Jump to content

Moto Zajednica

RaS

Fokus 1.6 i 307 2.0

Recommended Posts

• Zainteresovan, 709 postova
  • Motocikl: nekad

Ovako, automobili još nisu oglašeni na portalima za prodaju, ovo mu dođe kao neki pilot oglas, da vidim da l' slučajno ima zainteresovanih ovde ...

Dakle, na prodaju Peugeot 307 2.0 b automatik '02, i Ford Focus 1.6 b automatik '05. Oba automobila su dobro očuvana, potpuno ispravna i redovno održavana. Ford je uvoz iz Belgije, kod nas je već pet godina, a 307 je kupljen od vlasnika ovde pre tri. Cena dogovor.

Ukoliko ima zainteresovanih može kontakt preko poruka pa šaljem slike na viber, mejl, ili kako se dogovorimo. Sva glupa i pametna pitanja možete postavljati ovde ... :D

Hvala na pažnji ! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3658 postova
  • Motocikl: TDM 4tx

Daj bar neke fotke i okvirne cene.

Bilo bi lepo i ponesto konkretno da se kaze o vozilima( ulaganja i sl).

Kako već rekoh, cena je stvar dogovora. Nisam još oglašavao drugde, pa je nisam ni određivao. Odluka da idu na prodaju je tek juče pala.

Ono što mogu da kažem pouzdano je da ih neću poklanjati, jer nisu ni dobijeni na poklon, a i nije mi nešto hitna prodaja ... Ali evo, okvirno, F ~ 2600, P ~ 2400.

Eh, da, fokus je 5v, a 307 3v ... ford ima normalnu opremu, a pežo je napucan max. (koža, senzori ...) 

Postaviću slike fokusa u toku dana, a pežoa kad ga operem, jer je crn, tj. štrokav ... :D

• Drug član, 1949 postova
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Probaj ako mozes da okacis slike oba do sutra uvece. Idem u posetu prijatelju koji gleda automatike jer ima vestacki kuk, ali nema veze sa moto-svetom, pa da mogu da mu pokazem ovaj oglas

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

• Sviđa mi se 2

Fokus je zapljunut, pozvao kolega da ga rezerviše večeras. Ostao pežo, slike postavljam čim budem mogao da ga uslikam, tj. kad se starci vrate sa ranča ... :takoje:

Ne stigoh da prokomentarišem slike ... Nakon nekoliko dana stajanja u mestu upalio je kao i uvek na pola ključa. Ne pale se lampice, ne prijavljuje nikakve greške ... Nije ga izela rđa, a koja je boja i da li je rađeno nešto, ne znam ... dok je bio kod nas, nije ...

Kad smo ga uzeli onomad, pre tri godine, urađen je kompletan veliki servis, provereno sve ... Menjano ulje i filteri na godinu dana, iako ga nismo nešto puno ni vozili jer je bio treći auto u kući. Troši koliko sipaš, stvarno nisam nikada proveravao i merio, a iskreno od benzinca od dve litre, automatika, a k tome još i tinejdžera, i ne očekuje se neka štedljivost, je l ? :D 

Enterijer je lepo očuvan, nije otrcan, nije štrokav, ne brzdi na duvan. Ima četiri zimske i četiri letnje gume na alu felnama, s tim što letnje nisu nešto, mislim ok su, ali matore ... Ove zimske na njemu su fulde, stare pešes' godina, al nepotrošene, i tako to ... Ne znam šta više da pišem ... Ako ima nekih pitanja, izvolite ...

Prodaja nije hitna, auto se vozi redovno, mahom na međugradskim relacijama, slabije po lokalu ... mada je recimo prethodnom vlasniku služio kao gradski auto ... Jbg. mi ovde nemamo grad za njega, do najbliži grad mora se vozi šeset kilometra ... :D

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja