Jump to content

Moto Zajednica

Opet od babe devojku

Recommended Posts

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Pošalji instruktoru link ove teme. Velike šanse da će se čovek uplaši i da te pusti samo da mu ne sedas na motor. :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Stres je to. Stariji sam od instruktora. 

Sedim tamo oko mene sve klinci sa mlečnim brkovima. 

Pa kad nastavnik krene da propituje ja u zadnjoj klupi se krijem da ne odvalim neku glupost. Imam tremu pred takvim auditorijumom. 

Kad sam učio za B rešavamo one testove i posle nam govori rešenja mi beležimo greške. Onda on pita redom koliko ko ima pogrešnih. 

Ovaj mali kaže 3,neka devojčica 6,instruktor na to kaže au mnogo. 

Ja brojim kod mene 17 u pm.A ovaj hukće na 6.

Aj sad reci pred svima konju mislim se ja, kaži sedamnaest,kad se već blamiram nek to bude kvalitetno.

A još kad dodje praksa, jaoj, samo da mi ne vrate pare prvi dan. 

  • Haha 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Posle sam zaključio da ova deca mnogo lažu. Sve kao 2,3 a ja ispod desetke ništa. Pa rešim i ja da govorim tako. Sakrijem svesku malo laktom i slažem masno. Taman kad sam pomislio da mi mozak zaribo skroz,onaj mali što mu uvek sve tačno, što je najglasniji tamo okine ispit a ja prodjem sa dva netačna samo. 

Došlo mi da mu lično čestitam posle i vratim što me psihički maltretirao dve nedelje. 2 nedelje zbog njega mislim da imam Alchajmera u začeću, disleksiju... Kupio tablete selenijuma da pijem, da povratim moždane funkcije

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Vidim, tema ide dalje u starom duhu, što je svake pažnje vrijedno.

 

Zbog toga sam i inzistira na humanitarnoj akciji.

Bojane ne šparaj tastaturu.

 

 

 

Vozim motor, nisam bajker.

 

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Apropo tih klinaca... kad sam polagao praksu za prikolicu iza auta, BE, vozim ja dvocas pred polaganje zajedno sa nekim klincem koji takodje ima dvocas, a obojica poslepodne polažemo.

I vozim ja, max skoncentrisan, oprezno, bolje 1km/h manje nego 0,5km/h više, a klinac opušteno, vidi se da je neki baustelac i da svakodnevno vozi tu prikolicu a da je samo sad izašao reda radi da obavi formu i zakonski se legalizuje.

A instruktor me kritikuje, jel vidiš kako ovi mladi to voze, tako treba, spontano i opušteno, bez razmišljanja ii oklevanja. Problem kod vas starijih je sto previše razmišljate, komplikujete... jbt glava me zabolela od njega.

Medjutim dođje momenat istine i shvatim da crni čovek (instruktor) nije kompetentan da daje takve izjave, ja položio a mladić nije. Nema ništa bez stare kuke.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Kod mene je instruktor beli čovek.

Mast ću da mu izvadim:lol::lol:

Deluje mi kao živac neki, prebiće me lik, joj biće to neki cirkus.Al ozbiljna škola, bez zezanja, imaju poligon svoj i sve kategorije, i za kamion ima. 

Jedva čekam da sednem na taj motor. 

Nadam se da ću dogodine moći na kurs BJ Bikers, uf to je vrh. I na neki kurs posle za enduro. 

Živote raskrsnico, muko i lepotoooo! 

 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Ma život je baš lijep kad si odrediš prioritete po svom guštu.



Vozim motor, nisam bajker.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Au ovo ne može da se završi kako sam ja to zamislio.Ja mislio voziću ovog leta. 

Imao sam dva časa, samo nas je troje. Sledeća dva časa tek u julu! A trebam još tri posle. 

Polaganje testova kraj jula a ostalo ne mogu da obećaju da će biti gotovo pre oktobra. Znači da ako bi položio sve iz prve nekim slučajem nema šanse pre oktobra ni u priči. 

Gužve su svuda po školama, mora da se čeka, nema tu šta. 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Verovatno hoće.Priprema se to. Ali neće biti 24h policijski čas, može da se završi. Biće sve usporenije al valjda mogu praksu da izvedu. Ne znam. 

Svejedno pre jeseni nema šanse, ako krene jesen, kiše i ostalo svejedno ništa od toga bilo virusa ili ne:neznam:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Jbg, ja bi prvo ugovorom dogovorio termine i onda dao pare.
Vako čekaj


Vozim motor, nisam bajker.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

To ne može. Svi dobiju isti ugovor. Imaš pravo uvek da raskineš i da te razduže ili se razdužiš. Pa onda u drugu školu opet na neku listu čekanja. Tako kod nas, nema mnogo reda i često je sve onako, paušalno i ko ga jebe. Udješ u kolce i aj sad:neznam:

Uvek može da se plati dodatno i sve prodješ, čak ne ideš ni na časove. 

Al niti volim to da radim niti imam a i trebaju mi časovi vožnje pre svega. Koliko toliko nauči se nešto ipak. 

U Rusiji su mi nudili npr dozvolu sa A, B, C za 60 000.Samo je "odrade" i funkcioniše. Auto školu ni nemaš. Ima kolega koji su to radili tamo. I imaš C kategoriju zamisli. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Bio sam danas u MRG-u, poslali su im pocepan dihtung kvačila za XT-a i iz tog razloga su morali da vrate ceo paket sa delovima. :'(

Nova porudžbina sa delovima će stići ili u subotu ili u ponedeljak. Cilindar je gotov, čeka se još samo na obradu glave i ona bi trebala sutra biti završena. 

Javljam dalje čim se nešto odradi...

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2724 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre 2 sati, Bojan82 je napisao:

To ne može. Svi dobiju isti ugovor. Imaš pravo uvek da raskineš i da te razduže ili se razdužiš. Pa onda u drugu školu opet na neku listu čekanja. Tako kod nas, nema mnogo reda i često je sve onako, paušalno i ko ga jebe. Udješ u kolce i aj sad:neznam:

Uvek može da se plati dodatno i sve prodješ, čak ne ideš ni na časove. 

Al niti volim to da radim niti imam a i trebaju mi časovi vožnje pre svega. Koliko toliko nauči se nešto ipak. 

U Rusiji su mi nudili npr dozvolu sa A, B, C za 60 000.Samo je "odrade" i funkcioniše. Auto školu ni nemaš. Ima kolega koji su to radili tamo. I imaš C kategoriju zamisli. 

 

 

I onda takav napravi masakr. 

Samo ti legalno i posteno, navezbas na tudjem motoru, odradis sve kako treba i udjes u saobracaj spreman. 

Ajd da se resi motorce i dozvola pa da sa uzivanjem citamo putopise! 

P. S. Ima kolega bajker Auto Skolu i sigurno bi resio najbrze sto moze, ali je u ZRu a to ti verovatno ne znaci, jbg... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Pa jedino da se privremeno preselim u ZR ili ako ta auto škola izdaje kauč:)

Legalno jašta, ja sam početnik. To malo što sam po kraju išao po legravan i burek ne znači da znam da vozim. A i nema veze, kažu sezona za enduro tek tad počinje. Videćemo. 

A gledao si sigurno one ludačke klipove, uglavnom su najuvrnutiji iz Rusije.

Ma trebaće meni dugo da se spremim,ima tu i opreme koja fali i svega. A lepo mi čovek nudio golubove, kaže ne može više vrat ga boli, da mi pokloni to sve. A ja se zaludeo za motore, velim ionako  imam već ceo golubarnik u dupetu:lol:

Ne sećam se dal je beše forum našao mene ili ja njega. Al da je bila neka sudbina jeste. 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja