Jump to content

Moto Zajednica

Kod Dobrice na sokic

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ja imam drugaciju ideju. vidim da ima neku torbu, kojom verovatno vuce te sokove ovako sitan. Kupicu mu sutra kolica za pijacu, unutra moze da stane dosta toga, pa nece morati da nosi. Jedino sto ne znam hocu li stici da odem sutra ili preksutra (popodne u svakom slucaju), pa bi bilo dobro da mi neko javi ko ode ranije do koliko sati on bude tamo. Ici cu kolima, pa ce biti par slobodnih mesta ko hoce (tel mi je 061 255 655 0).

Saljite SMS, jer se ne javljam na nepoznate brojeve pre 15h (tada bi otprilike i krenuo)

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Bg-Ar
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000L, Kymco Xciting 250

@LuckyVladano @Satelis ne znam za ujutru,ja ga vidjam popodne uvek,oko 16h.

Dare saljem ti sms ujutru pa mozemo da se nadjemo da odemo zajedno,ako ga ne nadjemo mogu ja da mu dam sta ko zeli da mu posalje posto prolazim tuda svaki dan.

moj br je 0644687342

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1079 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Ja bih se ujutru provozao u tom pravcu. Vreme mi je fleksibilno ali recimo između 9 i 11.

Ako je neko zainteresovan da idemo zajedno neka se javne.

 

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Oduševila me ova tema i akcija. Tek sada vidim priču pa mi je prekasno za neki  sutrašnji zajednički odlazak. Osim toga pitanje je da li će Dobrica (savršeno ime za priču) biti tamo ili ne. Ja sam za odlazak tamo u nedelju, pa neka mi se jave oni koji bi išli tada. Btw, neka ekipa koja tamo ide sutra najavi Dobrici da bude na svom mestu i u nedelju sa pojačanom količinom Pepsi Cole (jes da je ne pijem ali naći ću nekog ko voli). A što se tiče komunalne policije mogu odgovorno da kažem da je to stranačka policija koja zakon provodi selektivno na boraniji i kako im se ko svidi (kao i redovna policija). Evo i male priče - dokaza. U NS pored Futoške pijace nalazi se dosta uličnih prodavaca koji prodaju svoju robu na ulici tako da izbegnu plaćanje "pijačarine" (to su oni čija vaga već na 0,75 pokazuje 1 kg). Komunalna policija skoro svakog dana prolazi tuda, svi se brzo sklone 20 metara dalje, i kada komunalci prođu oni se vrate nazad da nastave dalje. Nije poznato da li je ikad neko kažnjen jer stalno posluju isti ljudi.. Jednom prilikom sam pitao "komunalce" zašto to rade kada je to besmisleno -" ili sklonite ljude sa ulice (kažnjavanjem) ili ih ostavite da rade". Komunalac mi je odgovorio da to nije do njih i da je od gradonačelnika dobijena instrukcija "da ih ne diraju i ne kažnjavaju jer su to njihovi sigurni glasovi". Očigledno Dobrica pripada onoj grupi na kojoj država i komunalci bezobzirno ispunjavaju "kvote" pa zato i treba čoveku dati neku podršku da oseti da nije sam.

P.S. Svaka čast predlagaču i pratiocima ove priče!!!

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS
Ja bih se ujutru provozao u tom pravcu. Vreme mi je fleksibilno ali recimo između 9 i 11.
Ako je neko zainteresovan da idemo zajedno neka se javne.
 
Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
 
 
 

Idem i ja danas tuda.
Možemo neki susret kod 1000 ruža u 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

Proći ću i ja u 11. Ako bude nekoga bude, zastaću da se upoznamo. Ako ne, srešćemo se negde na putu. Mada iskreno sumnjam u ovo doba da ćemo ga naći.. A jel ok da dam čoveku koji dinar, nemam šta bih drugo.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Bg-Ar
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000L, Kymco Xciting 250
11 minutes ago, Marek1987 said:

Proći ću i ja u 11. Ako bude nekoga bude, zastaću da se upoznamo. Ako ne, srešćemo se negde na putu. Mada iskreno sumnjam u ovo doba da ćemo ga naći.. A jel ok da dam čoveku koji dinar, nemam šta bih drugo.. 

Jeste,ja mu uvek ostavim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Bg-Ar
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000L, Kymco Xciting 250
Just now, LuckyVladano said:

Javljajte situaciju.
Mozda je covek tamo u najprometnije vreme - oko odlaska i povratka sa posla ?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Moguce.

idem do malog pozarevca da se raspitam mozda tu zivi.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Lepo je to sve sto postoji zelja za pomoci samo nemoj da pretvorimo coveka u prosjaka.

Kupi sok i zadovoljstvo obostrano. Nesto radi i od toga ima vajde.

A ako je do neke akcije vece (garderoba, torba itd) bolje je raspitati se  pa ce mo se organizovati.

Svako ima nesto sto mu ne treba.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Bg-Ar
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000L, Kymco Xciting 250

Nasao sam,situacija je sledeca. U Malom Pozarevcu posle crkve skrenuti desno,pratiti put (preko autoputa pa preko pruge) sve dok ne nestane put,kad pocne makadam,zadnja kuca sa leve strane. Ima ih 3 u dvoristu,stare bas,nisam hteo da ulazim da ne bih isprepadao nekoga kad vec niko nije izasao na zvuk motora. Pitao sam komsiju za dobricu kaze moguce da je otisao do Mladenovca da kupi sokove. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Nas četvorica smo prošli oko 12-12:15 i nije bilo Dobrice. Otišli smo da obidjemo velikog @Komsa u Mladenovcu i s njim prozborili koju uz odličnu kafu i još bolju rakiju. Rastali smo se svako svojim putem. Na putu za Koraćicu sam sreo Dobricu. Kratko mu ispričao da smo hteli da pokupujemo sokove i zamolio ga da primi 1000 dinara. Prihvatio je ali nije hteo da se slika. Kaže da su počeli da ga ogovaraju po selu i da mu prave probleme (?!?).

51c0557c1d38b2dda9b2b76d81d9ab57.jpg&key=932cce25501ce3a88afb352d37e65ff7bdb91ae9c6a51e0469b1f6b0e18221c7

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: RD07 '93., šareno govedo..
Nas četvorica smo prošli oko 12-12:15 i nije bilo Dobrice. Otišli smo da obidjemo velikog @Komsa u Mladenovcu i s njim prozborili koju uz odličnu kafu i još bolju rakiju. Rastali smo se svako svojim putem. Na putu za Koraćicu sam sreo Dobricu. Kratko mu ispričao da smo hteli da pokupujemo sokove i zamolio ga da primi 1000 dinara. Prihvatio je ali nije hteo da se slika. Kaže da su počeli da ga ogovaraju po selu i da mu prave probleme (?!?).
51c0557c1d38b2dda9b2b76d81d9ab57.jpg&key=932cce25501ce3a88afb352d37e65ff7bdb91ae9c6a51e0469b1f6b0e18221c7
 
 

Mi cemo ici sutra, otprilike oko 12 cemo biti tu negde pa cemo videti sta i kako dalje..
A za to davanje para, ja licno ne vidim u cemu tu moze da bude problem sem da "kruze price po selu", jebena seljacka posla.. Ne razumem zasto bi bio problem da neko prihvati pare ako je situacija takva kakva je, nek budu te pare za lekove ako ni za sta drugo. Ali dobro, to je samo moje misljenje.
U svakom slucaju, prvo da nadjemo Dobricu pa cemo lako posle.
Svaka cast jos jednom svima koji su se ukljucili!

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 691 postova
  • Lokacija: Srbija i okolina
  • Motocikl: Tomos 14 M 1981

Nismo uspeli, danas, da ga vidimo.

Neki drugi put.

Videti, pored kupovine sokova, da se istakne neki broj računa za uplatu.

Onaj ko ga poznaje, može da mu dostavi pomoć. 

"Mali čovek" može da se oseća, veoma, neprijatno.

A to nam nije cilj.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Evo me...

Posto nisam nasao Dobricu na jako dobro dokumentovanoj lokaciji, otisao sam i isto tako lako nasao njegovu kucu. Kad predjete prugu pa desno kako vodi put (uz prugu) stizete do trafo stanice sa desne strane. Dalje ima odlican nabijen put, i kad posle 100-200 m predjete betonski minijaturni mostic duzine 2-3 metra, imate jos 50-ak m do njegove kuce sa leve strane. Ni ja ga nisam nasao, nasao sam mu brata sa kojim sam malo popricao, dao mu kolica za Dobricu i krenuo kuci. Resio sam da jos jednom proverim da se Dobrica nije vratio iz Mladenovca. Posto nije bilo nikog, okrenuo sam se opet ka naplatnoj rampi tacno iza prigradskog autobusa. On je stao na stanicu, a ja resio da proverim da nije Dobrica u njemu. I, posto meni nije dzabe nadimak Lucky, mozete da pretpostavite da je naravno izasao iz njega To je bilo oko 15,50h

Vratili smo se do njegovog "radnog mesta", objasnio sam mu da smo resili da mu pomognemo, kupio sam par limenki KOKA-kole popricali jedno pola sata i rastali se.

Rekao mi je da je on obicno svaki dan tamo od 9-10 pa do oko 12 i od oko 15-16 pa do mraka.

On u onom rancicu kaze da moze da natovari najvise 1 paket limenki. Slike su ta trafo stanica i njegova kuca (kolica odnosi njegov brat (mislim da bese) Milanc0dcd9cdf009c9a70ec04aeb950dcc87.jpg&key=9f606e0badea156cb3622401081d0d1dd5727e48cac76e7d7557db70e45b65ebff317de18a8a47ff24274af9d512e34d.jpg&key=e819f971d7445841bbca7d8fc5b66012844659dbe4ef92eff0d29dc54274da9c

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 13
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja