Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ZZR500 / ZZR600

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki - ZZR500

Kako zbog vremena, tako i zbog karantina nisam stigao da ga uglancam, ali pozabavicu se tim cim stavim nove gume. Stizu ove nedelje

[mention]Zlatko LA [/mention] ali svejedno ove spoljne tracice deluju lepo, pogotovo crvene ili bordo.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 250, Cagiva Raptor 650

Axel Sgrasso uzmeš i naprskaš felnu, sačekaš par minuta, pokupiš truleksom prljavštinu i ostalo ispuškiraš. Odmašćuje odlično, sijaće se kao nove. Samo pazi naprskaj ga samo po felni i dobro isperi na kraju.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki - ZZR500

[mention]Stefan Kovačević [/mention], [mention]Motorcyclist [/mention] Hvala na savetima, danas pada kisa, tako da sutra pre voznje saljem rezultate.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European
pre 9 minuta, Motorcyclist je napisao:

Ne jede boju na plastikama ne morate se bojati inace :) Svakako se brzo ispere. Odlicno sredstvo i sam koristim, inace uporedjivao neko sa K2 Akra, sta je bolje?

Ja sam održavao sa Akrom, skine dobro masnoću od lanca. A i perionica mi odmah iza zgrade, tako da se ispuškira nakon tretmana sa akrom

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova
1 minute ago, drtommy said:

Ja sam održavao sa Akrom, skine dobro masnoću od lanca. A i perionica mi odmah iza zgrade, tako da se ispuškira nakon tretmana sa akrom

Mislim da je malo skuplja od Sgrassa koliko se ne varam? Al interesuje me koje je sredstvo efikasnije :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

Axel koristim u kuhinji, akru na motoru. Oba su efikasna dovoljno
inače, bilo je ranije na pumpama da se kupi, mislim Famin ili tako nešto. Namažeš četkom, odstoji desatak minuta i skine najtvrdokorniju masnoću

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

I ja koristim Akru za motor, cini mi se da Axel ostavi mat povrsinu posle pranja. Akrom sam jednom prilikom traktor oprao, niste svesni kakve je prljavstine skinuo. Dok motor nema neke specijalne prljavstine, i jedno i drugo sredstvo radi posao. Svako ko redovno odrzava motor nema brigu a sa te strane, bar ja tako mislim. Ja sam moje felne prao sa svim i svacim ali ni je to dalo nekih rezultata, prednja je bila ko nova, dok je zadnja bila u totalnom haosu od ulja. Jedino resenje je bilo farbanje, sad redovno skinem prljavstinu od lanca i uvek budu kao da su juce ofarbane. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Pre 3 sati, Motorcyclist je napisao:

Ne jede boju na plastikama ne morate se bojati inace :) Svakako se brzo ispere. Odlicno sredstvo i sam koristim, inace uporedjivao neko sa K2 Akra, sta je bolje?

Isto ti je samo što Axel imaš svuda 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki - ZZR500

Danas konacno palo ribanje felni, a sutra stizu nove gume. Ima da bude kao bombona.

261e874e1ca2a12c05ca9c819ed6bd3f.jpg&key=1d65b4d424e2736233072f25364a6330718f51c2357b9d1f792fddf4a81c3ad7

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova
WWW.ADECO.RS

A special cleaner which enables efficient dissolution of grease and water rinsing. It is used for cleaning and degreasing of all...

ovo je naš proizvod,novosadski ,jači od akre 30%, na bazi nafte ništa ne nagriza,ispira se vodom,mislim oko 300 dinara

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Eeeeee da su moje ovakve bile ne bih ni pomislio na farbanje. Ja sam razmisljao da samo zadnju felnu kupim zbog fabricke boje, ali 100 e za to od nasih preprodavaca polovnih delova ne bih ni u ludilu kupio. 

Uz nove gume samo ce jos bolje izgledati ceo motor. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova
1 hour ago, sasa ns 1 said:
WWW.ADECO.RS

A special cleaner which enables efficient dissolution of grease and water rinsing. It is used for cleaning and degreasing of all...

ovo je naš proizvod,novosadski ,jači od akre 30%, na bazi nafte ništa ne nagriza,ispira se vodom,mislim oko 300 dinara

Ko je izmerio 30%? :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki - ZZR500

[mention]Darko Mihajlovic [/mention] cao kolega,

Fantasticno je izgledao, bas si se potrudio i doveo si ga na kraju u stanje kao iz fabrike, sto je meni i najlepse! *pritom ovo za nosac tablice, skidam kapu. Ne znam zasto ali i meni se fabricki nosac tablice bas dopada, nije predugacak, ma prosto je taman.

Hvala, bas cu da se ugledam ako nesto zatreba, mada motorcic je u fantasticnom stanju, ovo sad su samo sitnice, bio je divno odrzavan od strane [mention]drtommy [/mention] a ja sam samo nastavio.

Pred sezonu bi trebalo samo da montiram gume i odradim mali servis, a to sledi ove i sledece nedelje.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European
Pre 21 sati, sasa ns 1 je napisao:
WWW.ADECO.RS

A special cleaner which enables efficient dissolution of grease and water rinsing. It is used for cleaning and degreasing of all...

ovo je naš proizvod,novosadski ,jači od akre 30%, na bazi nafte ništa ne nagriza,ispira se vodom,mislim oko 300 dinara

Upravo to. kada sam ga zadnji put kupio bio je naziv Famin ako se dobro sećam. Čak je i ime eko u skladu sa očuvanjem životne sredine. Opereš običnom vodom nakon nanošenja i može slobodno u javnu kanalizaciju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki - ZZR500

[mention]drtommy [/mention]- Nisu tvrde to sigurno i u super su stanju za svoj DOT, ipak sam presao za ovo vreme preko 3.5 hiljade sa njima.

Znam ja da si one dobre i da nisu mnogo presle kao ni sam motor cim ima zadnju gumu iz 2000 god a prednju iz 2011.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European
pre 3 minuta, Kova45 je napisao:

[mention]drtommy [/mention]- Nisu tvrde to sigurno i u super su stanju za svoj DOT, ipak sam presao za ovo vreme preko 4 hiljade sa njima.

Znam ja da si one dobre i da nisu mnogo presle kao ni sam motor cim ima zadnju gumu iz 2000 god a prednju iz 2011. emoji965.pngemoji106.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jebi ga, ja prelazio 1500 km godišnje. He,he,he

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki - ZZR500

Danas stigle nove gume, tokom sl. nedelje sledi montaza. Baki doo za svaku preporuku.
Zadnja DOT 0120, Prednja DOT 2819

a91f1c2fac32ae13781af0ca3e94211d.jpg

6d6a1e2333263db2edde272701df2b7c.jpg

37248d2a9b5d2cd6b311e221973f9841.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja