Jump to content

Moto Zajednica

MOJ FILM

Recommended Posts

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05
Pre 14 sati, Staman je napisao:

 

jedva ga izbacih, tri dana problema

i na kraju autorska prava, no dobro, ako uspijete, i ako bude interesantno pogledat cete, posle neka ga i maknu, na kraju krajeva razmisljao sam se da ga i ne uploadujem posle toliko problema...

Odlično. Gledao sam jednom ali moram još jednom !!!! Hvala !

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 2 minuta, srbac je napisao:

Odlično. Gledao sam jednom ali moram još jednom !!!! Hvala !

to je mozda najbolje hvala do sad, hvala na tome

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Pre 2 sati, Nebojša S je napisao:

Svaka čast na snimku,na detaljima,na fotografiji, na priči,elokvenciji..vidi se da je urađen sa puno truda i ljubavi prema tehnici i putovanjima. Bravo,nastavi tako.:takoje:

hvaala puno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05
pre 16 minuta, Staman je napisao:

to je mozda najbolje hvala do sad, hvala na tome

Nekoliko puta su me prekidali pa moram da odgledam u miru. Uradio si baš dobro.  Do skoro sam živeo u CG pa usput evociram putanje....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Baš mi je drago što si odustao od pomisli ne upload-ati “svoj film” i podijeliti ga s nama.
Meni je on vrhunski, pogodio si u sridu. Sam izbor teme i tvoj pristup, objašnjenja....zaslužuješ i više od komplimenta.
Moram ti priznati da i meni motor znači opuštanje, punjenje baterije, bijeg od stresa, ubrzanog života i ostalih negativnih pojava savremene civilizacije.

Nadam se da ću ovu prekrasnu prirodu posjetiti do godine

Pozz


Vozim motor, nisam bajker.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 58 minuta, el classico je napisao:

Baš mi je drago što si odustao od pomisli ne upload-ati “svoj film” i podijeliti ga s nama.
Meni je on vrhunski, pogodio si u sridu. Sam izbor teme i tvoj pristup, objašnjenja....zaslužuješ i više od komplimenta.
Moram ti priznati da i meni motor znači opuštanje, punjenje baterije, bijeg od stresa, ubrzanog života i ostalih negativnih pojava savremene civilizacije.

Nadam se da ću ovu prekrasnu prirodu posjetiti do godine

Pozz


Vozim motor, nisam bajker.

hvala jos jednom, ni ja nisam bajker ali uzivam u motoru.... nadam se da cu nekim sledecim mozda jos i vise pogodit temu...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Odgledao ceo film - sviđa mi se. Za nekog ko se ne bavi filmovima profesionalno - odlično je ispalo. Mislim da je dobro što si poslušao brata pa ovo objavio, jer si dobio mišljenje publike o svom radu pa sad opušteno možeš da se baviš ovime jer reakcije su pozitivne. Imam samo jednu malu sugestiju, a to je da obratiš pažnju, kad u kadru imaš sopstveni km sat na kome se vidi da ideš 120, a mislim da to nije brzina za to mesto ( na 14,22 ) - onda ili izbaciš taj kadar il zamagliš km sat da se to ne vidi. Ne znam zašto, al vidim da dosta ljudi tako radi - verovatno da ne bi dobili " čestitku " od policije ( kaznu ) .

  Samo nastavi kako si krenuo . 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Pre 12 sati, drumskalisica je napisao:

Odgledao ceo film - sviđa mi se. Za nekog ko se ne bavi filmovima profesionalno - odlično je ispalo. Mislim da je dobro što si poslušao brata pa ovo objavio, jer si dobio mišljenje publike o svom radu pa sad opušteno možeš da se baviš ovime jer reakcije su pozitivne. Imam samo jednu malu sugestiju, a to je da obratiš pažnju, kad u kadru imaš sopstveni km sat na kome se vidi da ideš 120, a mislim da to nije brzina za to mesto ( na 14,22 ) - onda ili izbaciš taj kadar il zamagliš km sat da se to ne vidi. Ne znam zašto, al vidim da dosta ljudi tako radi - verovatno da ne bi dobili " čestitku " od policije ( kaznu ) .

  Samo nastavi kako si krenuo . 

hvala puno, a ovo za km sat, svakako je pokvaren ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Pre 21 sati, mradomir je napisao:

@Staman da li je ovaj rad samo "za tvoju dušu" ili su ti aspiracije malo veće, ka profesionalnom? 

samo za sebe, jeste da sam ga objavio na ovu grupu, ali mi je to nekako bilo prirodno jer svudje dje podjem i snimim ponesto, ovdje okacim. mozda je samim tim interesantnije, sto zapravo iste klipove na sajt na kome se okuplja moto zajednica iz cijele crne gore uopste ne objavljujem. valja zato sto sam ovdje prvo se prijavio i upoznao cak sa pojedincima dobro i pitam za savjet i sve... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Са задовољством сам одгледао и освежио сећања. Избор, нарација, поруке и наравоученија су баш тамо где треба да буду. Настави...

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja