Jump to content

Moto Zajednica

Kupio bih neki motor tipa Honda XR i slicno

Recommended Posts

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
Ne, ovo je kad se prođe Trilj.

Poslano sa mob



Misliš tamo iza Rude...


Vozim motor, nisam bajker.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Al je ovo komplikovano:stabre:

Gde da nadjem sad i moto mehanicara...morace bez toga.

To je vec previse.Ti ljudi drze servise,rade,nece sa mnom da se zajebavaju naokolo da gledaju motore.Mislim mozda hoce al cifru ne smem ni da zamislim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Hoce majstori da podju. Nemoj misliti. Pogotovo ako ces kasnije odraditi kod njih neku servisnu intervenciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

@markulja jel znas  ova dva motora?Napisi nesto ako znas o njima ulaze mi u uzi izbor ovako na daljinski

c552a03f2b67-800x600.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki 650DR, 1993. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 34000 km, Šabac. Cena 1.000 € - Motori - Polovni Automobili
07b0fdc334ee-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki Dr 650 r, 1994. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 47500 km, Šabac. Cena 1.200 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

iiiišš, koliko nas ima problema s glavom.....


Vozim motor, nisam bajker.

  • Hvala 1
  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L
On 10/25/2019 at 1:51 PM, aca-pn said:

Jedini problem je što je prilično slabašna, bar na papiru, nisam je vozio nikad. Ako neko ima ličnih iskustava bilo bi lepo da podeli. 

Sta znam, ajde da ga uporedim sa Kliksom. Primetna je razlika u obrtnom momentu, ali me je vise brinulo sto je i na hondici zadnji tocak znao da lupi gore. Hondicu sam vozio nekih 5-6 dana iznajmljenu. Oni u Grckoj to upale i teraju ne cekaju nista da se zagreje tako da je i ona verovatno bila malo rasprcana :). Cini mi se da honda brze ide u obrtaje. 80 na sat sa kacigom sa kacketom su mi i kod jednog i kod drugog granica udobne voznje, ali zbog 6. brzine mi je utisak da su vibracije malo manje kod honde. Veliki plus mi je bilo ubrizgavanje, honda pali na dodir, i na kamenitim uzbrdicama u malim obrtajima mi se nijednom nije ugasila. Preticanje je pak lagodnije kod kliksa. Sto se suvozaca tice na hondi moze, aliii... Eto tu sam jedino bas primetio da mi fali snage. I autoput, izlazio sam, ali nije prijatno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
On 25.10.2019. at 13:51, aca-pn je napisao:

Jedini problem je što je prilično slabašna, bar na papiru, nisam je vozio nikad. Ako neko ima ličnih iskustava bilo bi lepo da podeli

CRF sa fabričkim prenosom 14-40 je idealna za put. Stotka na 6000 obrtaja lagano. Agregat je isti i na CBR300, tako da traži više obrtaje. 

Na off-u je mrtva, ali sa prenosom 13-48 kreće zabava :) 

Nije za ne znam kakav hard kros, ali može da drži korak i sa lakšim motorima. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

CRF je mama za ono sto meni treba ali polovni su po 4000e,3500 i to 2010,a nov 5000,znaci ljudi gaje patoloske iluzije kod nas,i da imam nemam iz principa.

Inace nov:ooo:,rado bi ga posedovao do kraja veka.

Sad kad sam u svoj ovoj prici,idem da izucim temu do kraja.Na oglasima svi motori  prde dugu putevima,provericu par komada uz pomoc kolega sa foruma,nesto sam sto je blizu i ako se ispostavi da svi lazu ja dizem ruke,ne mogu.Vozikacu ovo moje i dalje na crno dok ne skupim za CRF recimo.

A da dajem neke cifre za motore stare 20-25 god isto nisam lud ma koliko hvaljen bio,staro je staro.Sraf je sraf,zapekao i nervira:)

Ako nadjem neku ravnotezu ok,ako ne nikom nista.

Nemam nista protiv da kupim motor star 20 godina il vise i da ulozim nesto novca i truda dalje,al necu da placam paprike iz afrike,ako me razumete;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
CRF je mama za ono sto meni treba ali polovni su po 4000e,3500 i to 2010,a nov 5000,znaci ljudi gaje patoloske iluzije kod nas,i da imam nemam iz principa.
Inace nov:ooo:,rado bi ga posedovao do kraja veka.
Sad kad sam u svoj ovoj prici,idem da izucim temu do kraja.Na oglasima svi motori  prde dugu putevima,provericu par komada uz pomoc kolega sa foruma,nesto sam sto je blizu i ako se ispostavi da svi lazu ja dizem ruke,ne mogu.Vozikacu ovo moje i dalje na crno dok ne skupim za CRF recimo.
A da dajem neke cifre za motore stare 20-25 god isto nisam lud ma koliko hvaljen bio,staro je staro.Sraf je sraf,zapekao i nervira:)
Ako nadjem neku ravnotezu ok,ako ne nikom nista.
Nemam nista protiv da kupim motor star 20 godina il vise i da ulozim nesto novca i truda dalje,al necu da placam paprike iz afrike,ako me razumete
Isto razmisljamo...

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR-7s

Ja sam bio u istoj dilemi kao i ti i problem sa parama sam resio sa kreditom. Prodao stroma, dao taj kes za ucesce i kupio 250 rally. Daju ti profakturu u salonu, odes u banku, oni ti traze zadnje tri plate i daju ti kredit kao za kola.
Jedino sto je smor sto moras da si prijavljen za stalno i tako to sto vec dusmani bankarski traze.

Elem, nisam se pokajao, djiram ja to svuda.. na offu je super a na drumu je kao i svaki drugi u toj klasi, neudoban i osetljiv na bocni vetar a jedino sto ne voli su preticanja preko 90, tj. Ako ti je pocetna brzina 90 pa oces da preteknes.. al opet ipak je to 250 cm3 i 156 kila.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR-7s

To za preticanja, udobnost i bocni vetar su primedbe od nekog ko je pre toga vozio stroma 1000 tako da mozda i nisu bas relevantni podatak :)

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Banka ne dolazi u obzir.Onaj dan kada sam usao u banku bolje da me udario grom pre toga,zaista tako mislim.Al da me ubije da se ne mucim.A i nisam zaposlen:haha1:

Odustajem od starih DR650 bar sa oglasa.Odustajem od onog crvenog Dominatora,prodavac je neozbiljan.

Ima neka XT 600 iz Sabca za 1600 evradi,pala je neka ponuda za ttr600 2000 god (2soma),i mislim se o onom dr350 iz Paracina jos.

Mozdq gresim al iako sam rekao do 2000€,nisam siguran da motor s kraja 80tih moze da vredi 1600€.

Iako mi se svidja razum mi kaze ejjj idiote.

XR-ova nema,verujem ko to ima ne odvaja se lako.

Smorio sam se,pogotovo sto sam izgleda prodao moju Hondu,doce kupac sutra,malo mi i zao i hvata me depresija,shmrc cmizdr:'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Da se zahvalim javno @drtommy.

Coveka nije mrzelo da se iscima i pogleda motor za mene.Hvala puno,moje postovanje.

Da,smorio sam se i zato sto par oglasa koji su aktuelni na PA a svideli mi se motori,zovem a oni prodati pre nekoliko meseci a oglas im stoji.Kazu obnavlja se sam a oni zaborave da sklone.I to bas super komadi jbg

Promenio član Dzejev sin

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European
pre 2 minuta, Dzejev sin je napisao:

Da se zahvalim javno @drtommy.

Hvala druže, uvek sam na raspolaganju bajkerima, koliko god mogu da učinim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
2 minutes ago, Dzejev sin said:

Ustao sam u 5 ko vestac,ne mogu da spavam.Idem da vidim motorce danas:jee5:Imam 12 godina

Koji? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja