Jump to content

Moto Zajednica

Fokus 1.6 i 307 2.0

Recommended Posts

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ovako, automobili još nisu oglašeni na portalima za prodaju, ovo mu dođe kao neki pilot oglas, da vidim da l' slučajno ima zainteresovanih ovde ...

 

Dakle, na prodaju Peugeot 307 2.0 b automatik '02, i Ford Focus 1.6 b automatik '05. Oba automobila su dobro očuvana, potpuno ispravna i redovno održavana. Ford je uvoz iz Belgije, kod nas je već pet godina, a 307 je kupljen od vlasnika ovde pre tri. Cena dogovor.

 

Ukoliko ima zainteresovanih može kontakt preko poruka pa šaljem slike na viber, mejl, ili kako se dogovorimo. Sva glupa i pametna pitanja možete postavljati ovde ... :D

 

Hvala na pažnji ! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Daj bar neke fotke i okvirne cene.

Bilo bi lepo i ponesto konkretno da se kaze o vozilima( ulaganja i sl).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Kako već rekoh, cena je stvar dogovora. Nisam još oglašavao drugde, pa je nisam ni određivao. Odluka da idu na prodaju je tek juče pala.

Ono što mogu da kažem pouzdano je da ih neću poklanjati, jer nisu ni dobijeni na poklon, a i nije mi nešto hitna prodaja ... Ali evo, okvirno, F ~ 2600, P ~ 2400.

 

Eh, da, fokus je 5v, a 307 3v ... ford ima normalnu opremu, a pežo je napucan max. (koža, senzori ...) 

 

Postaviću slike fokusa u toku dana, a pežoa kad ga operem, jer je crn, tj. štrokav ... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Probaj ako mozes da okacis slike oba do sutra uvece. Idem u posetu prijatelju koji gleda automatike jer ima vestacki kuk, ali nema veze sa moto-svetom, pa da mogu da mu pokazem ovaj oglas

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Fokus je zapljunut, pozvao kolega da ga rezerviše večeras. Ostao pežo, slike postavljam čim budem mogao da ga uslikam, tj. kad se starci vrate sa ranča ... :takoje:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ne stigoh da prokomentarišem slike ... Nakon nekoliko dana stajanja u mestu upalio je kao i uvek na pola ključa. Ne pale se lampice, ne prijavljuje nikakve greške ... Nije ga izela rđa, a koja je boja i da li je rađeno nešto, ne znam ... dok je bio kod nas, nije ...

 

Kad smo ga uzeli onomad, pre tri godine, urađen je kompletan veliki servis, provereno sve ... Menjano ulje i filteri na godinu dana, iako ga nismo nešto puno ni vozili jer je bio treći auto u kući. Troši koliko sipaš, stvarno nisam nikada proveravao i merio, a iskreno od benzinca od dve litre, automatika, a k tome još i tinejdžera, i ne očekuje se neka štedljivost, je l ? :D 

 

Enterijer je lepo očuvan, nije otrcan, nije štrokav, ne brzdi na duvan. Ima četiri zimske i četiri letnje gume na alu felnama, s tim što letnje nisu nešto, mislim ok su, ali matore ... Ove zimske na njemu su fulde, stare pešes' godina, al nepotrošene, i tako to ... Ne znam šta više da pišem ... Ako ima nekih pitanja, izvolite ...

 

Prodaja nije hitna, auto se vozi redovno, mahom na međugradskim relacijama, slabije po lokalu ... mada je recimo prethodnom vlasniku služio kao gradski auto ... Jbg. mi ovde nemamo grad za njega, do najbliži grad mora se vozi šeset kilometra ... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Stigla zima i lepo vreme, pa reko da ga odvezem na pranje, pa na slikuvanje ... :D

 

Nisam ga još oglašavao na polovnim automobilima. Ne zato što je NOV NOV NOV ... Nije, mator je. Doduše nije '02 kao što sam rekao, već '05  al' to i nije nešto bitno ... Al' dobar je k'o dobar dan. Provozao sam ga malo nakon pranja, i iskreno ne znam zašto ga uopšte prodajem ... :D

 

Elem, fotke ... Napominjem da na fotkama izgleda bolje nego uživo, mislim, ne izgleda on loše uživo, nego ja dobro slikam ... :jee:

 

 

307m-8209.jpg

307m-8210.jpg

307m-8212.jpg

307m-8213.jpg

307m-8215.jpg

307m-8216.jpg

307m-8217.jpg

307m-8218.jpg

307m-8219.jpg

307m-8220.jpg

307m-8223.jpg

307m-8224.jpg

307m-8225.jpg

307m-8226.jpg

307m-8227.jpg

307m-8228.jpg

307m-8230.jpg

307m-8231.jpg

307m-8232.jpg

307m-8233.jpg

307m-8237.jpg

307m-8238.jpg

307m-8241.jpg

307m-8243.jpg

307m-8247.jpg

307m-8250.jpg

307m-8251.jpg

307m-8252.jpg

307m-8253.jpg

307m-8254.jpg

307m-8256.jpg

307m-8257.jpg

307m-8259.jpg

307m-8261.jpg

307m-8262.jpg

307m-8263.jpg

307m-8264.jpg

307m-8268.jpg

307m-8269.jpg

307m-8270.jpg

307m-8271.jpg

307m-8272.jpg

307m-8274.jpg

307m-8277.jpg

 

Sad ozbiljno, auto je generalno u skroz OK stanju. Ima po limariji ožiljaka, mahom sa parkinga. Motor prede, lepo ide, lepo šalta, dobro koči ... Leži kao pegla, ništa ne lupka i ne krcka ... Od nedostataka ima upalo dugme za suvozačko staklo, ima malo štroke tu i tamo, nebo bi trebalo osvežiti ... Sve u svemu začin C.

 

Prodaja naravno nije hitna i neću ga dati u bescenje. Auto nije enigma sa placa, već domaćinski održavan, nije izakan, i pravo je uživanje voziti ga. Nije lično moj, vodi se na člana porodice. Prenos je obavezan. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Sto se slika tice voleo bih da ga ne prodas pa da uzivamo novim fotkama i pejzažima...

 

Šalim se naravno..

Srecna prodaja:)))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

:takoje:  Pa reko makar da ulepšam oglas, kad ga već obnavljam...  

 

Inače nešto i ne gajim nadu da ćemo ga prodati uskoro, da ne kažem baš ikada. :D Tako da će biti još dobrih fotki sigurno!  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Auto je jako dobro ocuvan primerak,stvarno.

Ono sto je problem kod nas... Prosecan "srba" kad vidi francuz 2.0benzin,automatik,3V ,kozna sedista ,bude u fazonu "Bajo moj bolja dvica 1.6d ,sa 4metra lima i 5meteri dima,za dve 'iljade"

Zelim ti srecnu prodaju :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650
pre 53 minuta, milos-v je napisao:

 Prosecan "srba" kad vidi francuz 2.0benzin, automatik,3V ,:takoje:

 

 

Ovo je sto keca kokoske pa snose kockasta 00... 

Mene bi takodje to odbilo.

Evo, moj brat jedva prodao cuvenog golfa 4 sa dvoja vrata. I to dosta ispod cene. 2002, 1.6, za 1.450e

 

Inace ti je auto u vrh stanju... Nema sta... Izvini sto trujem temu, mada stalno je osvezavamo, pa mozda i nekome skrene paznju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ma kakvo trovanje, razgovaramo ... opušteno ... :takoje:

 

Da se razumemo, auto jeste sasvim korektno očuvan, ali daleko je to od vrh stanja ... I još nešto, dok ne zaboravim, ipak jeste 2002, a ne 2005 godište. Napravi me ženskadija ludim, zamalo da poverujem da sam se za*ebao ...

 

Kad kod nas kažeš automatik, ljudi odmah pomisle na mehaničara i nepredviđene troškove, a ne na opuštenu vožnju bez gimnastike sa kvačilom i konstantnog d*kanja menjača u gradskoj vožnji ... Predrasude su čudo.

 

Moje iskustvo je da nema pravila. Kako ti se zalomi. Možeš da na*ebeš sa izuzetno pouzdanim autom koji se po pravilu nikad ne kvari, a možeš i da se navozaš sa kantom od koje svi beže, jer ne valja ...

 

Vozim skoro trideset godina, nisam nešto puno auta promenio za to vreme, ali vozio sam svašta. Zadnjih dvanaest godina vozim zastavu 10, tj. fiat punta, i kad iz njega sednem u ovog sestrinog pežoa, imam osećaj kao da sam na antistres terapiji. :D  Realna vrednost im je približna, a ne porede se nikako...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

U životu nikad više ne bih pozeleo manielni menjač. Nekad možda samo nostalgije radi, i to samo par krugova.

Srećna prodaja pezolinija.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Pežo je odjavljen '21 nakon isteka saobraćajne, a tablice vraćene. Od tada je presedeo u garaži u okviru kuće, a od prošlog leta nije ni paljen.

Stanje je nepromenjeno, isto kao na slikama. Osim guma na kojima je stojao sve vreme i koje više nisu za upotrebu, ne fali mu ništa drugo, potpuno je ispravan. Nov akumulator, mali servis, i spreman za dejstvo.

Aktuelna cena za kolege sa foruma je 1600 eura, uz moguću manju korekciju nakon gledanja. Auto vredi i više, za svoje godine je u više nego korektnom stanju, a na prodaju ide jedino zato što vlasnica ovde dođe jednom u tri godine.

 

Gledanje je potrebno zakazati nekoliko dana unapred, jer se auto nalazi u okolini Jagodine, a zainteresovani me mogu kontaktirati preko poruka ovde.

 

Hvala na pažnji, i srećno ! :takoje:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Da nije sa 3 vrata već bi se prodao odavno. Na žalost da bi ga prodao moraces najverovatnije da ga das za.mnogo.manje nego što realno vredi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ma nije zbog 3 vrata, od isteka registracije, tj. '21 nije ni bio oglašen, jer je bio preminuo vlasnik, tj. očuh, na kog se vodio.

 

Pa dok je rešena ostavina, uz sve moguće komplikacije jer nije ostavio testament, a naslednici se rasuli svud po svetu, prevode, overe, rešenja i trista sranja. Nismo jednom pomislili da dignemo ruke od svega.

 

Zbog vremena proteklog dok je sve to rešeno vrednost mu je dodatno pala, pa je sestra na kraju odustala od prodaje. A kako zbog svog sranja oko korone nije dolazila ni taj jedan put godišnje, odustala je i od ponovne registracije.

 

Na kraju ću ja da ga registrujem i teram kad prodam Brava.

 

Eh, da, i Fokus iz naslova je još kod nas. On ima 5 vrata, pa ako je neko zainteresovan, kad sam već u radnji... :D

 

Evo par slika od letos.

 

20240109_190915.thumb.jpg.cb40b85f331412cd349713df26a6a166.jpg20240109_191024.thumb.jpg.2d8cfc0ebdbf836ea4f9dca63862fe8d.jpg

 

Ima ~190K na satu, kod nas je zadnjih desetak leta, samo redovni servisi za to vreme, i jedna leva spona.

Nove save allseason, letos dubinski opran, nije pušeno u autu.

Ford je kevin, nalazi se u banji, oko cene dogovor sa vlasnicom. ;)

 

 

 

Promenio član RaS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Hvala. :takoje:

 

Keva i ne zna da sam ga oglasio. :jee:

Doduše nigde drugde i nisam. A cena ? Okvirno neki prosek sa PA za taj model, godine i motorizaciju, naravno uz moguć naknadni dogovor kad se auto pogleda.

 

Trenutno rešavamo tehnički i prenos za 307, pa će onda oba u oglase i zvanično jer ima dosta zainteresovanih, a nije mi baš blizu, pa sam ga povukao iz oglasa do tada.

 

Nama stvarno nije bitno koji ćemo auto prodati a koji će nam ostati. Za naše potrebe bilo koji će odgovarati. Malo prelazimo, deca odrasla, nebitno nam je odavno kako povlači, kolko mož' da razvije, i tako to. :D

 

Jedan auto nam realno završava sav posao, kamo li dva, a tri nam u životu ne trebaju.

 

edit: Keva ne ume da vozi manual, na automatiku je položila, tako da jedan mora biti od te sorte. :neznam:

 

Žena, s' druge strane, oseća gađenje prema svemu što nema kvačilo, bio to auto ili motor jer automatik je po njenom napravljen za invalide, i ljude operisane od vožnje. :D

 

A kako naslednica kad položi neće moći da vozi brava jer prelazi dozvoljenu snagu, žena ga ne voli jer je nepregledan i nezgodan za parkiranje, ispade višak.

 

A i kevu ne bih baš na njemu da u osmoj deceniji učim da vozi manual. Bojim se da obojica ne bismo to dobro podneli. :jee:

 

 

 

 

 

Promenio član RaS
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Urađen mali servis, stavljen nov akumulator, registrovan godinu dana. Ispravan, očuvan, opran, usisan. :D

Čuju se malo stabilizatori napred, oće ponekad da trese u leru na prvom paljenju, par minuta dok se ne zagreje. Kad se krene odmah, kroz vožnju se to i ne oseti. Gume su matore. Nevožene su i nepotrošene, ali imaju previše godina (DOT11),i poslednje tri je auto stojao na njima. Drugih problema i ulaganja nema.

 

Auto je u Sokobanji, vodi se na člana porodice, prenos je obavezan.

 

https://www.youtube.com/watch?v=j6yMwR5mnlU

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Peugeot 307 2.0 XT Platinum, 2002. godište, Hečbek, Benzin 1997 cm3, vozilo prešlo 192000 km, Sokobanja. Putnička vozila - Polovni Automobili

 

Promenio član RaS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja