Jump to content

Moto Zajednica

čangrlja skuter

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2770 postova

pre neki dan  mi se javio problem da pri stalnom gasu mi se čuje iz predela gde su rolnice čangrljanje.Tog momenta kad pustim gas čangrljanje prestaje.Na nogarama je to mnogo manje izraženo.U vožnji recimo 50% čangrlja a ostatak ne.Pretpostavljam da jre iz tog dela da se zvuk ne prenosi od negde drugde..

Imali neko ideju mogućeg kvara.Skuter longija 2t kopija minarelija. 7000 km prešo.Star 7 godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 250 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Honda CB500 XA

E isto to je i meni počelo da se čuje, na leru ništa, samo kad ubrzavam nekad se čuje, a nekad ne. Sad idem kod majstora pa javljam šta je problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2770 postova

čangrljale su rolnice iako više majstora pa i taj što ih je menjao je rekao da rolnice uglavnom ne čangrljaju.Moje rolnice su bile ko nove i nevide se tragovi potrošnje jer su prešle 7000 km.Nove su staaqvljenjne na moje inssistiranje i skuter radi bez čangrljanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2770 postova

napokon san otkrio šta je novi zvug-sitnije čangrljanje.Neverovatno ali se tresla tablica koja se vremenom malo odvrnula iako je dosta napeta prilikom montaže.Zvuk se nekako prenosio na deo gde je kaiš i činilo se da dolazi odatle.

Pre nego što posetite majstora dobro proverite da li nešto vibrira.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja