Jump to content

Moto Zajednica

Kojeg Advenčera izabrati ???

Recommended Posts

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM LC4 640 Pegaz

 

23 hours ago, СајберГастарбајтер said:

Super je. Jel' imas tockove i za enduro, da menjas, ili je samo u supermoto verziji?

nemam, iskreno za sada ostajem na ovome... možda u budućnosti nabavim i enduro točkove ali za sada je supermoto. Kao što sam i rekao, 90% će biti gradska vožnja a 10% po makadamu itd.. kontam da mogu da se provučem i sa ovim točkovima.

Hvala svima na podršci! niste ni svesni koliko zapravo pomažete sa sugestijama, pogotovo nama mladim-neiskusnim vozačima. JOŠ JEDNOM HVALA SVIMA :)

 

On 3/19/2020 at 2:47 PM, vava said:

Sa srecom! Ako nekada budem imao uslova za vise motora ovo ce biti jedan. I znao sam da ces da kupis nesto sto nema veze sa temom.

P.s. Nije baš da nije bilo priče o KTM-u samo se on kretao u senci i iskusno čekao trenutak da isplovi na svetlost dana :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Jes da sam navijao za 690, ali ovo je bombona, a kako si napisao vidim nasli ste se. Videces vise ovo zadovoljstva pruza nego one druge opcije o kojima si razmisljao

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

@Aleksandar-Shark    Sad napisi nesto u  temi supermoto, da bude na pravom mestu. :)

 

Inace ta zver sto si uzeo moze i po makadamu, samo mora da se pazi na gas, jer motor cupa ko lud. Mislim ako si dobar ili ako nisi, a uvezbas se, mozes super da driftujes. I ne zaboravi da na sve srafove stavis Loctite. :takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja