Jump to content

Moto Zajednica

Na prodaju Honda CBR f4

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco

Na prodaju Honda CBR f4 1999 godiste, motor je uvezen iz Francuske gde je uradjeno sediste, auspuh, pancirna kociona creva i xenon prednji far koji svetli bolje nego na mnogim automobilima.

Ja sam vlasnik motora od Aprila 2018. godine. Prosle godine zbog posla je vrlo malo vozen, ove godine posao je promenjen pa sam zato uzeo da kompletno sredim motor u nadi da cu se lepo navozati sa zenom.

Na motoru ove godine uradjeno sledece:

46000km promenjen spaner lanca bregaste, nov porucen direktno iz Honde zajedno sa lancem.

Stavljene Pirelli Rosso 3 gume

Unibat akumulator nov, jos uvek u garanciji.

Promenjeno ulje i filter ulja, stavljeno Motul 7100 10w40, u kanti ostalo jos malo, dajem i nju :D

Stavljen povisen zatamnjen vizir, uz motor se dobija i originalni.

Agregat proveren nema niti jednu manu, karburatori nastelovani, pogonski lanac dotegnut na 27mm, Honda preporucuje od 25-35mm, sve je praceno i radjeno po prirucniku.

Motor trenutno ima 47307km i moguc je porast kilometraze, ali ne za puno. 

Motor prodajem iskljucivo iz razloga sto je zeni jako neudoban i voznje se uvek brzo zavrse, ne mozemo da uzivamo, stalno se premesta i pomera...visoka je, pa valjda zato :neznam: . Presao bih na nesto udobnije, mozda VFR Vtec, mozda ST1300, nemam pojma, sta god je zeni i meni udobno.

Cena je 2100e, a motor je zaista bez ulaganja.

 

065/2-555-284 Mladen.

IMG_0893.JPG

IMG_0889.JPG

IMG_0895.JPG

IMG_1121.JPG

IMG_0436.JPG

IMG_1240.JPG

IMG_1373.JPG

IMG_1191.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

Potpuno razumem tvoju suprugu, ista situacija je i kod mene na ZZR u, meškoljanje, jao stani malo i slično :)

Ipak su to motori za mlađe

PS. Lep ti je motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre 23 sati, drtommy je napisao:

Potpuno razumem tvoju suprugu, ista situacija je i kod mene na ZZR u, meškoljanje, jao stani malo i slično :)

Ipak su to motori za mlađe

PS. Lep ti je motor

Nešto ovakvo bi sasvim korektno odradilo sve zahteve. Vozi se dinamično za peglanje krivina, sedi se normalno, a preradjeno sedište pruža solidnu udobnost i vozaču i putniku.  ;-)

DC7A5341-CB38-42D1-8D72-9D13E057371F.jpeg

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco

Posto najavljuju lose vreme za naredni period, masina napunjena do vrha, sipan Ipone stabilizator goriva, ispolirane sve plastike zajedno sa hromiranim i aluminijumskim delovima i stavljena je kod brata u lokal gde je temperatura i u najhladnijim zimskim danima oko 18c. Ostalo je da joj prikljucim pametni punjac i to je to za ovu godinu. 

0F37472D-16C5-4971-8DCA-CD94F93AB9E3.jpeg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Odličan motor, jedan od prvih "velikih" motora koje sam imao priliku da vozim prije nekih 10-11 godina...
Uvijek sam bio potajno zaljubljen u njega a nisam sebi to dao priznati jer "kakav si momak ako ne voziš R motor?"... ccc...


Srećna prodaja... 

 

 

 

 

 

P.S. Problem sa "meškoljenjem" sapAtnika poznajem, ne gine mi FJR1300 zbog toga... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco

 

Pre 1 sat, GuMi5 je napisao:

Odličan motor, jedan od prvih "velikih" motora koje sam imao priliku da vozim prije nekih 10-11 godina...
Uvijek sam bio potajno zaljubljen u njega a nisam sebi to dao priznati jer "kakav si momak ako ne voziš R motor?"... ccc...


Srećna prodaja... 

 

 

 

 

 

P.S. Problem sa "meškoljenjem" sapAtnika poznajem, ne gine mi FJR1300 zbog toga... 

Hvala puno kolega,

 

Ovo je kao F, ali pozicija sedenja je R bez sumnje :D

FJR1300 je opasna masina, nisam imao prilike da ga probam, ali se uvek okrecem kad prodje neki od njih. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja