Jump to content

Moto Zajednica

Opet od babe devojku

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition
20 hours ago, Dzejev sin said:

Au sto lepo motorce,ocuvano.

I gume ciste.

Ma ja bih mogao da ih zamislim itekako,na cicak su.

Samo sto ja narucio i posle me zvali da mi kazu da nema.A zvao i za harmonike oglas,i oni prodaju a nemaju i tako dalje igranka sa nasim prodavcima.

A da narucim spolja hahhahahha pa ni viljuske ne mogu da sklopim vec nedeljama,i dok se ne okonca strajk,sto moze da traje i 2 nedelje lagano.

 

ttr3.jpg

 

Ja imam ove:

 

https://www.aliexpress.com/item/32833057801.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dZejyTK

 

Na ovoj slici je motor još relativno čist pa se lepo vidi (negde u Bugarskoj ove godine):

 

20190716_092008.thumb.jpg.84cbe681f4c6680433c40c648f756727.jpg

 

Naravno, presvukao sam i zadnji amortizer. Baš mnogo mnogo znači protiv blata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3961 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

????
Misliš, ideš se prijavit na obuku za upravljanje motociklom...


Vozim motor, nisam bajker.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 836 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Mislim da njemu i nije baš do smeha, obzirom šta mu se desilo sa drugim motorom koji je trebao da proda...
Sta se desilo?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Nisam se javljao dugo uhvatila me zimska malodusnost neka.

Pa sam  naso neke kvrge u stomaku,dirao sam se iz dosade,ispod rebra desno gde je jetrica,pa kila,pa nije kila nego tumor,pa sad trenutno necu da umrem nit sam kilav nego prirodno sam defektan.Ja pitam kako pre to nisam imao,ne znam idem sutra i prekosutra opet na tehnicki.Uglavnom ultrazvuk kaze nema nista a dr pipaju i cude se sta je:)Ja mislim da nije nista posto sam danas smazao 6 sarmi i pola leba.

 

Sklopio sam stapove,novi klizaci semerinzi i sve to.

Ne cure,dobro sam napravio to.

Kocnice takodje nove gumice i plocice.Sad kad kocim prvo preko booking.com zakupim zaustavno mesto po proceni gde bi otprilike trebalo da stanem.

A sto ljudi koce pred lezeci instaliracu se nekom u gepek.Lakse malo s to kocenje.

Motor je odlican:)za pod presu dusu dao,ko ona Honda.

Jes da ce mi trebati jos 300 godina i zivci ko kabal s bandere da ga sredim al ajde.

A u smor sam pao zato sto sam upisao B umesto A i isao na te casove.

Imam sad u sredu polaganje tih testova a to me sve jako zanima,kao recimo u kom zivotnom dobu je najzdravije za ptice dodo da se pare.

Znaci znam sta je laki/teski tricikl(iskreno pojma nemam sta je to cudo) i da vozilo komunalnog preduzeca ne mora da ima rezervni tocak.2 poena.

Auto nemam a i da ga kupim nemam muda posle dve uspesne kupovine nekretnina na tockovima.

Onda bi morao da postanem clan nekog punto/clio/stilo foruma i da se brukam svestranije.

Elem,sto se Yamahe tice,sve je isto.

Treca se cuje,sad su pocele i 1 i 2 da mesaju separaciju,tako da ja odma idem u 4 i 5,ionako su odma tu zbog odnosa zuba na lancanicima.

Jos sam nesto primetio,zaboravio sam otvorenu slavinu na sat vremena i kad sam opalio kurblu karb se upisao,izaslo iz njega na sve otvore benzina da se vozis 2km.Posle toga sam upalio na 7-8 kurblu.Odlicna vezba za gluteus a moj skocni zglob obozava to,moracu u Ribarsku banju.

 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Od onih Pontis motori redovno narucujem crvenu Yamaha neoprensku carapu,ima vise od mesec dana i oni mi svaki put posle 3 dana od narudzbe jave da nemaju to,pa ja opet narucim netom i oni mi opet jave i tako...Danas mi je covek opet javio da nemaju to sto porucujem preko sajta pa sam narucio crnu,posle njegove ostroumne ideje da kaze nekima da to skinu sa sajta,bravo,a i ne mogu vise da nas zajebavam:)

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Brate, druze, prijatelju na tastaturu. 

Daj da ti otmem oba ta motorceta, da te spasim muka, da gi napravimo kako valja! Samo da si organizujem prevoz, i to ce platim (ali si onda duzan pivo i cevape).

A napravicemo temu za uplate i nabavku delova! Sve sto pretekne ide u dobrotvorne svrhe za deda mraza. A ce pretekne mnogo, s obzirom koliko si nas animirao do sad...:jee:

Ja ce radim dzabalesku! 

 

Pa da ti lepo opet kupis neko vozilo (ovaj put lici da ce da bude auto) pa da nas ponovo slatko zabavljas svojim (slatkim) mukama, a da te mi iz toplog doma savetujemo. 

Samo budi fin i dobar, te kupi na jesen, da pisanija bude za vreme PMSa. :jee1:

P. S. Za neke se stvari salim, ali za to da cu da ti uradim dzabe oba motora to sto treba se ne salim ni malo, samo ako si za. 

I prevoz cu da organizujem. Obecavam avanturu! 

 

Promenio član abarth_maniac
  • Sviđa mi se 13
  • Hvala 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Evo citam od 6 jutros i dumam.

Mislim se realno,imam jedan neispravan koji sam hteo da prodam i jedan poluispravan koji zelim da zadrzim.

Ovu kurblu i ta paljenja ne mogu ver sam popraviti,a menjac na yamahi tek da ne pricam.To mi je naucna fantastika.

Para za prevoz dva motora tamo i nazad nemam(jedino za gorivo) a ni za majstora,inace da imam to bi odavno bilo sredjeno.

Po svemu sudeci ostace mi ovako nepopravljeni koju godinu sigurno.

Zato prihvatam velikodusni predlog  

@abarth_maniac i @Surla85.

Sad razmisljam kako da se oduzim,jedino mi pada na pamet da eto covek pogleda Yamahu pa da neku procenu troskova pa ako je mnogo jbg,da ode u delove,ili da posle prodam tu Hondu pa platim rad,ili nekako na rate ne znam ni sam.

Evo naglas razmisljam.

Za delove ne znam sta kako ako su mnogo skupi,opet hiljadu nedoumica.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja