Jump to content

Moto Zajednica

Kupovina Transalp-a, misljenje i pomoc

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: MZ
  • Motocikl: Yamaha TDM 900 04.god, Suzuki GS 500 05.god, ATV 110

Dakle, vreme je za nesto vece i ozbiljnije...

Posto blage veze nemam o ovome sto hocu, svaka sugestija, pomoc, misljenje, pa i kritika dobro je dosla...

I hvala na svemu unapred...

 

Hm, koji od ova dva primerka, zasto da a zasto ih ne uzeti?

 

90be32c3b726-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda Transalp XL 650 V, 2004. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 43000 km, Negotin. Cena 2.300 € - Motori - Polovni Automobili

 

157d23950ad8-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda Transalp XL650V, 2002. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 69000 km, Bačka Palanka. Cena 2.490 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

2002. godine se nije pravio sivi transalp sa belim migavcima i crnim felnama, tako da verovatno migavci nisu originalni, kao ni farba na felnama. Vidim da su i zastite ruku i šus pleh farbani, i to traljavo. Ovaj crni mi deluje urednije, ali dok se to ne pogleda uživo, upali, provoza... napamet niko ne može da ti kaže ništa konkretno.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Tesko pitanje, oba su sa dna cenovnog ranga, sto implicira i da nisu najbolji na trzistu. Ja isto gledam Trandalpa 650 ili 700 ali ovog puta trazim u mint stanju, sto je jako tesko, jer su vec stari motori i grize ih zub vremena... 

Ovaj prvi deluje ok, stim sto mi po nekim detaljima deluje da je stajao i to mozda i u nekoj vlazi. Ima korozije sitne, ali to nije uobičajeno za Hondu. 

Drugo, nema kofera to moras kupiti (to je par stotina eur ako neces kineza pa da ti otpadne na prvoj rupi), gume su verovatmo stare i za zamenu. Lepo izgledaju ali praksa mi je pokazala da ovi motori iz uvoza uglavnom imaju neke stare gume jer takve motore kupuju. To je jos 250 eur. 

Ovog drugog sam i probao. Motor je mehanicki dobar koliko se ja razumem. Motor, kocnice, kvacilo, lanac sve na svom mestu. Ima dobar kofer, poviseni vizir, dobre gume. 

Mana mu je estetika, na vise mesta spala farba. Najgore sto su felne farbane pa je farba spala prilikom montaze guma. Generalno, neki delovi su farbani ali jako traljavo. Prodavac je normalan, sto je isto bitno. Dugo je kod njega i deluje kao motor koji je odrzavan. 

Takodje su motori sa 2 kraja drzave, prvi bi morao da transportujes kombijem ako ti nije blizu jer nije registrovan. 

Ali na kraju, dok to ne upalis i probas, sve ove reci si dzaba

  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja