Jump to content

Moto Zajednica

Opet od babe devojku

Recommended Posts

  • Drug član, 1195 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014

Jel ti ovi trebaju

YAMBITS.CO.UK
XT600 Fork Guide Bush Kit Upper, FBS007, Fork Bushes & Kits, Miscellaneous Fork Parts, Front Fork Parts, Frame & Cycle Parts, Parts By Type, These split guide bushes fit into the lower fork legs below the fork oil seals.  Often worn which ...

 

Salju za srbiju nesto oko 3-4 funte postarina.

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Da,to i ja nalazim,to su samo gornji.Trebaju i donji.Cak ni onaj cmsnl nema donje.

Promenio član Dzejev sin

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Narucio sam za XT600E odgovaraju li ili ne idu na viljuske svejedno.Dosta mi je zajebavanja oko vila.Viljuske su iste 41mm tako da isti je to djavo najverovatnije ako nije ima da bude i kraj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Ma da bre.Sta tu milimetar pola mm ko da su oni stari sve u meru.Ima da stoje tamo de treba i da rade stagod oni vec rade.

Sad sam gledao onaj "Pobesneli Max2",sta tu,zapitas se ko njima sredjuje one motore i teflonske klizace vila,te vazdusne filtere voze po onoj pustari ko ludi,ne gase krntije.

Reko zeno,vidis ti ovo oni voze a ja i bez apokalipse ne mogu da nadjem deo za bajk!?I ne vozim!Kaze pa ne mozes naravno,kad budes u naucno fantasticnom filmu sklopices i ti onaj motor:lol:bice i delova!!!Svega.

  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

A jesi li probao da nadjes po oznaci koja je napisana na starim (ako ima, a trebalo bi da ima) na "poledjini"? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

@el classico nesto ne radi ta stranica.

Nema veze nasao sam ja te kataloge ima ih dosta.

Tu sam otkrio neke stvari,recimo liste modela na koje sve pasuje taj deo.

I sto me isto zbunilo.Ne pisu dimenzije,a ja hocu zamenski deo.

Original znam da narucim,nema tu sta,zovnes Barel i gotovo.

Recimo neki model sa liste kad potrazim na recimo wemoto kaze taj klizac ide 39x41x20 a drugi model sa iste liste daju 40x41.5x20

Izgleda da je taj deo unapredjivan i menjan i od same Yamahe,pa ima vise kataloskih brojeva za isti deo.I oni se razlikuju po mm ili pola sto znaci da je nebitno toliko.

Ja kad izmerim deo na viljusci gde leze donji klizac imam 40mm.Kad izmerim spoljnji precnik starog klizaca dobijem 42mm.Visina je 20mm.

Posto 40x42 nema,nasao sam samo neki Suzuki original koji komad kosta 45€ narucio sam 40x41.5x20 donji i 41x45x12 gornji sto je 100% tako.

Takvi su klizaci i na Yamaha XT600E i na Yamaha YZF600 Thundercat.

Znaci klizaci dimenzije su 40x41,5x20 i 41x45x12 ako nekom bude trebala ta informacija.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Ne znam,nisam gledao taj film:lol:

Ver mora se odgleda pa na kraju otkriju.I za sta sluze i dimenzije.To je vec prevelika cena da bi vozio motor,negde mora da se postavi granica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Super,stizu delovi u Srbiju a posta stupa u strajk.Al me hoce.Nema vise voznji do proleca,tropa.

Nego nebitno to,zna li iko valjaju li oni neoprenski stitnici viljuski ili je bolja klasicna harmonika?Oni neoprenski su lepsi mnogo i pise Yamaha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
Pre 12 sati, bocca_bastard je napisao:

Ne mogu dalje od carine. Bez poste nema izlaza paketa

Не блокира се рад царине. Нисам сигуран баш како све то функционише, али царина има шта да ради, не смеју да испаштају.

И неки испоручни шалтери са царине раде. Није баш да је закатанчено све.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition
On 12/4/2019 at 2:27 PM, Dzejev sin said:

Super,stizu delovi u Srbiju a posta stupa u strajk.Al me hoce.Nema vise voznji do proleca,tropa.

Nego nebitno to,zna li iko valjaju li oni neoprenski stitnici viljuski ili je bolja klasicna harmonika?Oni neoprenski su lepsi mnogo i pise Yamaha.

Ja do sad nisam uspeo da pokidam neoprenske čarape puškiranjem ali harmonike jesam.
Ja sam do sad uspeo da pokidam neoprenske čarape od 15e u šumi a harmonike koštaju mnogo više.

Čarape su lepše. Još ako su na čičak, i praktičnije su jer ne moraju da se skidaju štapovi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Ja ovdi nebi moga zamislit te bičve....

Isto ka niti mikro led žmigafce...

 

f0adf61e5d8978120ccab10255b8b425.jpg&key=bcd030f77aea8c72bcf37fef8ba87c5ea1f448cd05c0759ef16b919977cfce4a

 

 

Vozim motor, nisam bajker.

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Au sto lepo motorce,ocuvano.

I gume ciste.

Ma ja bih mogao da ih zamislim itekako,na cicak su.

Samo sto ja narucio i posle me zvali da mi kazu da nema.A zvao i za harmonike oglas,i oni prodaju a nemaju i tako dalje igranka sa nasim prodavcima.

A da narucim spolja hahhahahha pa ni viljuske ne mogu da sklopim vec nedeljama,i dok se ne okonca strajk,sto moze da traje i 2 nedelje lagano.

 

ttr3.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Hvala na komplimentu sine na džeja.

Ona se zove “Milica” 89 godište, redni broj 00900 i personalizirana je sa puno stvari:

wilbers ovjes, gpr ispuh i power chrom downpipes, 320mm prednje kočnice, rally like front maska, 2xH4 lampe na relej, scottoiler, 525 lanac i šajbe, givi kuferi i nosači istih, crash bar, centralni oslonac, alu pedala kočnice i mjenjača brzina, acerbis štitnici ruku, lsl X01 upravljač, alu bočni oslonac......

 

Neka ti netko iz njemačke donese, za par dana će oni svi polako put rodnog kraja, imaš vrimena još organiziraj nekog.

Kedo de ima sve na lageru, kupiš, daš Njemačku adresu, donesu ti doma tvoji poznanici iz njemačke.

 

 

Vozim motor, nisam bajker.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

E to je to!Nadjes sebi motor koji volis,odgovara ti i sredis ga.I onda godiste ne znaci nista.Eto,meni se ovi modeli sto se proizvode danas nista ne svidjaju,taj dizajn ni sto tih elektro cudesa.

Zato sam kupio ovaj,sta cu,takav mi ukus za motore.Sirovo.Jednostavno.Ja u tome vidim lepotu.Ja za sad vidim sebe na ovom XT-u,mada ne dugo,velika kubikaza.

A kako da mi neko donosi sad,narucio sam na stranom sajtu,vec je placeno.

Ne bih toliko klizaca da kupujem,nisu ni jeftini.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja