Jump to content

Moto Zajednica

GAS GAS FSE 400

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: KTM LC4 690

Pozdrav svima !

 

Interesuje me kakva su vasa iskustva sa   GAS GAS-OM FSE 400  prednosti, mane, odrzavanje... Da li je neko posedovao, vozio ili zna nekog ko ima ovakav motor ? … Takodje me interesuje kakav je  u odnosu na  ostale motore u toj klasi tipa KTM  EXC, YAMAHE WR,  HUSQVARNE TE, HUSABERGA FE... Znam da je motor Spanske proizvodnje  da  deli dosta delova od KTM-A i drugih brendiranih motora.

 

Hvala unapred !:)

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4669 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

FSE 400 ima agregat koji je uzet od DRZ400 i malo modifikovan( 6 brzina, ubrizgavanje). Bio je jedan u BGu, pre 6-7 god, zalio se tip, da taj njegov tesko pali kada je vruć i odstoji nekoliko minuta. Zanimljivo motorče !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: KTM LC4 690

Hvala na odgovoru!

Da da i ja sam procitao da je agregat od DRZ-a  sa nekim modifikacijama tako da treba da  je pouzdan, mozda nije bio u najboljem  stanju pa je tesko palio  trebalo bi da pali.

Imao je  jedan na oglasu FSE400 pre par godina msm da je u  Vranju bio  retki su ma da  kad kad nadje se neki na oglasu.

 Trebalo bi da je zanimljiv  s obzirom  da ima dosta opreme  i da je lagan bar po onome sto sam gledao po  specifikacijama.

Nego interesuje me iskustvo iz prve ruke  od nekoga ko je vozio ili zna nekog ko vozi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4669 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Trenutno imas dve WR450F na oglasima, traze 2400 i 2500e. To su odlčni motori, sigurno bolji i poznatiji od Gas Gasa . Verujem da si već video. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja