Jump to content

Moto Zajednica

Projekat Bandit iz S u N

Recommended Posts

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Kao što kaže kolega, kofer mi je nužno zlo. Ja stalno nešto vukljam sa sobom, idem u nabavku sa motorom (pijaca, prodavnica), na posao idem motorom pa u koferu nosim odelo za posao... Jednostavno ne mogu stalno da nosim ranac, a vrlo često ni ne stane u ranac to što planiram da ponesem. Tako da kofer mora da ostane...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Danas sam (ipak) odlučio da Suzani podignem "sise" (kao što bi @stilgar rekao). Uspeo sam da komplet nosače pomerim da budu skroz gore, uz gornji trougao i samim tim dobio da far bude bliže satovima i odmah i vizir lepše dođe na celinu... 

Evo malo i slika kako to izgleda:

 

bvn9dgS.jpg

JTfGGfq.jpg

Fuos0bU.jpg

VJcKunu.jpg

 

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
Danas sam (ipak) odlučio da Suzani podignem "sise" (kao što bi @stilgar rekao). Uspeo sam da komplet nosače pomerim da budu skroz gore, uz gornji trougao i samim tim dobio da far bude bliže satovima i odmah i vizir lepše dođe na celinu... 
Evo malo i slika kako to izgleda:
 
bvn9dgS.jpg&key=0bcb9490bec8836d212a83c90c81e6f0a37e1ae6ee8480c076ca3c168f92db66
JTfGGfq.jpg&key=2bcbb49a187d6a1d05a9782e0e495993acb975d2d660ccf78ef284c08dbdc474
Fuos0bU.jpg&key=1552bdfb3d30923cf02af7b5a99106d670a819cdc3fe5a8a7571536bf9d697a9
VJcKunu.jpg&key=28287d0267f168612b0aa5cfda3509727e362d0c6a95687de946948eee6a3d62
 
Rekoh ti ja da bolje da ima dignute "sise" ko devojka nago da vise ko kod babe lep ti je motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 643 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

Cita covek o ovim vasim preradama,pa nije dosadno.Super je ispalo,svaka cast na trudu.Kad vidim sve ovo,pozelim i ja ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 11 sati, feelgod je napisao:

Sjajno izgleda sada se i ja nesto mislim :)

 

Pre 10 sati, Bole37 je napisao:

Cita covek o ovim vasim preradama,pa nije dosadno.Super je ispalo,svaka cast na trudu.Kad vidim sve ovo,pozelim i ja ...

Hvala, kolege.

Uopšte nije neki veliki posao preraditi Bandita iz S u N varijantu. Kao što sam i naveo na početku, potrebni su vam samo far i nosači fara, malo volje, vremena i nešto malo znanja oko čačkanja motora... :)  Ako su delovi original (od drugog Bandita), tim bolje, jer će sve da bude odgovarajuće i nećete morati ništa dodatno da prepravljate. 

Ja Bandita volim samo u naked verziji, tako mi mnogo moćnije izgleda. Dobra stvar je što su mi ostali svi originalni delovi za S verziju, tako da se uvek može vratiti, ako baš nekada budem želeo, ali je taj scenario (barem kod mene) vrlo malo verovatan... :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja