Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem auto do 2500 evra

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Kolega , postujem sve ok , samo nisi bio dovoljno precizan sa info, sad je sve jasnije.

Kao sto rekoh nije tema za raspravu Nemacki auto ili sl , ali me isto tako nervira kada se svaka tema na forumu pretvori u pijacu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
9 minutes ago, sixi said:

Kolega , postujem sve ok , samo nisi bio dovoljno precizan sa info, sad je sve jasnije.

Kao sto rekoh nije tema za raspravu Nemacki auto ili sl , ali me isto tako nervira kada se svaka tema na forumu pretvori u pijacu.

 

Pa nije svaka tema, samo tema u sekciji oglasa, sto je i ok.

 

A i da budemo realni, pretvaranju teme u pijac, najvise su doprineli tvoji saveti za nemce karavane :D da kupim i vozim lubenice, dizel na loz ulje, to traje 20 godina kazu :D:D

 

p.s. naravno, samo sala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

Прошле године увезао сам Модуса 1.4 16в 98кс, обзиром да сам висок 193 изненадио сам се колико простора има у ауту а притом уопште није слабашан иако је 1.4, возио га 1800км без да сам се нешто превише уморио.

Гласам за Модус.

Сретна куповина :takoje:

IMG_20180705_190418.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
4 minutes ago, aca-ks said:

Прошле године увезао сам Модуса 1.4 16в 98кс, обзиром да сам висок 193 изненадио сам се колико простора има у ауту а притом уопште није слабашан иако је 1.4, возио га 1800км без да сам се нешто превише уморио.

Гласам за Модус.

Сретна куповина :takoje:

IMG_20180705_190418.jpg

Prodaj mi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

 

Pre 1 sat, Markone88 je napisao:

Prodaj mi?

Продао сам га у року од два дана за 3'050е са зимским сетом гума уз ауто и комплетном историјом (прошлог лета) . 

Могу да питам садашњег власника да ли би га можда продао пошто живи 15км од мене? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Modus je stvarno iznenađujuć auto po mnogim osnovama. Takođe pozitivno iznenađen unutrašnjim dimenzijama "malog" auta... 

Vozio sam se par puta u njemu i svaki put sam se divio tome koliko mjesta ima... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A
1 hour ago, GuMi5 said:

Modus je stvarno iznenađujuć auto po mnogim osnovama. Takođe pozitivno iznenađen unutrašnjim dimenzijama "malog" auta... 

Vozio sam se par puta u njemu i svaki put sam se divio tome koliko mjesta ima... 

Modus je manji i kraci od Clia. samo je kabinski prostor vislji....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

i zbog tog viseg polozaja sedenja ima mnogo vise mesta za noge. Od te trojke koju si naveo da dolaze u obzir ja bih poredjao:

1. modus

2. fiesta

3. c3

Ne znam da li si nekad vozio C3 ,al ja nesto nisam zadovoljan .Previse je "jeftin" i plastican...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ne znam sto si izbacio pandu iz redosleda koja je jedan od najkvalitetnijih fiata ikad napravljenih. Snajka moja ima pandu već 6-7 godina sa 1.3 mjet motorom, uopšte se ne kvari, a 99% se vozi po gradu. Jedina mana je što zadnja klupa nije za odrasle ljude i gepek je smešan koliko je mali, napred ima mesta dovoljno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
6 hours ago, aca-ks said:

 

Продао сам га у року од два дана за 3'050е са зимским сетом гума уз ауто и комплетном историјом (прошлог лета) . 

Могу да питам садашњег власника да ли би га можда продао пошто живи 15км од мене? 

Pitaj :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
1 hour ago, milos-v said:

i zbog tog viseg polozaja sedenja ima mnogo vise mesta za noge. Od te trojke koju si naveo da dolaze u obzir ja bih poredjao:

1. modus

2. fiesta

3. c3

Ne znam da li si nekad vozio C3 ,al ja nesto nisam zadovoljan .Previse je "jeftin" i plastican...

Nisam nikad vozio ovaj stariji c3. Imao sam noviji, i bio je ok sa prostorom. Probacu da vidim sva 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
39 minutes ago, aca-pn said:

Ne znam sto si izbacio pandu iz redosleda koja je jedan od najkvalitetnijih fiata ikad napravljenih. Snajka moja ima pandu već 6-7 godina sa 1.3 mjet motorom, uopšte se ne kvari, a 99% se vozi po gradu. Jedina mana je što zadnja klupa nije za odrasle ljude i gepek je smešan koliko je mali, napred ima mesta dovoljno. 

Bas zbog gepeka. Kod mene u gepeku uvek stoji pribor za pecanje i neka sportska odeca/obuca. Kao i kutija koja ima sve (lance, kablove, svecice, sijalice, osigurace, alate, wd, sprej za komarce, svajcarski noz, cetku za sneg, sprej za brave, inbuse, torexe, prvu pomoc, nekoliko krpa...) Tako da pored te velike kutije, treba jos malo mesta da ostane

Screenshot_20191113_094028.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700

Sto se tice C3 meni je uzak. Konstantno sam naslonjen desnim ramenom na suvozaca sto na duze staze zna da iritira.

Fiesta je divan autic ali nisi naveo koja fiesta. Ako je od ovih novijih u zadnjih 5-6 godina, auto je bombona. Komsija ima 1.2 86ks a burazer sportaka 1.6 122ks. Oba odlicna i divno se voze, naravno 1.6 moze i lepo da se zgazi ali se jako tesko nalazi. Mesta unutra sasvim dovoljno. Starija Fiesta... paa onako, imao ortak dugo godina, ok je auto ali mislim da ga je vreme pregazilo.

Modus jedan ortak imao, drugi ima jos uvek. Naravno 1.5 DCI sto tebe ne zanima ali nebitno. Divan autic. Vozio vise puta. Sta da ti kazem, da sam ostao na polovnjacima, ozbiljno bih razmisljao da uzmem jedan. Samo da ti skrenem paznju na par stvari. Meni licno bi izbor motora pao na 1.2 Tce. Sjajan motoric za tu karoseriju, turbak je pa moz lepo i da povuce. Turbo benz ko turbo benz trosi zavisno kako ka vozis. Moze da bude stedljiv oko 6-7 a moze i 9-10 ako bas cepas. Ja bih obican 1.2 i 1.4 izbegao jer je 1.2 slab, a1.4 nije slab, ok ide ali ne moz da se spusti potrosnja ispod 8-9 po gradu.

Jos jedna stvar... Gledaj da uzmes restyle model. onaj sa malo modernijim prednjim farovima sto lice na Scenica. Razlog je cudan ali veruj mi na rec. Na starom modelu je mozda najlosiji deo auta prednji far. Sijalice crkavaju na mesec dva bez obzira koje stavis a prilaz zameni sijalice je toliko skucen da prednji branik mora dole svaki put. Na restule modelu je to reseno pa mozes da menjas sijalice sam a i elektronika je malo bolja pa ne crkavaju toliko cesto. Znam da glupo deluje da moras da gledas noviji/skuplji auto samo zbog sijalica ali pitaj nekog vlasnika Modusa i svi ce ti reci isto: sijalice-pakao.

Tako da moj glas apsolutno ide za restyle Modusa 1.2 Tce ako mozes da se pruzis finansijski.

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Trenutno vozim 206 1.4hdi, 2006 god, i radi sve kako treba, stanje auta je besprekorno u svakom pogledu. Samo mi treba malo veci auto, to je sve

 

Screenshot_20191113_143127.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

@milos-v u klasi jesu, ali mesta za vozaca ima vise i u C3 i u Fiesti, a Modus je veca klasa za 2 broja.

 

nisam dzabe resio da prodajem siguran i besprekoran auto, veruj mi da je on za mene mali, ja sam 191cm 97kg, i ako jos jedan takav sedne kao suvozac, sudaramo se :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
6 minutes ago, Zuba87 said:

Ако седнемо Лаки и ја, проширићемо га за који број, па нећеш више имати муку? :)

ako vi sednete, moracu da menjam i amortizere i kvacilo :D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

A da ipak malo porazmislis  i izmenis spisak ?

Prodavati siguran auto zarad vise prostora kutije cigareta bas i nije ok’ s obzirom da kupivina svaka nosi odredjeni rizik. 
Za tebe je veci auto.  
Motor, najmanje80ks  ispod toga mucenje za te 2 godisnje voznje , smatram da gubis samo na malo skupljoj registraciji.

Xsara pikaso ?? 1.6 mislim preko 100ks , ima prostora za te pare i godiste malo mladje. 
samo dajem primer ....

Mazda 3 , manja ali ok autic. ...

da ne idemo na vece :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja