Jump to content

Moto Zajednica

Opet od babe devojku

Recommended Posts

  • Drug član, 3958 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Oćel bit šta od đamahe bolan??


Vozim motor, nisam bajker.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Imam haos u glavi, ne znam ni sam. 

Sjeba sve policijski čas. 

U kontradiktornoj sam situaciji. 

Ja bih možda sad i nju prodao ovako kakva je za šta znam, ko šta ponudi i ono,ako bi neko hteo uopšte, vreme leči sve, zaboravim na celu priču na neko vreme.Jedno 5 god minimum. 

Možda bi je menjao i za neku biciklu. 

Al čuj sad ovo, moj najveći nemezis što se tiče cele moto ideje,moja supruga naravno, ni da čuje. 

A da slušam posle prebacivanje doživotno uhhh, zajebana je ona bre, opasna:)Koliko si para bacio a nemaš motor ddddddd u mozak. 

I onda kad bi rešio da se opet uključim u moto priču to bi bio pakao. 

Svadja a u pravu bi bila. 

Ima tu još koječega, niko nije mogao da predvidi ovo zatvaranje granica itd. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ili da je menjam za neki trimer al 2t 250 cc pošto imam ozbiljne korove iako redovno kosim i prskam i kopam šta sve ne. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6293 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ti si druže pogrešan hobi izabrao. Za vožnju motora moraš ili da si tehnički potkovan da sam održavaš motor ili da imaš para i plaćaš majstore. Kako sam zaključio iz tvog dosadašnjeg pisanija, niti znaš niti voliš da održavaš prevozna sredstva, primer bajsa, nit imaš para za majstore. Sa takvim odnosom prema vozilima, nećeš se ti navozati ni sa jednim motorom. S obzirom da si i sa živcima pri kraju preporučujem pecanje. Nije skupo, a odmara mozak :)

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

E u pravu si.Zajebo sam se s tim motorima skroz. 

Al de nadje pecanje! 

Zafrljačio sam štap sa mašinom u Dunav poslednji put na pecanju. 

A održavo sam ja motor, kako nisam. 

Pa generalnu pa ovo pa ono.

Sprco u njega soma. 

Pusti moju zajebanciju, sve vitalno je radio majstor i to pravi.

Na kraju gekrc feder od kurble mašina na pola i prso sam. 

Otvorio blok sekirom. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ja ti živim pored Dunava.

Štap nisam ispuštao od malih nogu. 

Pecao uglavnom na Dunavu, po nekim barama i kanalima severno,na Drini baš dosta,davno nekada na Ibru i Rzavu. 

I brate skup je i to hobi, znam. 

Kad zagrizeš trokraku uh, nije jeftino. 

Varaličarenje recimo,ili fider pecanje. 

Rapala, Draško i ostali jao majko, a Dunav ne prašta

Skup hobi. 

A mamci, kad kreneš durdubak, crna glista, rovac.

Pa udješ u radnju, daj dzig glave razne gramaže,tvistere, hranilice, olova. Pa Dunav jak bez 200grama ništa. Prihrane, ma sto djavola.

Kolko sad košta kašika crvića a nekad to bilo dzabe. 

A što sve sjebaše... 

Ovde evo Vinčanska bara, to bio rezervat prirode.Pecanje uh lek. 

Sad voda crvena, ej crvena. Samo neke zmijurine jedva prodjoh od zmija. 

Dunav svuda mreže, ribokradice industrija. 

Baru s Pančevačke strane, tamo bio raj za pecanje. Štuka, babuška da ti ne pričam. Pobiše dinamitom,plinom, strujom sveee! Pašteta riblja. 

Onaj Ibar je uništen načisto, poslednji put sam jedva živ ostao, burazer i ja, kažu fenol. 

Dve nedelje smo crkavali posle kupanja u istom. Bogu dušu on je  neće. 

Ibar, evo tu se nikad niko udavio nije. Skočiš u vrh, najveću belinu izbaci te 100 metra niže za par sekundi, kakav crni akva park. 

Tu se takmiče kajakaši, Buk. 

 

 

20180805_110737.jpg

Promenio član Bojan82

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6293 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ja sam pecao još kao klinac, tad smo sami kopali gliste i rovce, hvatali mušice po kući, ubacivali sirovo meso u plastičnu kesu, pa posle iz nje vadili crviće, Rab nam je bio umešen bajat hleb. Štap na biciklu i polako na vodu, bilo je džabe. 

Znam da ima varijanta i da pecaroši sednu u avion i idu u Sibir i Mongoliju da pecaju. Znači može da košta dosta, a može i maltene džabe. Al motor ne može da ne košta, u tome je poenta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Pa i ja sam. Zavisi gde sam bio. 

Al u urbanoj sredini ne možeš da prevrćeš djubre i gacaš kroz osoku za rovca. Nego moraš da ga kupiš. Jedna kutijica i unutra rovac.

I onda se otme kontroli:)

Plovak i bela dosadili, nema uzbudjenja pa tako neki završe pecaju po Sibiru:)Hoće keder i skobalj na bajat hleb al ona prava što ide po dnu jok. 

Ukratko,ima ljudi strastvenih i odvuče ih hobi.

Nem pojma i dalje odakle ti da ne održavam motore. Meni svaki motor bude više kod majstora nego kod mene kući. 

A biciklo, jbg, nema strasti. 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Nisi ništa propustio, malo pričali o pecanju.

Ako ukinu policijski biće sveeee:vlajko:

To će Abarth da abartuje imaće 65 konja minimum. I moći će da koči čak. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

E rikverc mi ne pominji.Pomeri se s mesta. 

Mislim da ima 5 brzina, ne znam nisam išao tako daleko:lol:

Možemo i da izvučemo tu 5-tu ako nekom treba. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650

Ja čitam ovu temu samo da se slatko nasmijem - žena aždaja bljuje vatru samo dddddd u glavu, motor za trimer da pobijem korov, pecanje rafal dinamit riblja pašteta, kupanje fenol, rovac van kontrole hahahaha! Samo vi nastavite ne obraćajte pažnju na mene. :lol3::lol3::lol3:

@Bojan82 Ti si legenda majke mi. :D Sad da si mi blizu dao bih ti svoj motor na 10 dana da odmoriš dušu. :'( :ljubav:

  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez
Pre 11 sati, lakistrike95 je napisao:

Ahhaha, sta fali rikvercu? emoji848.png

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 

Ova Honda što sad postoji samo na slikama, hteo da je prodam. Zove čovek dolazi sutra. 35 000 dinara paf.Još malo pa za A2, il jaknu i čizme. 

Honda ko puška, skoro sve ispravno na njoj.

Reko da je provozam poslednji put. 

Skujem plan da odem do prodavnice s njom tu 500m.Na kasi red neki, ja uzeo koksu onu malu, dižem frku, idem preko reda časom, LADI MI SE MAŠINA NAPOLJU EEEJJ! 

Zakurblam, upali, ugasi se, kurbla visi ko baba na sisi, ili obrnuto ne sećam se. 

Odguram kući i motor i coca colu:lol:

Šta joj je?Moj analitički mozak vikne eureka. Sigurno se nešto odzubilo, i ja sad kad zaverglam još 483 puta to će opet da zakači i popravi se.Pera kojot super genije. Održavam motor:lol:Ma jok. 

Aj u drugu i na gurku. 

Gas odma , ne drži ler kad je ladan motor. 

Polete belka al u rikverc, sreća nazad otvorena vrata na garaži. 

Brz counter-counter steering, znači duplo morate, pošto idem naopako to me spašava da ne nabodem neke šamotne cigle, isplatio se YT:)vozim defanzivno, al ima previše stranih faktora. Koči, nešto ne štima!Jao magarče, koči zadnjom to je sad prednja, 90-10 ili 70-30,sve mi se pobrkalo u glavi,razlomci, glavni gradovi, Djavolja Varoš, rtanjski čaj,šiptarska ofanziva kad ozeleni. 

Žena plače od smeha na terasi gore.Deca plaču zbog nepoznatog. 

Ulazi u kuću, žena, valjda da se umije.

Ja zovem kupca da mu kažem da je motor sad nova cena, jbg malo jajarski al nisam ni ja pečurka. 

Objašnjavam da sam mu ugradio i rikverc, sad je zmija za po gradu i to košta bato. 

Nije oduševljen, razmisliće... 

 

To ti je ukratko zašto ne rikverc. 

Mašina na pola,u mom slučaju na tri polovine i na kp. 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Baš tako. Raspitivao sam se na Adv rider oko prepravke kormana na mesto sedišta i niko ništa, te skupo, strugar trt mrt i odustanem. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez
Pre 11 sati, popovich je napisao:

Ja čitam ovu temu samo da se slatko nasmijem - žena aždaja bljuje vatru samo dddddd u glavu, motor za trimer da pobijem korov, pecanje rafal dinamit riblja pašteta, kupanje fenol, rovac van kontrole hahahaha! Samo vi nastavite ne obraćajte pažnju na mene. :lol3::lol3::lol3:

@Bojan82 Ti si legenda majke mi. :D Sad da si mi blizu dao bih ti svoj motor na 10 dana da odmoriš dušu. :'( :ljubav:

Meni smešnije ovo tvoje nego sve što sam ikada napisao:)

A kad reče da bi mi dao motor na 10 dana, joj zamisli da smo komšije, ko Žika i Milan, ne zna se ko je ludji. Ja ne verujem da bi mi neko posle moje dve teme pozajmio kuglični ležaj na dva dana da stoji u kući. 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ta je Honda malo baksuzna, kao da sam je ukrao sa performansa Marine Abramovič. 

Sad će zbog njenih delova pola embeiksova i emteiksova po Srbiji da primi pelcer:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650
9 minutes ago, Bojan82 said:

Ja ne verujem da bi mi neko posle moje dve teme pozajmio kuglični ležaj na dva dana da stoji u kući. 

:lol: Ma bilo bi bez brige, novo je to batice. Ne moraš ništa da čačkaš, samo da sipaš gorivo (al' da nije neki razvodnjeni bućkuriš). :D

 

Jednom starom drugu koji bio došao u BL sa Malte na godišnji, prošle jeseni dao sam Versysa da se voza i više od 10 dana, dok sam ja bio zauzet poslom. Poslije sam mu opet dao za rođendan (e tad mu je ispao na desnu stranu ali bez neke štete :D).

Pita on pošto iznajmljivanje, ja mu kažem nemoj da me zaje*avaš. Sjedi i uživaj, vozi kol'ko ti duša ište i samo ga vrati sa punim rezervoarom - to je moja cijena. Drugarstvo ide gratis. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Kad si dobar drug.

Ja ne volim ništa što je mašina da pozajmljujem i što je komplikovanije od budaka. Sve mislim rešiće baš kod mene da se pokvari pa onda neprijatnost. A motor tek, imao sam u garaži još dva motora i vlasnici mi dali ključeve da vozim kad hoću,bio onaj skuter x9 i Thundercat. 

Obojica kao što ne voziš šta ti je, ma nisam ih ni taknuo.A može i da se prokliza pa šta onda... 

 

  • Tužan 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja