tuesday and Wednesday with the LCR Honda team, on Taka Nakagami's bike. One way of keeping Alex off the 2019 machine, which shows you what Marc thinks of it.

Da, da... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
5 minutes ago, Marko011 said:

Zarco bi bio bolji izbor...........

Kako znaš? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Ne znam, imam osečaj da će da useru, kao što su sa Lorenzom..........samo na godinu dana ugovor............trebao je da sačeka sezonu 2021..........

 

Ne volim kada utiče neko na odluku..............daleko da nije dobar, ali Zarko je, makar po mom mišljenju, bio bolji izbor.............

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre 2 sati, stilgar je napisao:

Mada mi je Lorenco sumnjiv, mozda je otiso u penziju da se ratosilja ugovora sa hondom pa ce da osvane u petronasu il dukatiju...

Eto probo da peca, nista ne grize pa mu brzo dosadilo emoji16.png

 

Ih kako bi to vol'o da se desi... ima Ducati sve što treba sem vozača!!! Sve i nekako ali ne mogu da ukapiram potez sa Petrućijem, šta će on tu... po kojim kriterijumima... dobar čovek, jedino to ali... možda daju Banjaji??? 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

A zašto ne bi bila opcija da su Lorencu tutnuli ogromne pare da se, kao povuče, da bi Alex doš'o... jer dogodine nema šanse da bude šampion... namirisali decenijsku priliku da udje medj' velike, a? 

A posle se kao Lorenco pojavi npr. u Dukatiju??? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Meni je dolazak Aleksa Markeza u Hondu možda i poslednji ekser u kovčeg ozbiljnog trkanja i pravljenje Markez rijalitija sa sve gleda vas tata iz boksa!

Što se mene tiče, dovođenje osrednjeg vozača (jeste, osvojio je moto2 titulu ali je morao da sačeka da svi koji su bolji odu iz kategorije) u HRC takvim otvorenim nepotizmom je potpuni bljak.

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1
Meni je dolazak Aleksa Markeza u Hondu možda i poslednji ekser u kovčeg ozbiljnog trkanja i pravljenja Markez rijalitija sa sve gleda vas tata iz boksa!
Što se mene tiče, dovođenje osrednjeg vozača (jeste, osvojio je moto2 titulu ali je morao da sačeka da svi koji su bolji odu iz kategorije) u HRC takvim otvorenim nepotizmom je potpuni bljak.
Slazem se...ovakva odluka nema nikakve veze sa samim trkanjem...iskljucivo ekonomsko-finansijsko-cirkuski potez...
Ali bar imam (mada nije da mi je trebala) dodatnu motivaciju da Binder sa ovim raspalim KTM napravi dobar rezultat i osvoji vise bodova od mladjanog...nemam nista licno protiv njega, ali zbog Honda Repsol Markez ekipe,navijacu protiv njih...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
pre 16 minuta, Robin Hood je napisao:

Meni je dolazak Aleksa Markeza u Hondu možda i poslednji ekser u kovčeg ozbiljnog trkanja i pravljenja Markez rijalitija sa sve gleda vas tata iz boksa!

Što se mene tiče, dovođenje osrednjeg vozača (jeste, osvojio je moto2 titulu ali je morao da sačeka da svi koji su bolji odu iz kategorije) u HRC takvim otvorenim nepotizmom je potpuni bljak.

Upravo to i napisa gore... to je ta šansa, dogodine nema... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Pa dobro... Ionako smo navikli na špance u hondi. Ta i repsol mora da ima svoj interes jelte. 

Nego mi žao za dukati što ostade sa ona dva kljakava, Dovi se ugnezdio do penzije a ovj drugi... Ne znam, nekako nije za ovaj cirkus. Kao da dolazi na posao u državnu firmu. Daj da ubijem vreme, uzmem kintu i onda da se izvalim i drndam jaja. 

Voleo bih da ovaj tatatatira odvoza koji krug na dukatiju. Ono čisto da se vidne šta mož duradi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5728 postova

Do pre par meseci sam i za Kvartarara mislio manje vise sto i za Alexa Markeza. Malo me demantovao mozda ce i ovaj ali ono sto rece @Robin Hood nikako ne moze da se ispere. Tata sa dva supka ko u onom vicu o psu i dva pandura

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Meni je srce veliko ko Rusija, zbog Hulijana... Sad će samo jednu trku da drži fige. Idu godine, artritis...:D

Kakva španska serija? Stari otac u garaži, a dva brata rođena na postolju. Dok svira španska himna.

Evo suza mi je kanula u krilo. Ne mogu da dočekam sledeću sezonu...:D

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ajd da malo sasecem. :jee:

Pitam ovde posto je tema ziva. 

Jel na nekom SK bila dodela i ostalo? Pisalo je da ce biti u 17h posle motoE, ali sad kad trazim, ne nadjem ni na jednom SK kanalu? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Hvala!!! Samo jos da smislim kako da prebacim ovo na TV da se nauzivam pred spavanje. Nemam onaj smart box. 

Zato reko da vidim da li mogu da motam. Ali radice i ovo posao. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja