Jump to content

Moto Zajednica

nove kamere na autoputu

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2782 postova
757z468_Autoput-kroz-bg-nis-f-a-vas-nnnn
WWW.POLITIKA.RS

На аутопуту Београд - Ниш постављено је укупно 56 камера на 14 портала у оба смера, које ће снимати возила и...

šta sad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova
2022169_1002-shutter-599931128_ff.jpg
WWW.KURIR.RS

Proba - Ovo je pilot-projekat koji ćemo, ako se pokaže dobro, za tri meseca koristiti i kao sistem za kažnjavanje prekoračenja...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
Pre 3 sati, bocca_bastard je napisao:

Sad cu da se smejem kolekakvim gastarbajterima u bmw-ima i mercedesima koji izigravaju neka muda po putu. Nadam se. 130 je sasvim dosta...

Samo se ti nadaj... <_<

Stranim gastarbajterima ce po obicaju da gledaju kroz sirom rasirene prste da ne krenu kroz Rumuniju ka Bugarskoj i Turskoj i za 40-50 km/h "viska", a nasima ce da naplacuju za prosecno prekoracenje manje od 1 km/h kao sto procitah pre neki dan negde (mozda u SAT-u)... >:(

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Do sad je struktura vozila bila mešovita (u obe trake), sad će leva biti rezervisana za strance (čitaj gastrabajtere), dok će desna biti srpska i kamionska. 

Do sada si i mogao da voziš "normalno" 130-150 km/h i da na kraju duže deonice ne prelaziš prosekom preko 130, a da pri tome ne moraš da staješ na pumpe... Ali sa ovim merenjem po deonicama su ubili i tu mogućnost, dok vozila koja nisu registrovana na području Srbije i dalje trebaju da strepe samo od presretača, za kojima verovatno neće biti potrebe po "njihovom" mišljenju jer su domaćim vozačima vezana "jajca".

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Mnogi moji poznanici su dobili gomilu kazni na kucnu adresu za prekoracenje prosecne na deonici SM-BG , o kolima pricam.

Nikad nisam cuo da je nekom stiglo za motor.

Da li kamere slikaju samo od napred pa su motori spaseni ili znate nekoga ko je fasovao ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Pitam se koliko ima kamera od Horgosa do lupam - Berlina , Pariza i sl. i za cega njima sluze ???

Mislim ta deonica na toliko km, pa ko je tu lud ... , mi , neko je trebao da uzme pare za tu sprdnju. Usrane li "drzave"...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Mislim da stvarno nije fora voziti ni 200km/h niti ici lokalcem,  krivi ne krivi , previse je nastradalih i invalida na putevima, ali toliko kamera  pitam se cemu.Da li oni zaiste vide resenje u tome...sta  puniti budzet sa izgovorom previse nezgoda.Pa nek pogleda gospoda statistiku koju je sama uradila,  jesmo malo cudan narod i dok nema po dzepu glave su uzdignute i treba iz naseg dzepa u drzavni ali drzavni a ne "njihov" , i da se zna gde idu dalje .... da se urade i pokrpe rupe po lokalcima, obeleze pruzni prelazi da ne kazem koliko samo fali saobracajnih znakova po raskrsnicama  ali njima treba za jos 254 kamere izgleda. Do god bude zakon selektivan kao sto jeste "za tebe vazi a za tebe prika ne vazi" pisam im se na sve kamere i pare, sto bi rekli ... dugu starost i tesku bolest. Malo sam off ali sam  >:( :maloljut:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
Idemo smederevcem, tamo nema kamera

Sent from my SM-G973F using Tapatalk


Ima. Kad prodjes skretanje na obilazni put i nastavis pravo, pa ne daleko odatle (mozda i manje od 1 km)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Ima. Kad prodjes skretanje na obilazni put i nastavis pravo, pa ne daleko odatle (mozda i manje od 1 km)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


A gde to tacno ??


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra
On 10/17/2019 at 9:14 PM, sixi said:

Pitam se koliko ima kamera od Horgosa do lupam - Berlina , Pariza i sl. i za cega njima sluze ???

 

Kod nas ima više jer se kumovi ugrađuju za svu opremu i radove, a software je od brata.

 

 

On 10/17/2019 at 12:02 PM, Ninja66 said:

Da li kamere slikaju samo od napred pa su motori spaseni ili znate nekoga ko je fasovao ?

 

Meni deluje da je samo sa prednje strane. Mislim da je na autoputevima uvek sa prednje strane....

 

 

On 10/18/2019 at 8:27 AM, Skyrunner said:

Al će da bude zanimljivog posla za mene ovde sa tim kamerama

 

Nije valjda da se baviš tim pilićarenjem ??? Uzmi neke veće slučajeve ...

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

@ Italijanski glomazni skuter + devojačko prezime moje babe, da si mi ti živ i zdrav, neke stvari su pitanje principa, a pored toga nemoj da te čuje neko ko zna išta o tome, ne bi te shvatao za ozbiljno

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Ma jok. Kakav brat. On je decko izgubio LK pa neko to na njegovo ime otvorio firmu a on pojma nema. 
pa mislim .... multifunkcionalan od secerne repe preko stocarstva auto industrije do softvera , razume se bata u sve jbg :lol3:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
14 hours ago, X8 Vračar said:
On 10/17/2019 at 12:02 PM, Ninja66 said:

Da li kamere slikaju samo od napred pa su motori spaseni ili znate nekoga ko je fasovao ?

 

Meni deluje da je samo sa prednje strane. Mislim da je na autoputevima uvek sa prednje strane....

Ne znam za auto put ali ja sam dobio baš lepu razglednicu na kućnu adresu, slikano otpozadi, upravo na toj kameri što pomenu LuckyVladano na ulazu u Smederevo. Ekstra sam ispao na slici! :) 

 

Jurio sam 72 a dozvoljeno 40 ili 50. 5.000 rsd ako se plati u roku od 8 dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
On 10/17/2019 at 12:02 PM, Ninja66 said:

Nikad nisam cuo da je nekom stiglo za motor.

Da li kamere slikaju samo od napred pa su motori spaseni ili znate nekoga ko je fasovao ?

Dobio je kolega sa foruma, na motoru, čim je počelo merenje, takodje na kratkoj deonici, izmeren mu je prosek - malo ''iznad proseka'' :gaa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /
Pre 4 sati, Dexterr je napisao:

Dobio je kolega sa foruma, na motoru, čim je počelo merenje, takodje na kratkoj deonici, izmeren mu je prosek - malo ''iznad proseka'' :gaa:

Vidi se reg. nalepnica?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

Koliko sam video to su male kamere postavljenje na putokazu na auto putu? Da li smeju to tako da rade(glupo pitanje) 

Znam da u Mađarskoj npr ima te fiksne kamere ali takodje pre njih ima i znak da postoj fiksni radar. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja