Jump to content

Moto Zajednica

Eicma2019

Recommended Posts

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05
Pre 2 sati, pronto je napisao:

Video sam fotke i onog 900xr....koji je valjda F.

Pa ono je strašno...kinezi imaju lepše skutere.

Nemci i dizajn ne ide u istoj rečenici :lol3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Nijmegen
  • Motocikl: R850R / R1200GS

#grafiago

Z H2 Hypernaked već je predstavljen na Sajmu automobila u Tokiju u listopadu, ali Z H2 Hypernaked prvi put prikazan u Europi na EICMA i sve će oči biti uprte u ovaj vodeći stroj svojim Sugomi stilom, LED rasvjetom, novim kosturom, Brembo čeljusti,  elektroniska podrška u vožnji i jedinstveni Supercharged motor sa 200 KS i 137 Nm.

Široko priznati Kawasaki Z900 apsolutni je kralj u segmentu Naked u potpunosti će se obnoviti 2020. godine. Osim novih izgleda i mnogih tehničkih stvari, Z900 ima TFT ekran, kontrolu vuče, različite načine napajanja i LED osvjetljenje svuda oko sebe.

Z650 s pravom može graditi na svojoj ogromnoj popularnosti kao naj svestraniji paket u svom segmentu. Osim novog dizajna, Z650 dobija više okretnog momenta,  TFT ekran sa povezivanjem Smartphone-a i LED osvjetljenjem. Novi Z650 najkompletniji je motor u svojoj klasi!

Osim Z650, Ninja 650 je također potpuno redizajniran za 2020. Ninja 650 zadržava koncept „zabava, stil, easy“ svog prethodnika i kombinira sportske performanse s svakodnevnom upotrebom te ima iste motore ažuriranja kao Z650 za više okretnog momenta, ali i rafiniranog dizajna, prelijep TFT ekran sa povezivanjem pametnih telefona i LED osvjetljenjem. Popularni Ninja 650 spreman za budućnost.

Sport ili Tour? Novi Ninja 1000SX četvrta je generacija osnivača modernog segmenta Sport Touring. Uz sve inovacije motora i dinamičniji stil, Ninja 1000SX za 2020. godinu nudi više udobnosti, tempomat, brzi pomak, integrirane načine vožnje i TFT ekran. Sport i Touring; 2020 Ninja 1000SX uistinu je sportski stroj i putnički motor u jednom.

I konačno, ali ne najmanje bitno, W800 Street i W800 CAFE predstavljeni prošle godine za 2020. godinu bit će dopunjeni novim W800, što znači da se W obitelj sada sastoji od tri modela. W800 porodicu čini kompletnom. W800 sa svojim 35 kW, zračnim hlađenim blokom motora od 773 kubika s koningsas je ikona u svijetu motocikala i idirektan link sa originalnom W1 iz 1966. godine. (ove informacije crpim sa Kawasaki stranice)

R0012079.JPG

R0012082.JPG

R0012085.JPG

R0012088.JPG

R0012091.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Mnogo je lep Z900, šteta što ima dimenzije za patuljke. Ja volim nejkede ali niko ne pravi veliki najked kao XJR1300, GSX1400, itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 622 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: mali Versys prodat, u potrazi za sledecim

Japancima je Z900 verovatno povelik. :)
Z900 mi se svidja zbog onih ostrih linija i "namunjenog" stava gde je sve nekako nagurano ka napred. Svidja mi se i zbog 4 cilindra i odsustva elektricnih pomagala na motoru.
Ali to je trend, pa se i Kawa potrudila izgleda da ga opremi kontrolom proklizavanja, ubrzavanja, propinjanja i ostalih drangulija.

 

(mali) Versys su izgleda ostavili za neku drugu priliku, ali gledajuci sta su uradili sa Z650 za ocekivati je da ce to sacekati i njega. TFT ekran, LED rasveta i malo drugacije linije prednjeg dela.

 

Hvala @Dejan71

 

A onaj detalj sa plavim stapovima viljuske, Shova cilindrom, Brembo celjustima... :takoje:   Je l to izlozen wsbk model?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Nijmegen
  • Motocikl: R850R / R1200GS
1 hour ago, srbac said:

Nemci i dizajn ne ide u istoj rečenici :lol3:

Slazem se, Italijani su tu neuporeduvo bolji... i sto se tice prezentacije i dizajna samih motora.

Mada i oni ponekad znaju pretjerati.... 

R0012027.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S
pre 52 minuta, Bane je je napisao:

Kawasaki kupio 49,9% Bimote.

Proizvodnja ostaje u Rimini.

Odavno nisam čuo za Bimotu... Koliko znam ranije su koristili Suzukijeve agregate... Kakva je sad filozofija firme?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Nijmegen
  • Motocikl: R850R / R1200GS
Just now, DonToni said:

Odavno nisam čuo za Bimotu... Koliko znam ranije su koristili Suzukijeve agregate... Kakva je sad filozofija firme?

filozofija je da su skupi.... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 622 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: mali Versys prodat, u potrazi za sledecim
Pre 2 sati, Motorcyclist je napisao:

 

Ninju 250r sa 4 cilindra.

 

 

Da, cuo sam za malu Ninju i za novi 1000SX.

 

Pre 1 sat, Dejan71 je napisao:

filozofija je da su skupi.... :)

Filozofija je i da su vrlo ekskluzivni sa izuzetno specificnim resenjima. Vidi se na snimku njihovo vesanje npr kako nema veze sa klasikom koja se koristi. Sad jos H2 masina unutra... :ooo:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova
On 5.11.2019. at 19:28, Dejan71 je napisao:

BMW standardni dosadnu,

slično je opisao klarkson na testu bmw 5 pre jedno 15 godina.Kaže ,,bmw je ko direktor pošte u Berlinu,sve radi skoro savršeno ali bože ,kome ta dosada  treba,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Nijmegen
  • Motocikl: R850R / R1200GS
9 hours ago, sasa ns 1 said:

slično je opisao klarkson na testu bmw 5 pre jedno 15 godina.Kaže ,,bmw je ko direktor pošte u Berlinu,sve radi skoro savršeno ali bože ,kome ta dosada  treba,,

u principu treba svima koji voze mnogo kilometara.... ali da je uzbudljivo...., nije bas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre 15 sati, Dejan71 je napisao:

u principu treba svima koji voze mnogo kilometara.... ali da je uzbudljivo...., nije bas.

Ko vozi mnogo kilometara, bolju su mu izbor japanci. Ali ajd neka bude da nemci vaze za pouzdane, da se ne rusi snesko belic. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Sudbo kleta, mi cemo nesto sa ovog sajma zakaciti najranije za deceniju. Do tada mozemo da analiziramo sa fizicke i vremenske distance :Mina:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
On 11/5/2019 at 8:35 PM, drs said:

.a i rundava je vrlo zanimljiva ; njen enduro kljun prati dizajnerske linije motora a divlja griva naglašava osećaj slobode. Pogođena kombinacija  :rolleyes:

 

 

R0012029.jpg.9274e5fa405968b83afe79968943b9f8.jpg

 

Ne zamerite, al' ne odoleh da primetim  :D

 

Danas naleteh na "rundavu" i setih se tvog komentara, samo za tebe :)

 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS
On 6.11.2019. at 23:27, sasa ns 1 je napisao:

slično je opisao klarkson na testu bmw 5 pre jedno 15 godina.Kaže ,,bmw je ko direktor pošte u Berlinu,sve radi skoro savršeno ali bože ,kome ta dosada  treba,,

Pa nebih se slozio  sa konstatacijom......radi skoro sve savrseno....Naime BMW je  jedini proizvodjac u poslednjih 5 godina sa najvecim OPOZIVOM zbog fabrickih propusta u konstrukciji ...sto se tice komentara za Italijane  pa mislim da oni kada dizajniraju mogao bi zbog dizajna i govno da kupim od njih .nenadmasni su u svetu po tom pitanju i to stoji..ali im je odavno kvalitet  zavrsne obrade na jako niskom nivou....NE GOVORIM O POUZDANOSTI vec o zavrsnoj obradi ;)Guzzi i Kawva Z900 malo vade stvar u nadolazecoj plimi nakaza  motora ali i dizajnera....pocelo je gubiti draz ali i  smisao ...:popovanje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S
2 hours ago, yogibear said:

Danas naleteh na "rundavu" i setih se tvog komentara, samo za tebe :)

 

 :takoje:   :jee1:   :care:  

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova
12 hours ago, yogibear said:

Danas naleteh na "rundavu" i setih se tvog komentara, samo za tebe :)

 

 

-Video da ga gleda da snima
- Spustio kameru kao snima motor
- Video da ne vredi..oh fuck it
- Vratio kameru gore :sampion:

  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja