Jump to content

Moto Zajednica

Opet od babe devojku

Recommended Posts

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Znam drugovi znam:)

Ne panicim nista,jer sve moze da se sredi.

Evo cekam delove,nece pre srede mislim,do tada nista.

Na Wemoto ima semeringa i sve za reparaciju viljuski i kocnica.Ja kad sam tamo porucivao stizalo mi i za tri dana:aha:

Za agregat se ne sekiram,a i za delove.Imamo Elvisa,covek je kraljina:sampion:

A lik sto me zajebo za felnu,poslao mi za 70€ neku razjebanu i uzu a nece da je primi nazad,njemu svaka cast.

Poznat je on.Radi sa delovima.Sramota!

pre 54 minuta, ThePainkiller je napisao:

Ta udubljenja su tu da bi se moglo prići ključem da se odvrnu matice koje drže granu auspuha. Tako treba da bude...

Pretpostavio sam,jer vidim da ima ojacanu sredinu bas tu,i farba nije prsla.

Vile cu da repariram sam,to sam vec radio pa cu se snaci i ovaj put.

Naruceni semerinzi,prasinari,podloska.

Ulje 10ka.

Al ce da mu cucne ovaj lanac:)

Lancanici napred 15 nazad 47?Da nisam preterao?Tocak za sad 17" pozadi,malo ga spustamo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Taj za felnu, onaj prvi ili ovaj drugi, Šapčanin?

A ni za to se ne sekiraj mnogo. I ja sam bacio brdo para pogrešnim majstorima i za pogrešne delove, kad sam kupio moju bedeviju.

Jesam je platio mnogo povoljnije nego ti tvoju (za manju cifru u startu i registrovanu) ali kad su počeli da izviru problemi i zapušteni detalji...kako se uhvatim za nešto, otkriju se dve nove nevoljice...
Trenutno je dovedena u stanje da ne cigulja, ne zanosi, ne škripi i ne curi.
A ima još cela generalna da se uradi i komplet ležajevi zadnje viljuške i linkovi. Znači, najmanje još 600 evra da stučem dok je dovedem u zadovoljavajuće stanje. Trenutno mi je na sređivanju zadnji točak 17...
A do sad sam potrošio kol'ko hoćeš...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
Pre 12 sati, drumskalisica je napisao:

Ajd malo opiši taj zvuk što se čuje , odakle se čuje i kad i kako se čuje. 

Ajd da te opet pitam, možda nisi primetio . . .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

@Dzejev sinkasno je sada bilo šta da kažem, ali trebao si da dođeš da vidiš onaj motor koji sam ti pogledao. U mnogo boljem stanju je od ovog, a i oborili bi mu cenu, već sam ga bio pripremio za to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Da... i meni bi glupo da trazim tih nekih 1200 koliko mislim moj motor vredi. Reko' cuti i ne razmisljaj o prodaji, jer cim se motor da u oglas,vise nije to to.

Laganica samo, sredice se i Jamaha tokom zime. Bice to dobar motor, vazno je da ti se enduro fazon svidja. Tamo gde si trebalo bi da ima lepih terena da malo teras dok ne polozis. Srecno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf
Pre sat vremena, drtommy je napisao:

@Dzejev sinkasno je sada bilo šta da kažem, ali trebao si da dođeš da vidiš onaj motor koji sam ti pogledao. U mnogo boljem stanju je od ovog, a i oborili bi mu cenu, već sam ga bio pripremio za to

Jeste doktore,u pravu ste.Ali opet nekako je neka strast odnela pobedu nad razumom.

Secam se tamo 2015 kad mi djavo usadi ideju motor,ne znam kako,i cackajuci internet naidjem na forum.

Citao sam bez da sam clan do 2016 mislim,uclanio se i zarazio nacisto.

Nije se imalo para a zelja ludacka.

Odem i kupim sta sam mogao,motor za 450€.Delovao mi je lep kompromis,a plasio se i motora,kako cu ja to,vozio kao dete nekog Tomosa jedno leto.Mala Honda mi izgledala kao zgrada:)U oglasu pise komplet restauriran:)Koliki tockovi...

Jos tad 2015 kad pozeleh motor zaljubih se preko slika na internetu i YT snimaka u 2KF.Taj izgled,ima nesto.Mozda jer sam i gledao neke motore po oglasima do 1500€.

Ma nije,tu ima nesto drugo...

Zato sam ipak kupio ovaj.Zato je ipak otpao DR,jer to bi bilo kupi taj i vozi dok ne naidje 2KF ili XR sto znaci svejedno bi opet dosao na ovu sad pricu:)

Vama beskrajno hvala i izvinjenje sto sam vas angazovao.Ali uzeo bi ver ja taj DR nego baci se kocka i ispade ova ponuda niotkuda.

Pre 1 sat, drumskalisica je napisao:

Ajd da te opet pitam, možda nisi primetio . . .

Treca brzina huci,bukvalno.Skroz se promeni zvuk motora,bas bas primetno.Taj motor nije tih,to ni ne ocekujem,al recimo u trecoj bas ima cudan zvuk,promena ja jako ocigledna.Prebacim u 4 navrnem gas on samo sapuce.5 brzina isto,tisina u odnosu na trecu.

Ne izbacuje ni iz jedne brzine,salta lepo i lako,neutral nadjem kad pozelim.Sam agregat ne dimi ni trunku.Kao da ide na vodu.

Po meni menjac.Treca.Lezaj il sta vec ne znam.

Pre sat vremena, malitomic je napisao:

Da... i meni bi glupo da trazim tih nekih 1200 koliko mislim moj motor vredi. Reko' cuti i ne razmisljaj o prodaji, jer cim se motor da u oglas,vise nije to to.

Laganica samo, sredice se i Jamaha tokom zime. Bice to dobar motor, vazno je da ti se enduro fazon svidja. Tamo gde si trebalo bi da ima lepih terena da malo teras dok ne polozis. Srecno

U ima dobar teren tu blizu brdski,a lagan of preko puta,Pancevacka strana uz Dunav.Levo do panceva,desno do Kovina.To sam imao na umu.Za uzivancije i trening kao pocetnik puna kapa:)

Tu sam se i prosuo prvi put kad sam od MBX-a trazio da bude enduro.Nabo sam rupu sa 60,sve se zacrnelo u sekundi:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

A prodajem ovu Hondu da nadomestim malo troskove oko Yamahe.

Ljudi moji koji likovi mene cimaju.Pa to je cirkus.Aj onaj sa mangulicama taj je jos i zanimljiv.

Al likovi koji me cimaju po celi dan ispituju neke gluposti,tipa kako da upali,kazem da je 2t pitaju koliko ulja trosi i ostalo pa na kraju da im ja dovezem motor na adresu da pogledaju,pa da saljem Bexom bez da ga vide.

Onda ima onih moze malo cena dole,reko moze za 35 000 dinara,odgovor je jel moze za 30 itd.

Da se ubije covek od muke.

Aman ne saljem Bexom ako nisi video motor,onaj Bex ima da preuzme motor a doveze krntiju pa posle ja prevarant.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf
Pre 3 sati, lord_oblivion je napisao:

Taj za felnu, onaj prvi ili ovaj drugi, Šapčanin?

A ni za to se ne sekiraj mnogo. I ja sam bacio brdo para pogrešnim majstorima i za pogrešne delove, kad sam kupio moju bedeviju.

Jesam je platio mnogo povoljnije nego ti tvoju (za manju cifru u startu i registrovanu) ali kad su počeli da izviru problemi i zapušteni detalji...kako se uhvatim za nešto, otkriju se dve nove nevoljice...
Trenutno je dovedena u stanje da ne cigulja, ne zanosi, ne škripi i ne curi.
A ima još cela generalna da se uradi i komplet ležajevi zadnje viljuške i linkovi. Znači, najmanje još 600 evra da stučem dok je dovedem u zadovoljavajuće stanje. Trenutno mi je na sređivanju zadnji točak 17...
A do sad sam potrošio kol'ko hoćeš...

Nisam video da si menjao post.

Bas si me oraspolozio dodatno:)

E tako i ja,sta god skines otkrijes dva nova djavola.Ovde fali sraf,tamo isto.

Ovde lik nesto zbudzio...Visi izolir traka.

Racun samo raste.

Naslaga blata ima bukvalno svuda.

Ma ispod svake matice i na svakom srafu skoreno blato.

Znaci video je ovaj terena opasno.

Al aj ti to vidi dok ne skines plastike i jos ponesto.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Ček, ti si onu hondicu raspadnutu platio 450e, a sad je dajes za 250e potpuno sredjenu. Stvarno si kralj.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Imas na KP,na PA i na FB.

Ustvari nema vise na FB jer sam posumnjao da ovi sa mangulicama i ostalim predlozima dolaze mahom odatle

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
18 minutes ago, Dzejev sin said:

Imas na KP,na PA i na FB.

Ustvari nema vise na FB jer sam posumnjao da ovi sa mangulicama i ostalim predlozima dolaze mahom odatle

Ja ne mogu da pronadjem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
7 minutes ago, Bigor said:

Ja ne mogu da pronadjem

Pa prestani da kucas BMX! 

MBX se zove model :D

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Posto sad imam dve zadnje felne viska,dajte molim vas neki kontakt gde da odnesem ove dve pozlacene da mi naprave jednu da valja,nek vade zice i presadjuju s jednog na drugi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Zamoli djuntu, mnogo je lepsa sa did nego sa sivim tockovima.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Uzmi sam pa raspleti I zapleti kako ti odgovara, a njemu odnesi da ti naspanuje kako treba. Naravno lepo ga zamoli uz jednu gurmansku iz komsiluka;). Ujedno ces da naucis da samostalno menjas unutrasnje gume, a to je bitna stvar kod svakog endurasa

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Evo je tema! :D

Ako šta mogu pomoći, reci na vreme, da se sklonim :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Sad mi je jasno sto Djunta nece ovo da radi,pa to je ludilo.Svaki,ali svaki sraf na felni se raspada od rdje i nijedan nema citav.

Reparacija tocka zapoceta.Na moj nacin!

1573310533005823487459.jpg

Brusilica mama

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja