Jump to content

Moto Zajednica

GSXR 750 k7 Problem punjenje

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova

Pozdrav..Pre mesec dana sam kupio motor,pri kupovini sam utvrdio da je na motoru menjan regler(stavljen Joskin) i decko mi je odmah rekao da je radio i namotaje.

Posle predjenih 500,600 kilometara na indikatoru punjenja,koji je prethodni vlasnik postavio kod instrument table,primetim da punjenje stoji na 12,6 v i da ne prelazi.Malo sam se vozio ,i shvatio da motor nema nikakvo punjenje,tacnije kako se akumulator praznio tako je i visina "punjenja" padala.Znaci ako je akumulator na ugasenom motoru imao 12,3 i na gasu u voznji na 7 RPM bio maksimalno pokazivao 12.3.Merio sam unimerom iste sam vrednosti dobijao.Skinuli smo deklu i videli da su namotaji potamneli(izgoreli u gornjem delu) onde gde obicno i izgore usled slabog protoka ulja.Dobio sam preporuku da se ovi namotaju,da ne uzimam druge.Medjutim kada su ti novo namotani namotaji stavljeni nista se nije promenilo osim sto je motor poceo drugacije da vergla,nekako teze kao da postoji neki otpor.Covek koji je radio namotaje dosao je da pogleda i video blage ogrebotine na magnetu,rekao mi je da je verovatno magnet problem.Da li neko ima ideju sta da radim ??? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja