Jump to content

Moto Zajednica

Licitacija IXS mash letnje jakne

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 8 minuta, dvlns je napisao:

Ne bih da zvucim kako ne treba ali ako je licitacija onda je glupo da pisete neke cene iz nekih PP. Ako vec ne moze ovde svako da pise onda postavite u akcije motociklista ili negde gde svi mogu da pisu

Neke kolege zele da budu anonimne,nemojmo ovde kvariti nesto lepo.Nema veze,ko i odakle,vazno da se skupe pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5733 postova

@sashac ne umanjujem humani gest ni tvoj niti kupca samo kazem da je mozda neko od kolega zaista zeleo da izlicitira za sebe jaknu jer mu treba a dopada mu se i tvoj gest koji je svakako plemenit.

 

Krecem od pretpostavke da si to uradio kako bi podstakao i druge da razmisljaju drustveno odgovorno a ne da bi sebe reklamirao. Kao bonus na sve ide i da neko kupi sebi stvar koja mu treba na jedan lep nacin. 

 

Svaka cast kolegi i postujem zelju da bude anoniman i verovatno anonimno uplacije humanitarnu pomoc kad god moze ali iz mog ugla to nije pravi smisao ovakvih licitacija 

 

Ja napisao sta mislim a ne zato da bih umanjio bilo ciju aktivnost

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2723 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Dodacu neke opreme ako nadjem, ali za sad cu da ponudim sledece:

Komplet servis, zamena lanca i lancanika, sihronizacija (karbovi/ubrizgavanje) ciscenje istih, 

Servis kocnica, prednjih vila, zamena lezajeva... 

Sta god da treba od odrzavanja! 

Platite delove, a ruke radim POTPUNO BESPLATNO, ali da se u ime toga uplati novac. 

Nebitno sta se radi. 

Napisite sta treba, ja vam u PP napisem delove i cenu (a moze i javno) a za ruke ne uzmem ni dinara. Jos cu da platim pice i klopu! 

Aki ima i nesto sto nisam napisao, uradicu za dzabe, samo se javite!!! 

Za dobrotvorne svrhe sam spreman da radim dan i noc! 

Mozda je cudno, ali takav sam... 

Znaci, delove platite, a za ruke, nebitno koliko bi trebalo, uplatnica na bilo koji iznos, ja radim! 

 

  • Sviđa mi se 7
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ma moja aktivnost i zelja da pomognem je nebitna,sve drugo je nebitno.Ovo nije klasicna licitacija.Ovde humani ljudi daju svoj prilog,makar im stvar sa licitacije ni ne treba,kao sto je slucaj za moju jaknu(bice poklonjena trecem licu sa njegove strane)Ovde se ne radi o borbi za stvar,vec za nasu decicu iz Sremcice.Uzmi licitiraj nesto,ili postavi neku stvar.Mi svi smo ovde totalno nebitni.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5733 postova

Ok ne razumete moj stav a ako krenem da ga objasnjavam preti mi da budem jos losije shvacen i okarakterisan. 

 

Neko od urednika je razumeo i prebacio temu u akcije motociklista na cemu sam zahvalan

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2723 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

P. S. HVALA ljudima koji su spremni da se odreknu svoga zarad dobrobiti drugih. 

Obecavam vam svima:

Ko god da dodje kod mene, za bilo sta, a da je jedan od onih koji se trude da doprinesu humanitarnim akcijama na bilo koji nacin, bilo sa foruma bilo van njega, necu jednog dinara naplatiti svoje usluge! Obecavam i stojim iza toga! Dokle sam god ziv! 

Ne zaradjujem da imam viska, niti sam u mogucnosti da uplacujem nela ozbiljnija sredstva za pomoc, ali cu dok postojim da na sve nacine koje mogu, doprinosim ljudima kojima je pomoc potrebna! 

P. P. S. Ako neko dozivljava ovo kao promovisanje mene na bilo koji nacin, molim da pita nekog ko me licno poznaje, pa zatim donese sud. 

Poslednje ali najbitnije:

Na Svetu Petku i rodjendan pokojnog oca, molim ljude da ne zloupotrebljavaju tudju dobrotu i nadam se da ovakva vrsta pomoci u skorijoj buducnosti nece trebati, te da ce ljudi moci sami da se izbore. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5733 postova

@abarth_maniac ne znam da li si negde protumacio da ja zloupotrebljavam tudju dobrotu ako jesi onda imamo ozbiljan problem u komunikaciji.

 

Ako je cilj samo i iskljucivo pomoc ugrozenima bez pokusaja budjenja svesti u okviru zajednice to moze da se uradi i bez pisanja ovde. 

 

Ja upravo mislim da je najveci benefit ovakvih aktivnosti budjenje sto vise ljudi da preduzmu nesto a ne bilo koja pojedinacna suma novca sve da je i 5000 eur. 

 

Ideja mi je skroz ok da u okviru jedne zajednice ljudi koji imaju stvari koje im ne trebaju te iste stvari ponude nekom kome trebaju a da od toga korist imaju oni kojima najvise treba. 

 

Mozes ti da kazes da ces od svakog treceg servisa zaradu da uplatis za pomoc i bices plemenit ali neces podstaci mene da i ja razmisljam isto ukoliko to ne napises. Ja to ne gledam kao licnu promociju nego kao apel svima da uzmu u svoje ruke makar deo problema drustva i da urade nesto po tom pitanju. 

 

Pregazih svoje da se necu objasnjavati a ujedno sam i zazalio sto sam napisao svoje misljenje uopste

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Dvins,brate,razumem sta hoces da kazes.I nisi u krivu.Ali to je sad ovde nebitno.Ti si nebitan,ja sam nebitan,Abarth i svi drugi koji zele da pomognu su nebitni.Bitno je da se pomogne deci.Imaju oni ko o njima brine,ali i mi treba da pomognemo bez mnogo razgovora.Ovde su stvari jasne...stavis stvar ili uslugu,novac od toga uplatimo decici.I to je sve.:takoje:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2723 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre 3 sati, dvlns je napisao:

@abarth_maniac ne znam da li si negde protumacio da ja zloupotrebljavam tudju dobrotu ako jesi onda imamo ozbiljan problem u komunikaciji.

 

Ako je cilj samo i iskljucivo pomoc ugrozenima bez pokusaja budjenja svesti u okviru zajednice to moze da se uradi i bez pisanja ovde. 

 

Ja upravo mislim da je najveci benefit ovakvih aktivnosti budjenje sto vise ljudi da preduzmu nesto a ne bilo koja pojedinacna suma novca sve da je i 5000 eur. 

 

Ideja mi je skroz ok da u okviru jedne zajednice ljudi koji imaju stvari koje im ne trebaju te iste stvari ponude nekom kome trebaju a da od toga korist imaju oni kojima najvise treba. 

 

Mozes ti da kazes da ces od svakog treceg servisa zaradu da uplatis za pomoc i bices plemenit ali neces podstaci mene da i ja razmisljam isto ukoliko to ne napises. Ja to ne gledam kao licnu promociju nego kao apel svima da uzmu u svoje ruke makar deo problema drustva i da urade nesto po tom pitanju. 

 

Pregazih svoje da se necu objasnjavati a ujedno sam i zazalio sto sam napisao svoje misljenje uopste

Daleko od toga! Ne zameri ako je ispalo pogresno. Ja sam se samo nadovezao na dobrotu drugih ljudi bez mrvice drigih misli. Napisao sam i nadovezao se. U cilju da iskreno pomegnem, bez da ikoga omalovazavam, daleko bilo. 

Ako sam ikoga ivredio, neka napise PP ili javno. Zaista mi nije bila namera za tako necim

... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

proslo je 10 dana od postavljanja aukcije, pa kao sto je red da proglasimo pobednika :)

najvecu ponudu je dao kolega @Pingvin37 pa je samim tim postao novi vlasnik rukavica RST.

ovom prilikom bih se zahvalio svima koji su uzeli ucesca na licitaciji, a zamolio bih nekog iz organizacije za sremcicu da u pp pusti kako da dostavim novac.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
On 6.11.2019. at 18:52, raps je napisao:

proslo je 10 dana od postavljanja aukcije, pa kao sto je red da proglasimo pobednika :)

najvecu ponudu je dao kolega @Pingvin37 pa je samim tim postao novi vlasnik rukavica RST.

ovom prilikom bih se zahvalio svima koji su uzeli ucesca na licitaciji, a zamolio bih nekog iz organizacije za sremcicu da u pp pusti kako da dostavim novac.

Predacemo Vladi SD...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
On 6.11.2019. at 18:52, raps je napisao:

proslo je 10 dana od postavljanja aukcije, pa kao sto je red da proglasimo pobednika :)

najvecu ponudu je dao kolega @Pingvin37 pa je samim tim postao novi vlasnik rukavica RST.

ovom prilikom bih se zahvalio svima koji su uzeli ucesca na licitaciji, a zamolio bih nekog iz organizacije za sremcicu da u pp pusti kako da dostavim novac.

74314996_783931668717060_308911199880216

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja