Jump to content

Moto Zajednica

Honda NSR 150 RR

Recommended Posts

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Sin je resio da promeni dvotockasa, pa ovog svog pusta u prodaju. Posto je motorce u izuzetno dobrom stanju, nije me sramota da ga ponudim i ovde.

 

https://www.kupujemprodajem.com/Motocikli/Honda/Honda-NSR150RR-85110885-oglas.htm?filter_id=1017

85110885_5dac4073515125-5852923220191020
WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Na prodaju fabri�ka Honda NSR150RR. Motor je u odli�nom stanju ...

 

Za sve dodatne informacije stojim na raspolaganju, bilo ovde, u temi, na pp, ili na moj broj telefona.

Nenad - Kladovo

062/410-444

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Hajde, da podignem malo oglas:

Motorce je zaseban model, i osim imena nema gotovo nista zajednicko sa NSR 125. Drugacija masina, drugaciji ram, drugacije kocnice, plastike....

Koliko mi se cini, ima 28 ili 29kW, ili skoro 40ks, te je idealan za mladjariju sa A2 kategorijom - do 35kW.

Gotovo potpuno fabricko stanje, osim prednjeg diska koji je stavljen od drugog Hondinog modela, i plastike na repu, koju je prethodni vlasnik zafarbao.

Kilometraza je originalna, i iznosi oko 12.500km.

Fabricki ne poseduje anlaser, pali na kurblu, i samo na kurblu (mozda moze i na gur-gur), i svaki put lagano upali, posle duuugog stajanja na 2. ili 3. kurblu.

Motor radi odlicno, ne zvecka, ne lupa, ne gubi snagu... Salta kako fabrika propisuje. Nije sprzen i ubijen ni na koji nacin, sto je izuzetno retko kod ovakvih "mladalackih" motora.

Maksimalna brzina je skoro 200 km/h, a bas lagano se vozi kroz krivine, kao i na ravnom do nekih 140 km/h.

Instalacija potpuno ispravna, kao i kocnice i ogibljenje.

Poseduje i RC ventil, koji je potpuno mehanicki, i koji radi besprekorno.

Mesavinu pravi sam, automatski, pumpa za mesavinu je ispravna.

Od ulaganja, treba promeniti lezajeve u vratu upravljaca.

Gume dobre i ispravne, kao i lanac i lancanici.

 

E, sada, razlog prodaje: Sin se nije nasao na njoj (Hondici), jer je prethodno u nekoliko navrata provozao mog bivseg GSXR 750, pa smatra da "R" treba biti pravi "R", ili treba voziti nesto drugo. Zainteresovan je za Enduro ili sm, tako da neka zamena u tom smislu moze doci u obzir. Eventualno, ukoliko ga ubedimo (posto se lomi) neki naked tipa SV650...

Eto, toliko, za sada, a za sva ostala pitanja i informacije, stojim na raspolaganju.

731ddb7bbff6-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda NSR 150 RR, 2001. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo 12500 km, Kladovo. Cena 1.250 € - Motori - Polovni...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja