Jump to content

Moto Zajednica

Sevenfifty vlasnik iz Niša

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Ako  neko poseduje hondu sevenfifty iz Niša nek se javi porukom ovde ili na 064/227-333-1.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Ima jedna crno crvena zlatna i jedna teget .....mislim da je tu teget boje covek kupio prosle godine ili pretplosle ali i odmah nedugo zatim oglasio da je prodaje...a crno crvena se i dalje vozi,,,,:)

1.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Prelepa valjalo bi se upoznati sa vlasnikom i razmeniti po koje pitanje.Savršeno lepa šema boja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS
Pre 1 sat, Goran1982 je napisao:

Prelepa valjalo bi se upoznati sa vlasnikom i razmeniti po koje pitanje.Savršeno lepa šema boja.

Pre nego li sam je prodao Nislilji sam se dvoumio oko kolor sheme...naime bio je fabricki tamno zelen jednobojan a meni licno je to bilo monotono.Nadjoh se nedoumici i zahvaljujuci kolegama sa foruma mi dali slike sa interneta bas ove kolor sheme.Upitanju je kolor shema koja se radila ISKLJUCIVO ZA JAPANSKO trziste...zatim sam sliku prosledio cuvenom farbaru u Sremskoj mitrovici MARKO LOPINU  koji je pristao da mi ofarba motor po originalnoj shemi   sa poslate slike.Problem mi je nedugo zatim postao sama  tezina motora  *zbog bolesti) pa sam ga prodao u Nisu . dodata mu je posle prodaje ,na zahtev vlasnika i maska u retro fazonu koja je bar po meni bas legla ...:)

2.JPG

3.JPG

4.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Inace udobniji i povoznjiji motor nisam vozio..konja bas koliko i treba da ima ta kubikaza ni premalo ni previse...pitom a opet povlaci u svim rezimima obrtaja linearno....Fantastican spoj geometrije rama i masine.Pun pogodak Hondin.:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Ja baš tragam za nekim vizirom a da pri tom ne naružim ceo motor.Sve više i više mi se svidja motor od nedavno sam vlasnik još uvek mi je nekako stran još se nismo srodili.Slabo je sajt naoružan temama za ovaj model.Ovo je moj prvi četvorocilindraš i voleo sam da pročitam više tema i iskustava slika i rasprava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Maska koju sam mu napravio je ustvari od starog BMWa kalup...nadji coveka iz Nisa pa ces uzivo i videti kako izgleda a samim time  i znati dali ti se svidja...Inace ta maska datira iz kraja 70 do kraja 80ih i vidim po internetu da se bas dosta vraca u modu.....aj da se tako izrazim...:)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Sasvim slučajno naidjem na vlasnika ovog prelepog sevenfiftija odgajanog sa puno ljubavi.Oduševljen sam color šemom a posebno maskom.Zamenski auspusi su prelepo legli i divno se čuju.Boja felni fenomenalna.Svaka čast na uloženom trudu.Voleo bih da nadjem ovakvu masku prelepo se uklopila u simetriju.Našao sam na aliexpresu i naručio ali nije ni približno ovako lepa i funkcionalna.

20200321_160051.jpg

20200321_160033.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja