Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Prince

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav, generalno čuo sam da je Sprint Prince jedan od boljih 4 taktnih kineza kod nas i da nije skup za održavanje niti neki veliki potrošač, pa me zanima mišljenje ko je možda imao iskustva sa takvim motorciklom. Da li je za svoju cenu odličan i šta,kako?.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Harley-Davidson SuperLow 1200T

Jedno je sigurno, dva puta će ti pružiti veliku radost. 

Prvi put kad ga kupiš, bićeš srećan kakvu si lepotu dovezao kući i još srećniji jer svi koji su ti govorili da je ipak bolje da kupiš 20 godina starog japanca nemaju pojma, prejebo si sistem.

Drugi put kad ga budeš prodao za siću lovu samo da mu vidiš leđa (uz srdačan pozdrav " dabogda ti fabrika izgorela i onaj kinez što te napravi" ) , nažalost ipak su bili upravu za one japance :) 

 

U međuvremenu ćeš tražiti opravdanja za nekvalitet tipa, "ma to su samo šrafovi šta mi teško da ih dotežem", " pa i na drugim motorima curi gorivo ih", napraviću ja silen blokove i rešeno jednom zauvek" , ma to su sve delovi od Honde samo zamenim i rešeno" ...... 

 

 

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Sve sto je gore napisano je tačno, ali i dalje je to po meni dobar motor za ulazak u moto svet. Kupis ga za tepsiju ribe i voziš godinu dana dok te ne smori 125 ccm. Posle toga ga prodas dalje za smesne pare isto. Realno mozes da izgubis max 200 eur, a dobićeš neka opsta znanja iz mehanike :)

Ako planiras na duze staze, onda se slazem da ga treba bataliti

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Challenger

Imaš da kupiš novog Challengera za 990 evra od uvoznika, bez garancije. Ja sam ga kupio i zadovoljan sam. Agregat je odličan, Mikuni karburator. Ali elektronika je lošija. Tri puta sam nameštao kablove za sijalice. I metal od kog je izrađen ostatak motora je slabijeg kvaliteta. Ali  meni za prvi motor je odličan, nauči se malo mehanika i elektronika, lepo se vozikam. Sad kad sam ga sredio od sitnica je odličan. 

 

Za Princa ne znam kakav je, ali ako kupuješ Challengera imaj u vidu da je velik motor i masivan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja