Jump to content

Moto Zajednica

Mercedes S Klasa 2008 (3.0 dizel)

Recommended Posts

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Dizajn mu je iz osamdesetih. Ovde su još uvek hteli da zadrže kult solidnog volana, pa su mu stavili komande da ga modernizuju. Mahagoni... Ideja luksuza pre 50 godina. Ovo je za nekoga ko drži pečenjaru, pa ga krenulo otvorio i kafanu, a baba mu je invalid pa može na nju. Meni ovo ružno, spolja i nekako, ali unutra... Ne znam kako neko može da da prednost volanu od FAP-a u odnosu na manji, kožni. Nekako zaista deluje zastarelo. Dok se to za Ferrari npr. ne bi moglo reći. 

  • Sviđa mi se 4
  • Zbunjen 1
  • Tužan 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE
To isto kazu za Alfu Delta Integrale. Samo cikice koje to pricaju su malo drugaciji tip
Koja je to alfa???

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
Dizajn mu je iz osamdesetih. Ovde su još uvek hteli da zadrže kult solidnog volana, pa su mu stavili komande da ga modernizuju. Mahagoni... Ideja luksuza pre 50 godina. Ovo je za nekoga ko drži pečenjaru, pa ga krenulo otvorio i kafanu, a baba mu je invalid pa može na nju. Meni ovo ružno, spolja i nekako, ali unutra... Ne znam kako neko može da da prednost volanu od FAP-a u odnosu na manji, kožni. Nekako zaista deluje zastarelo. Dok se to za Ferrari npr. ne bi moglo reći. 



Aj matere ti prezentiraju nam svoj vozni park.
Vidim sve pucaš od mudrosti.

PS
Zemo ne daj se....


Vozim motor, nisam bajker.
  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre sat vremena, WoodyRider je napisao:

Nije. Ali kad probaš, shvatiš svašta. 

Lepota je u oku posmatraca.100 000 redza:takoje:...servisi pravi podvig...finansijski.:takoje:Pa kome se svidja,zasto da ne.Jak auto,za duza putovanja...:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd
9 minutes ago, el classico said:

 

 


Aj matere ti prezentiraju nam svoj vozni park.
Vidim sve pucaš od mudrosti.

PS
Zemo ne daj se....


Vozim motor, nisam bajker.

 

 

Ja vozim Hondu. Što, hoćeš da kupiš? Cijena, prava sitnica... 

 

Slažem se, o ukusima ne vredi raspravljati. Siguran sam da postoji značajan broj nekadašnjih vozača Golfa koji su danas finansijski zreli za ovaj auto, te sebi mogu ispuniti davno snivanu želju. 

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre 1 sat, Jupiter je napisao:

Nekako zaista deluje zastarelo.

Cini ti se samo, mozda zbog drugog prijemnika na gepeku, zavrsetka auspuha u visokom sjaju (w123 style) i nedostatku folija na stopaljkama. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L
Pre 6 sati, X8 Vračar je napisao:

12 godina star auto za duža putovanja? Zaista?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 

A zašto da ne ? Ovaj auto sa 160.000 km je maltene nov, moj brat ima Mercedesa 15 godina starog sa 600.000 km na satu, letos je bio do CH sa porodicom njime bez problema, često ide za Grčku, nikad problem. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Auto svakako nije za ovo podneblje. Skupa registracija ,skup servis,losa infrastruktura da bi se vozio po gradu,prosecan Srbin ne putuje mnogo kolima i ne ide cesto na odmore da bi ga koristio u prave svrhe... Meni je ta mecka lepa spolja, unutra je luksuzna sta ima da bude lepa. Ko nije vozio mecku (ja jesam) nema percepciju da je to drugaciji osecaj od ostalih kola. Mozes slobodno da zakljucas oglas na ovom forumu ga sigurno neces prodati, ja nikada na njemu ni motor nisam prodao (ne zalim se, nego kazem). Ovo bi se lakse prodalo u Albaniji na Kosovu ili Pazar ,tamo je mečka daleko najčešći auto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Pa trebalo je u startu zaključati komentare ipak je ovo oglas a ne debata šta se kome svidja i šta ko misli da zna.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 422 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Ova S klasa je jedna od najlepsih, preporucujem je svakom ko zeli da je ima. Nadam se da ce se lako prodati.S klasa je neprikosnovena za ljubitelje koji mogu da priuste to zadovoljstvo i nimalo skupo odrzavanje.

 

Za razliku od nas na zapadu zna ko sta vozi i zasto. Ako nisi u stanju da izdvojis bezbolno za 4 nove gume u svako doba godine onda si pogresio klasu automobila koju vozis.

 

Iz svog licnog iskustva sa E klasom kupljenom od nemacke ambasade sa 160,000 km  potvrdio sam da:

"Mercedes je kao jahta. Naj srecniji si tog dana kad ga kupis i na dan kad ga prodas!"

Jedva sam ga kupio za 9500€ na aukciji, a zatim: nakon silnih decijih bolesti i lekova u vrednosti od 2000 €, duugoo sam cekao da ga neko uzme i to za 4500€ posle samo 2 godine uzivanja u voznji. Ni sa jednom markom od 18 automobila koje sam imao nisam vise vremena proveo  u servisu. Mercedesi nikad nisu bili jeftiniji. Za dobru 123 iz 1984 sad mozes da kupis dve buljave.

Od W124 na ovamo Mercedes se nije potrudio da odrzi renome kao dobar polovnjak.

 

Izvinjavam se na offu.

 

Srecna prodaja!

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

samo ću reći ovo... kiselo je groždje..... 

da imam para čuli bi se i u minut i po napravili posao .... 

ako ti je registracija vozila stavka u životu nemaš šta da gledaš premium segment premium brenda...

prosto nije snajka paradajz skup već si se ti snajka loše udala.... 

 

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra
A zašto da ne ? Ovaj auto sa 160.000 km je maltene nov, moj brat ima Mercedesa 15 godina starog sa 600.000 km na satu, letos je bio do CH sa porodicom njime bez problema, često ide za Grčku, nikad problem. 
Ne kažem da ne može. Išli su oni momci i Yugom u Mongoliju i Afriku.
Ako mogu da biram, pre bi putovao sa novim rent a car Golfom sa sitnom kilometražom.
Sa druge strane, ko zaista vozi premijum segment, nije mu velika stavka da svake 2 godine kupi novu S klasu.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Tipa ja ću espreso i limunadu predvidivo? 

 

7 hours ago, punisa 16 said:

Ko nije vozio mecku (ja jesam) nema percepciju da je to drugaciji osecaj od ostalih kola.

Jesam i ja, jednako luksuznu kao ova za taj trenutak. Zatvoriš vrata kao u sobu da uđeš, sedneš u fotelju ispred tebe kamionski volan, kad namotaš pun prednji kraj se pomeri pola metra u stranu. Znaće neki mehaničar kako se ta pojava zove. Nemačka reč. To je uglavnom to što se tiče osećaja, i to jeste nešto što bih ja očekivao od ovog auta.

 

A ja bih još očekivao i kvarove i skupo održavanje (jer je tako bilo i u mom slučaju) koji ne bi bili u ravni sa početnom cenom vozila, a naročito ne sa očekivanim nivoom luksuza pa čak i starošću automobila. Plaćen skupo, skupo održavanje, luksuz onako, zastareo. Ne ide jedno sa drugim. 

 

Što se tiče samog oglasa, nemam pojma u kakvom je stanju auto i neću da prejudiciram, da je pravi gastarbajterski jeste sedneš u njega i pređeš 2.000 km. Svaka roba ima svog kupca, tako da ovo lagano može da ode nekom Šiptaru u CH koji će takođe njim dolaziti kući. 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6713 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Gde je tebi firma, trange frange kombinacija, starleta, položaj u političkom društvu? Jel ti je bezbednost ugrožena pa ti treba auto koji može da prođe kroz drugi auto? Ne ispunjavaš uslove. Vozi Passata B5 pumpa dizna. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Ovaj oglas nije ni postavljen za mene i meni slične.

On je postavljen za one koji imaju takva novčana primanja da im registracija i održavanje nisu neki veći problem.

A takvih, hvala bogu ima.

Kad je oglas postavljen, pročitao sam naslov i nisam ga ni otvorio. Znam ko sam i koje su mi mogućnosti i potrebe i ne gubim vreme na nešto što ne spada u krug mog interesovanja.

Sad otvorih da vidim šta se to prodaje, šta je to izazvalo toliko interesovanje forumaša te je otišlo ovom brzinom na treću stranu.

I vidim da ste rešili da potpuno ugušite oglašavanje na ovom forumu.

Uskoro niko neće smeti da postavi oglas jer će ga ovde sačekati grupa procenitelja i izvređati i njega i njegov ukus i vrednost i kvalitet predmeta koji prodaje.

Ljudi, ukusi su nam različiti kao i mogućnosti.

Za nekoga je ovo divan auto, skoro pa nov, za nekoga ružna matora kršina, ali to su naša lična mišljenja i bilo bi, ako ništa drugo, bar kolegijalno da ih zadržimo za sebe.

Kolegi želim sretnu prodaju a nekom drugom sretniku, sretnu kupovinu i da obojica dugo budu zadovoljni.

 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 17

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

@jasminko VIR po ovome sto si napisao zakljucujem da nisi bas posecivao forum skoro :)

 

Prvo oglasi na forumu odavno ne sluze da bi se nesto kupilo ili prodalo vec izgledaju kao iznosenje misljenja o predmetu kupovine ili prodaje (uglavnom). 

 

Drugo dosta licnog obracanja u ovoj ili bilo kojoj drugoj temi vuce korene iz potpuno drugih tema i vremena gde su se forumasi na neki nacin sukobili pa se taj nazovi sukob prenosi iz teme u temu 

 

Trece ako kompletno urednistvo nije registrovalo evo ja cu da skrenem paznju a vi proverite, odavno je odnos postova opste teme vs. ostale (motoraske) teme bar 10:1 te odatle i krece ono sto sam naveo pod dva. 

 

I sam sam ucesnik u svemu da neko ne pomisli da ne vidim sebe

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja