Jump to content

Moto Zajednica

MOJ FILM

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

Pozdrav ljudi, objavit cu ovo kao novu temu, nije kao da je nesto bitnije nego sto sam do sad radio no eto tako. dosta sam truda u to ulozio, mada ni po cemu nista znacajnije, samo duze vremena skupljano. Naime radi se o necemu sto iako tako naslov kaze nije toliko slozeno, sto zbog oskudne opreme sto zbog uslova u kojima sam to radio, prije svega mislim na poslovne obaveze i sl. sto ce mozda interesovati neke od vas. vec duze vremena se hvalim marku iz grupe kako radim oko ovoga i mislio sam da isti radim do kraja sledece godine no kako kaze moj brat zasto ulazes toliko napora u to i tako to prihvatih i rekoh da sto prije  to sto sam zapoceo i zavrsim. radi se o video materijalu koji mozda meni zbog mojega glasa meni djeluje malo smijesno i stidim ga se, a prica o tome sta za nas uopste motori znace, sta su nam donijeli ,kakve promjene i slicno.. nadam se da mi se necete smijati, znam da nije najbolje i imace kritika, ali naposlijetku uzmite ga kao puko ubijanje dosade lika sto sad stoji iza ove tastature. isti cu objaviti odje sto prije budem mogao, posto upload traje vec previse, doslovno evo dan i vise... nadam se ujutro isti da cu objaviti pa mi recite kako vam se svidio... pozdrav svima, cujemo se

 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Jel mislis nesto ovako amaterski :) imas moju podrsku i ja sam totalni amater,popijem 6 kafe dok se snadjem na najprostijem programu filmora wondershare da napravim video klip.prosli put sam cekao 2 dana,posto imam neki spori wi fi ruter sa malim protokom koji obicnu novinu blic ucitava 2 minuta :) i na kraju mi kazu da nisam registrovan na yt i da ne moze da se uploaduje klip,pa sam cekao jos 2 dana :D evo klipcica




Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600

@StamanRadis ono sto ti prija i sto volis i trudis se da uradis najbolje sto mozes(nisi profesionalac a i da jesi uvek ima neko ko je bolji ili losiji)....nema potrebe da ti bude glupo da objavis ili da brines dal ce se to nekome svideti ili ne....ovde se objavljuju razne fotografije ili video materijali koji su odlicni ili malo manje dobri ali nema veze ...to niko nije nikome uzeo za zlo bitno je da ti uzivas u tome a druge ne ugrozavas ili omalovazavas(tako je za skoro sve u zivotu),tako da samo napred ....kome  se svidi odgledace do kraja kome se ne svidi nece odgledati do kraja i to je to... :takoje:

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 6 minuta, Eol je napisao:

@StamanRadis ono sto ti prija i sto volis i trudis se da uradis najbolje sto mozes(nisi profesionalac a i da jesi uvek ima neko ko je bolji ili losiji)....nema potrebe da ti bude glupo da objavis ili da brines dal ce se to nekome svideti ili ne....ovde se objavljuju razne fotografije ili video materijali koji su odlicni ili malo manje dobri ali nema veze ...to niko nije nikome uzeo za zlo bitno je da ti uzivas u tome a druge ne ugrozavas ili omalovazavas(tako je za skoro sve u zivotu),tako da samo napred ....kome  se svidi odgledace do kraja kome se ne svidi nece odgledati do kraja i to je to... :takoje:

upravo tako, super si opisao...

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Pre 13 sati, kaligula1 je napisao:

Jel mislis nesto ovako amaterski :) imas moju podrsku i ja sam totalni amater,popijem 6 kafe dok se snadjem na najprostijem programu filmora wondershare da napravim video klip.prosli put sam cekao 2 dana,posto imam neki spori wi fi ruter sa malim protokom koji obicnu novinu blic ucitava 2 minuta :) i na kraju mi kazu da nisam registrovan na yt i da ne moze da se uploaduje klip,pa sam cekao jos 2 dana :D evo klipcica

 

 

 

ovo je odlicno gledao sam bas tvoje snimke ne znam da li odje ili na youtube

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

 

jedva ga izbacih, tri dana problema

i na kraju autorska prava, no dobro, ako uspijete, i ako bude interesantno pogledat cete, posle neka ga i maknu, na kraju krajeva razmisljao sam se da ga i ne uploadujem posle toliko problema...

  • Sviđa mi se 13
  • Hvala 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600

@Staman odgledao sam ceo film i bas je dobar ...pogotovo meni jer nekim putevima sam prosao kolima i prepoznao neka mesta a takodje imam zelju da te destinacije prodjem motorom.Svaki sledeci film ce biti jos bolji.....samo napred....

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 7 minuta, Eol je napisao:

@Staman odgledao sam ceo film i bas je dobar ...pogotovo meni jer nekim putevima sam prosao kolima i prepoznao neka mesta a takodje imam zelju da te destinacije prodjem motorom.Svaki sledeci film ce biti jos bolji.....samo napred....

hvala ti , i ja mislim da hoce. a motorom ce ti tek biti interesantnije

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 4 minuta, Due je napisao:

Bravo! Čitava priča je podignuta na viši nivo! Trud se isplatio!

e hvala, potrudio sam se, mada mi moj glas opasno ide na zivce, nadam se ne svima... i ne u tolikoj mjeri

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Ivo Andrić o putovanjima 

Bože! Zašto si mi dao srce koje me bez prestanka vuče za daljinom i lepotom neviđenih krajeva? Zašto si učinio da sreća moja uvek boravi onde gde mene nema? – Ivo Andrić

Tražeći ono što mi treba, a što ni sam ne znam šta je, išao sam od čoveka do čoveka, i video sam da svi oni zajedno imaju manje nego što imam ja, koji ništa nemam, i da sam kod svakog ostavio ponešto od onoga što nemam i što tražim. – Ivo Andrić

Mnogi nađu ono što su tražili, a izgube sebe.- Ivo Andrić

Ni putovanja izgleda više ne pomažu. Ono od čega bežim ide sa mnom. Pre mene stiže u mesto koje je cilj moga puta i dočekuje me na stanici, vodi u hotel i prati po gradu. Putovanja za mene gube draž i smisao. Ne postoje četiri strane sveta, nego samo jedna, a ta nema imena.  – Ivo Andrić

Srećni i pametni malo putuju i u retkim putovanjima nalaze sve što im treba: što čovek od putovanja i može da dobije. A nesrećni kruže i krstare svetom, uzalud tražeći i ne nalazeći svoje putovanje. Ono što svaki čovek treba da nađe ostajući kod svoje kuće, to se ne može naći u svetu.- Ivo Andrić

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
pre 12 minuta, 3OPAH je napisao:

Ivo Andrić o putovanjima 

Bože! Zašto si mi dao srce koje me bez prestanka vuče za daljinom i lepotom neviđenih krajeva? Zašto si učinio da sreća moja uvek boravi onde gde mene nema? – Ivo Andrić

Tražeći ono što mi treba, a što ni sam ne znam šta je, išao sam od čoveka do čoveka, i video sam da svi oni zajedno imaju manje nego što imam ja, koji ništa nemam, i da sam kod svakog ostavio ponešto od onoga što nemam i što tražim. – Ivo Andrić

Mnogi nađu ono što su tražili, a izgube sebe.- Ivo Andrić

Ni putovanja izgleda više ne pomažu. Ono od čega bežim ide sa mnom. Pre mene stiže u mesto koje je cilj moga puta i dočekuje me na stanici, vodi u hotel i prati po gradu. Putovanja za mene gube draž i smisao. Ne postoje četiri strane sveta, nego samo jedna, a ta nema imena.  – Ivo Andrić

Srećni i pametni malo putuju i u retkim putovanjima nalaze sve što im treba: što čovek od putovanja i može da dobije. A nesrećni kruže i krstare svetom, uzalud tražeći i ne nalazeći svoje putovanje. Ono što svaki čovek treba da nađe ostajući kod svoje kuće, to se ne može naći u svetu.- Ivo Andrić

 

Ovih je najvise. :popovanje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Pre 4 sati, 3OPAH je napisao:

Ivo Andrić o putovanjima 

Bože! Zašto si mi dao srce koje me bez prestanka vuče za daljinom i lepotom neviđenih krajeva? Zašto si učinio da sreća moja uvek boravi onde gde mene nema? – Ivo Andrić

Tražeći ono što mi treba, a što ni sam ne znam šta je, išao sam od čoveka do čoveka, i video sam da svi oni zajedno imaju manje nego što imam ja, koji ništa nemam, i da sam kod svakog ostavio ponešto od onoga što nemam i što tražim. – Ivo Andrić

Mnogi nađu ono što su tražili, a izgube sebe.- Ivo Andrić

Ni putovanja izgleda više ne pomažu. Ono od čega bežim ide sa mnom. Pre mene stiže u mesto koje je cilj moga puta i dočekuje me na stanici, vodi u hotel i prati po gradu. Putovanja za mene gube draž i smisao. Ne postoje četiri strane sveta, nego samo jedna, a ta nema imena.  – Ivo Andrić

Srećni i pametni malo putuju i u retkim putovanjima nalaze sve što im treba: što čovek od putovanja i može da dobije. A nesrećni kruže i krstare svetom, uzalud tražeći i ne nalazeći svoje putovanje. Ono što svaki čovek treba da nađe ostajući kod svoje kuće, to se ne može naći u svetu.- Ivo Andrić

ovo ostavlja bez ....

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Pre 4 sati, Бранило je napisao:

Е тако се то ради...   Одлично ...  Улепшао си ми дан :takoje:

 

 

 

 

:D i meni komentar

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 51 minuta, shoyyka je napisao:

Super ti ovo:takoje:

I vedar si... mnogo bitno u životu! 

hvala puno... 

a za vedrinu je zaduzeno ovo dijete samnom i motor... ;D

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 91 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Bravo majstore,odlična pre svega ideja a koliko si truda uložio....mogu samo da zamislim.Bezbroj postavljanja kamera i vraćanja da snimiš kadar-svaka čast na uloženom vremenu.I super što je sve opušteno,na prvu izrečeno,onako,realno....Meni se baš svidelo!!

p.s.

Nemoj više ženu sekirati,pojede se od brige kad odeš sam :bicikl:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 7 minuta, bdada je napisao:

Bome brzo si od neobaveznih klipova napravio (novozargonski) ozbiljnu pricu!

Samo tako nastavi :takoje: svaka cast :care:

ozbiljna prica, like that :D a okle, mada, trudim se, ne bi li i meni kad s vremena na vrijeme to izgledalo za moje oko primamljivo/ hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 9 minuta, PAPARACO je napisao:

Bravo majstore,odlična pre svega ideja a koliko si truda uložio....mogu samo da zamislim.Bezbroj postavljanja kamera i vraćanja da snimiš kadar-svaka čast na uloženom vremenu.I super što je sve opušteno,na prvu izrečeno,onako,realno....Meni se baš svidelo!!

p.s.

Nemoj više ženu sekirati,pojede se od brige kad odeš sam :bicikl:

zapravo je ideja bila da jos vise i duze snimam, do kraja sledece godine, na sta brat kaze, ma daj , sto ce ti toliko opucanja ni zbog cega, usvojeno :D 

a zena kao svaka zena, mislim dje god odem, odoh u prevaru :D a ono, snucem se po tih brda postavljam kameru, glupiram se..

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja