Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svima

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: XT 125 R

Pozdrav iz Nisa, zovem se Djordje i '01 sam godiste, vozim XT125R

 

 Poceo sam da vozim juna,nisam seo na motor dok ga nismo kupili za mene i mladjeg brata. Prvih pola sata sam se pitao da li stvarno to zelim, do tad nisam znao koliko je ustvari motor veliki i tezak, prosli vlasnik polomio palac na nozi jer mu pao na nogu dok je silazio s motora(nizak gospodin) ali od kad sam ekspresno naucio da koristim kvacilo i menjac mucim Yamahicu za sve pare.

 

Nemam dozvolu, mada radim na tome... za sad vozim po selu,njivama i sumama, nema policije blizu mada i da ima nosim full opremu kad se vozim tako da ne verujem da raditi rutinsku kontrolu pored dedine sume

 

Da mogu da biram uzeo bi neki supermoto tipa WR250X ili DRZ400SM i imao bi jos jedan Hard Enduro za off road ali pare su problem... ustvari nisu, para nema

 

Za sad XT ce morati da izdrzi dok ne uzmem dozvolu i ne dovezem je u grad gde nece biti mucenja po prasini i blatu,lep je motor da bi ga bacio na zemlju pri zabacivanju zadnjeg kraja ili isprobavanju wheelie-ja

 

Odavno pratim forum ali nikako da napravim nalog,uskoro mozda i postavim neke teme koje su mi potrebne

 

Trenutno nemam slika,prazan mi je telefon pa cu sutra probati da postavim

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja