Jump to content

Moto Zajednica

Treba mi savjet

Recommended Posts

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Nikšić
  • Motocikl: Honda hornet 600
Pre 9 sati, Ivanrsvb je napisao:

Oces Kawu GPZ ,a imam ga ja 500cc 60 konja jeftina i reg pitom a ume i da se i unervozi kad zatreba i dve stvari koje su najbitnije vozi se ko bicikl i jako pouzdana masina

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 

Prvo malo da razmislim kakav motor uopste da trazim,pa cu onda vidjeti sta i kako.. Hvala u svakom slucaju..

Promenio član NikolaCg
Greska

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS

Znas kako sam ja to odradio, sednes i dooobroooo razmislis gde ces ti uopste da vozis taj skuter-motor, onda koliko je realno da predjes po sezoni sa njim. Pa sednes pa sracunas, ja sam licno ostao ispod 600 cc bas posle tih stvari, 90 posto gradska voznja, vikend kad uhvatim vremena izadjem da provozam motor, sa dva automobila nisam smeo da se upustim u odrzavanje,registraciju i sve sto ide uz motocikl od 600-1000cc.Ako vozis po gradu R i veliki i teski motori su ozbiljan problem, nema mesta za stvari, ubija u pojam 200x menjanje brzina itd, da ne pricam o provlacenju, manevrisanju itd. A sto se menjaca tice to ce ti biti najmanji problem veruj mi,posle 50 km maksimalno ima da podsvesno odradjujes radnje menjacem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Nikšić
  • Motocikl: Honda hornet 600
pre 37 minuta, Partiota je napisao:

Znas kako sam ja to odradio, sednes i dooobroooo razmislis gde ces ti uopste da vozis taj skuter-motor, onda koliko je realno da predjes po sezoni sa njim. Pa sednes pa sracunas, ja sam licno ostao ispod 600 cc bas posle tih stvari, 90 posto gradska voznja, vikend kad uhvatim vremena izadjem da provozam motor, sa dva automobila nisam smeo da se upustim u odrzavanje,registraciju i sve sto ide uz motocikl od 600-1000cc.Ako vozis po gradu R i veliki i teski motori su ozbiljan problem, nema mesta za stvari, ubija u pojam 200x menjanje brzina itd, da ne pricam o provlacenju, manevrisanju itd. A sto se menjaca tice to ce ti biti najmanji problem veruj mi,posle 50 km maksimalno ima da podsvesno odradjujes radnje menjacem.

E ovako,ja uopste nisam u priči voznje motora po gradu,ne kazem da ne bih nikad posao motorom do grada,ali gradske voznje racunam bukvalno max 20% ,ostalo sve otvoreni put.. i ja imam 2 auta,tj.ja jedno,supruga jedno,zbog obaveza moramo tako..a sto se motora tice,pa ne bih ga mogao bas puno voziti,jer nemam bas puno slobodnog vremena..eto da naglasim da ipak mislim da ne bih kupovao motor preko 600 kubika,jednostavno mislim da nemam potrebu,i 600 kubika mi je puna kapa..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Gsx600f

Nek ti je sa srecom... Mislim da nisi pogresio u izboru... Ja sam polagao na tom motoru... :) mnogo ti bezbednih kilometara zelim... Uzdravlje... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Nikšić
  • Motocikl: Honda hornet 600
Pre 1 sat, Alex011 je napisao:

Nek ti je sa srecom... Mislim da nisi pogresio u izboru... Ja sam polagao na tom motoru... :) mnogo ti bezbednih kilometara zelim... Uzdravlje... 

Hvala druze..A polako da se proljepša vrijeme,pa na proljece da se po malo počne..

;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Nikšić
  • Motocikl: Honda hornet 600
On 18.1.2021. at 18:08, estel je napisao:

To što je stariji motor apsolutno ništa ne znači ;)

 

Puno kilometara uživanja ti želim!

Hvala puno druze..

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja