Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia rs 125 2007 do 2012

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Va
  • Motocikl: Apn 6

Pozdrav,planiram kupiti apriliu rs 125 2t od 2007 do 2012.Interesuju me vasa iskustva.Kolika je potrosnja kakva je za odrzavanje i jel moze sa a1.Nasao sam u nemackoj par dobrih primeraka sa blokadom na 11kw.Da li bolokada moze da se skine i dali bih imao problema sa tehnicikim?I kako bih izgledao na njoj sa 194 cm.Koja je realna cena ja sam mislo nesto  oko 2 da kosta tamo.Ili kle 500 pa da cekam jos 2 ipo godine.Imam malo iskustva sa atx.apn6 i probao africu 750 . Unalred hvala!I koliko realne snage ima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Va
  • Motocikl: Apn 6

Pa to sam i ja mislio,e sad koja 125 je dobra u toj kategoriji neki sport ili enduro(nista drugo me ne interesuje).:)Da li je dobar varadero ili neki kmx,dt sta gledati ili kupiti kle 500 pa sacekati 2 godine.

Jel ima neko sliku kako izgleda na sportu  od 125(da je moje visine i da nije na cbr )?

Koji je vas savet?

(molim sve iskusnije bajkere da daju misljenje.)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Aprilia rs 125 2007

Pozdrav, imam rs 125 07 god vec duze vreme.

Da, ima snage, i vecito trazi obrtaje. Mozes da se spakujes na nju. Trosi od 6 do 12 litara, i dodaj cenu ulja koje potrosi (260grama po rezervoaru, a litar sintetickog ulja kosta od 1600 do 2400 dinara). Blokade se skidaju veoma lako, cak i neko ko nema nikakvog iskustva moze to da uradi, ima na stranim sajtovima korak po korak kako da se skine. Odrzavanje je dosta skupo. Ako te zanima jos nesto pitaj. :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Va
  • Motocikl: Apn 6

Pa sad nisam sigran da li da uzmem kle 500 ili rs 125(sta ce cale da dozvoli posto smo obojica visoki i on ne voli sport motore),hocu li sa rs 125 imati problem ako skinem blokadu?Kolika je cena klipa i potorosnog materijala ?Na koliko se radi generalka?Kako se motor ponasa u krivinama (koliko je povozan)?Cuo sam da na motor dosta utice koliko je puta menjan klip.I ima li u Srbiji koji sa 11kw?(sa realnom cenom)

hvala puno Nenadrs125:)

Imas li koju sliku sa motorm(koje si visine)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Aprilia rs 125 2007

Neces, jer na tehnickom pregledu motor ne stavljaju ma valjke da bi utvrdili snagu motora. Klip je oko 100 evra, klipnjaca 120 sa zamenom iste, ako budes uzimao, izbegavaj motore koji imaju uradjenu hilznu. Generalna zavisi, ali pozeljno je da na svakih 10k izmeris i zamenis klip, eventualno klipnjacu. Utice jedino ako je klip zamenjen neodgovarajucim, tj nije po dimenzijama cilindra. Motor lezi super i povozan je dosta, po tome je i poznat. Ja sam malo nizi 170 i nesto malo, decko od kog sam uzeo je 190 visok i vozio je. Ukucaj u google bike ergonomics i izacice ti sajt prvi i udji imas da izaberes model motora ukucas svoju visinu i mozes da vidis od prilike kako bi sedeo na motoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Va
  • Motocikl: Apn 6

Dosta me buni ispade da mi kolena udaraju u laktove.Da li moze neko da posalje sliku koje slicne visine puno bi mi znacilo.(da znam dal uposte da gledan rs ili da izmem kle 500)Hvala na odgovoru

 

Screenshot_20191103-193236_Samsung Internet.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Aprilia rs 125 2007

Ovaj inseam nije ni meni bas jasan. Nije ovo precizno. Jednostavno moras da sednes i da vidis. Ili ako ima neko tvoje visine da je probao. Tu ti ne mpgu pomoci :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja