Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem noviji motor

Recommended Posts

  • Slow rider, 896 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987
Pre 11 sati, Markone88 je napisao:

Meni se isto mnogo svidja NC ali deluje da je mali motor

Ja imam 180cm, i meni deluje čak i da je veliki motor, pogotovo kad staneš pored njega, dosta je gabaritan. I NC ima nekoliko vrlina na kojima sam mu svaki dan zahvalan do neba:

1. Prtljažnik umesto rezervoara. Toliko korisna svtar, pogotovo za gradska zujanja, gde ja čak i u nabavku idem sa njim i kesu iz supermarketa stavim tu, dok su mi u top case-u jakna i ostala oprema koju nikad i ne vadim iz kofera, tu mi je uvek spremno za put.

2. Potrošnja od 3.5-3.8L/100km bilo kakve vožnje

3. Automatski menjač u slučaju kod XD modela, za grad idealna stvar

 

O kvalitetu izrade hondinih motora svi već znate, to ne treba posebno naglašavati.

Moj glas je za NC, čiji god da kupi, a najbolje da ode u Deltu ili Stojanov i počasti sebe novim :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
33 minutes ago, Yanco said:

Ja imam 180cm, i meni deluje čak i da je veliki motor, pogotovo kad staneš pored njega, dosta je gabaritan. I NC ima nekoliko vrlina na kojima sam mu svaki dan zahvalan do neba:

1. Prtljažnik umesto rezervoara. Toliko korisna svtar, pogotovo za gradska zujanja, gde ja čak i u nabavku idem sa njim i kesu iz supermarketa stavim tu, dok su mi u top case-u jakna i ostala oprema koju nikad i ne vadim iz kofera, tu mi je uvek spremno za put.

2. Potrošnja od 3.5-3.8L/100km bilo kakve vožnje

3. Automatski menjač u slučaju kod XD modela, za grad idealna stvar

 

O kvalitetu izrade hondinih motora svi već znate, to ne treba posebno naglašavati.

Moj glas je za NC, čiji god da kupi, a najbolje da ode u Deltu ili Stojanov i počasti sebe novim :)

Kolko je sad nov NC750?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 896 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987
Pre sat vremena, Markone88 je napisao:

Kolko je sad nov NC750?

7500 regularno, ali daju popust koji ide i do 6900. Bar je tako bilo kad sam gledao za sebe. Pricamo o modelu sa manuelnim menjačem. Za automatski dodaš 1000e u bilo kojoj varijanti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4677 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Najbolje da probas te motore. Strom 650 se vozi ko bicikla !! U gradu se dobro snalazi, ne odbacuj ga bez probe !!! :hvala:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4881 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
3 hours ago, Yanco said:

7500 regularno, ali daju popust koji ide i do 6900. Bar je tako bilo kad sam gledao za sebe. Pricamo o modelu sa manuelnim menjačem. Za automatski dodaš 1000e u bilo kojoj varijanti.

Delta - NC 750SA Od 6.890 € https://www.honda-srbija.rs/motocikli/naked/nc750s.243.html

 

NC 750SD 7.690

NC 750XA 7.490

NC 750XD 8.490

 

https://www.honda-srbija.rs/download.24.html?download=/upload/documents/cenovnici/moto/Motocikli cenovnik 2019.pdf

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 896 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987
pre 8 minuta, MOTOM je napisao:

NC 750SA je naked, i zato je dosta jeftiniji. I u oglasima je jeftiniji za po 1000e. To nije touring motor. Gledaj XA ili XD.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

Ne znam da li ti j promakao ovaj oglas ,ubedljivo najbolja ponuda kod nas trenutno od ovog ne moze bolje cini mi se?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
6 hours ago, el_marco said:

Kupi GS i resi se te globe oko biranja :)

 

Covek je rekao da trazi motor da bude max 10 godina star, da bude max 4000 evra, i da bude pogodan za grad, kao i da mu odgovara kubikaza 600-750 :D GS je odlucan motor, ali se ne uklapa ni po jednom standardu u ovu pricu :)

 

al verovatno si se salio, tako da ne zameri ovaj post :D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra
1 hour ago, GuMi5 said:

Ne znam jesi vidio ovaj oglas... 

 

Ako neko kupi od tebe, kao privatnog lica, onda se ne vraća PDV prilikom izvoza?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Usamljeni kauboj daleko od doma svog, 373 postova
  • Lokacija: Leskovac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZ1 GT
On 14.10.2019. at 21:38, dvlns je napisao:

Da li te zanima Yamaha FZ1S 2009 sa ABS. Ne znam da li je jos uvek na prodaju motor je tu u NS i znam da je cifra bila nesto oko te koju spominjes. Ukoliko te zanima provericu jel na prodaju

Ako ga Zligor preskoci, mozda meni bude interesantan. :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

@GuMi5, naravno da sam video, doduse ne znam nistao o uvozu i tako tome, mada mogu da saznam...pusticu ti poruku sta mi treba od informacija da bih napravio ima li racunice...

 

@Alekre, gledao sam je danas, tj par testova...simpatican motor, ali mislim da se ne bih upustao u to...da pucam na Apriliju, pre bi neku od onih Mana 850 ... automatik ko NC, al vise konja, 3 moda voznje, saltanje na menjac, isto pretinac napred ko NC, ali jace... :) no za sad, radije bih ostao na japancu...

 

@srbac, sedeo danas na vsttomu 1000, nesto mi je delovalo mnogo veci u glavi...drugar beogradjanin, prvo me ubedjivao da idem da se provozam, ali posto sam kategoricki odbijao, onda je presao da me ubedjuje da je vstrom 650 odlicna opcija, ali da se ne bih zeznuo ni sa 1000kom....i da on navija za nju...

 

huh...da mi je samo znati, sto sam mislio da ce mi ova tema pomoci?! :):):) slatke muke!

a Vama svima hvala sto pomazete predlozima! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 896 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987
Pre 2 sati, X8 Vračar je napisao:

Ko servisira te Aprilie ?

 

 

5L na autoputu i u gradu

Kod mene nikad nije prešlo 3.7L, kako god da sam vozio. Testirano od čepa do čepa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1095 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /
Pre 10 sati, zlig0r je napisao:

...

, sedeo danas na vsttomu 1000, nesto mi je delovalo mnogo veci u glavi... / ... vstrom 650 odlicna opcija, ali da se ne bih zeznuo ni sa 1000kom....i da on navija za nju...

...

 

Ako si mislio da ti je VStrom 1000 velik pa si video da nije, svrati i pogledaj moj Navy da vidiš šta je tanka silueta sa istim tim agregatom i da ti pola para ostane u šteku...

 

Ali def. mislim da si skrenuo s' puta. Napisao si da će ti motor u narednih 2, 3god. trebati za "obavljanje poslova po gradu, i povremene voznje u lokalu" a to onda nije ni 1000darka, ni full oklop sa malim manevarskim sposobnostima, ni motor koji nema nikakve pretince za odlaganje stvari... Generalno, nećeš se zeznuti šta god da izabereš zato što voliš i znaš da voziš motor pa ćeš se svakom izboru prilagoditi, ali de se ti vrati na suštinu. Šta ti treba?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

nisam ja nigde skrenuo...pricam sta mi se desilo juce...kazem naleteo na drugara, vozi hiljadarku, i u fazonu je "znas cime se bavim, ceo dan sam motorom po gradu, em hiljadarka, em beograd... kupi - neces se pokajati"...to je njegovo mishljenje...

sto se tice gabarita, kad sam seo na njega, ne deluje mi toliko veliko koliko pamtim iz susreta po voznjama...to je moje misljenne

i dalje smatram da mi litra trenutno ne treba...i to je moje misljenje... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A

Neznam dal su moji postovi nevidljivi ili sta je ali promenio sam brdo motora,medju njima i stroma650,1200rt,tdm900 i gro maksi skutera(maksiji su vrh,ali posle 100km na moju visinu 190 moram gimnastiku da radim da se otkocim,sa ovim 900km u cugu i moga sam nazad) i za ono sto kolega hoce isto sam imao slatke muke do pre 3 godine gde sam se nasao na ovome,vozi se laganica ko skuter,mesta napred u pretincima,za muziku ko voli mesta za zvucnike u tabli,stelujuci vizir veliki(ne kisneš),bocni koferi da mozes baget stavis, spojeni, ili neki buket cveca ako ides u stetu:D, itd itd.Za grad ekstra nije velik kao rt i povremeni put do oko 2k km a za te pare do 10 godina star tesko da ima bolje i prakticnije i ekonomicnije.

 

 

inCollage_20191016_193230071.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja