Jump to content

Moto Zajednica

P: Suzuki Ignis 1.3 3vr

Recommended Posts

  • Drug član, 1093 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

Moj dragi tata hoće da zameni zvrka za grad i off. 

 

Suzuki Ignis, 1.3 benzin, 2002 god., duuugo u našem vlasništvu i vrlo korektno održavan autić. Cena je među najnižim u oglasima, 1950eur.

Ignis ima klimu, servo, abs, grejanje sedišta, blago tonirana stakla, dobre gume, očuvan enterijer, ... i nalazi se u Zaječaru.

 

Za ostalo pitajte, 064 364 88 11 - ja.

 

f7b14c1924ef-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki Ignis 1.3 3vr, 2002. godište, Džip/SUV, Benzin 1328 cm3, vozilo prešlo 220000 km, Zaječar. Putnička vozila - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Provozah se prošle nedelje u istom ovakvom . Lepo radi, lepo ide, ima dosta prostora na prednjim sedištima ( spadam u krupnije osobe ). Jedino je ovaj u kojem sam se vozio bio malo tvrđi jer je imao sportske amortizere.  Moja preporuka za ovaj auto . 

P.S.  Jedino što mi bode oči je to što u oglasu piše da je to " Džip/SUV " jer po meni to nije . 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N
On 15.10.2019. at 13:32, drumskalisica je napisao:

P.S.  Jedino što mi bode oči je to što u oglasu piše da je to " Džip/SUV " jer po meni to nije . 

SUV imaš manji i veći. Ovaj izgleda baš mali jer je iz 2002. U medjuvremenu su sve te manje autiće uvećali, primer yarisa iz 2002 i sada.

Ovo je gradski SUV, namenjen za one koji vole višu poziciju sedenja a koji se lako snalazi u gradu i namenjen je upravo za grad, tzv. compact SUV.

To ti je danas Mazda cx3, Honda HRV ( CRV je veci) itd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1093 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

1650,-

 

stiže zima, ide poskupljenje za po 1eur nedeljno zbog porasta upotrebne vrednosti. na proleće obrnuto. Mada je za pecanje dušu dao, ali lepo vreme pa se ide motorom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja